Įkraunama...
Įkraunama...

kiek dienų po gimdymo kraujavot?

Sveikos mamytes,
kiek reikes spec.iklotu po gimdymo vaziuojant i ligonine ir kiek dienu po gimdymo kraujuojama? g.gif Aciu uz atsakymus.
Atsakyti
As pirkau kelias suaugusiu sauskelnes ir iklotus po gimdymo (10vnt) - man liuks buvo (bet tada ir ziema buvo wink.gif ). Smarkiai kraujavo gal 5d., veliau uztekdavo paprastu naktiniu "Always".
Atsakyti
QUOTE (mima @ 2004 07 20, 18:41)
Buvau pasiruosui Allways, bet po gimdymo supratau, kad ju naudoti neimanoma blink.gif

As taip pat maniau, kad prasisuksiu su Allways, bet ujui ... sad.gif Po to naudojau Abrisan. Vis siuntinejau vyra i vaistine po keleta paketu parnest, kol jam gerokai ikyrejo ir jis vos ne urmu parvare laugh.gif Tai berods ir dabar dar keletas stovi.
Atsakyti
Dvi dienas vaiksciojau su Abrisan sauskelnemis (pajutau, ka reiskia vaikui buti su sauskelnemis smile.gif), po to bandziau naudoti Allways, bet kvapas buvo nepakenciamas net ir daznai prausiantis. Todel parsiveziau is anytos senu drobiniu patalyniu, susikarpiau ir dejausi drobinius skuduriukus. Nepatogu, nes reikia skalbtis; patogu, nes nebuvo jokio kvapo, sutimo, gera ventiliacija ir t.t. Kraujavo ir tepe apie 40 dienu.
Atsakyti
Man gausesnis kraujavimas tesesi kokias 6 dienas, o tepliojimas visiskai baigesi po 8 savaiciu.
Atsakyti
man ilgai kraujavo doh.gif gal 10d, o paskui tepliojo viskas baigesi apie 6sav. po gimdymo doh.gif , tada galvojau pailsesiu, bet 8sav.po gimdymo prasidejo normalios menesines ohmy.gif taip ir nepasidziaugiau ramybe, nors maitinu kas 2val. diena nakti
Atsakyti
QUOTE (Tuki @ 2004 07 20, 23:38)
Ziogeli,
o kodel tau taip ilgai kraujavo ir tepe? g.gif Po kiek dienu normaliai turi nustot kraujuot ir tepliot?

Man irgi ~40 d kraujavo/tepliojo rolleyes.gif Ir tai yra norma wink.gif
Atsakyti
40 dienu???? blink.gif blink.gif blink.gif O as tikejausi, kad po kokiu 3 sav. viskas istekes smile.gif g.gif Tai ka, abstinencija (vyro...)tesiasi apie 1.5 menesio? unsure.gif
Atsakyti
Siaip tai yra norma, kad gimda valosi apie 40 dienu. Paskutinemis savaitemis, tai tikrai yra tik tepliojimas, nebe kraujavimas. O jeigu tampa "visiskai sausa" anksciau eni po 40 dienu, patariama is karto kreiptis i ginekologa, nes gali buti, kad uzsidare kaklelis, o gimda valosi toliau. Gali prasideti uzdegimas. Tuomet dirbtinai atveriamas kaklelis. Mums patare po gimdymo gerti trikertes zvagines arbata, nes padeda valytis gimdai.
Del abstinencijos tai cia labai individualu. Mes islaukem, berods 38 dienas. Pasirasiau, nes vyras pazadejo buti labai labai svelnus ir atsargus wub.gif
Atsakyti
QUOTE (Tuki @ 2004 07 20, 18:26)
Sveikos mamytes,
kiek reikes spec.iklotu po gimdymo vaziuojant i ligonine ir kiek dienu po gimdymo kraujuojama? g.gif Aciu uz atsakymus.

ash vezhiausi 10 abrisan mini, veliau vyras nupirko daugiau. kraujavimas nebuvo labai gausus, ish principo butu uzhteke allways'u - bet jie po gimdymo labai nemalonus, shiurkshtus, nepraleidzhia oro ir shunta.
todel ir veliau, nors kraujavimas jau buvo nezhymus, naudojau abrisan. keichiau

beje, mano gydytojas dave labai gera patarima. nors jau kazhkur rashiau ankschiau, bet pasikartosiu. ligoninej duoda palas. tai ash tiesiaus ta ligonines pala, pasikishdavau dar po savim abrisan paketa ir guledavau kojas ishkelus, kad vedintusi ir greichiau gytu viskas ten. jei droviesi lankytoju - tiesiog uzhsimeti kaldra ant virshaus.

ir namie taip pat - vaikutis miega, ash i lova, kojas i virshu ir vedinu laugh.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

tikrai zhymiai greichiau gyja visi kirpimai, plyshimai ir panashios negeroves.
Atsakyti
Man irgi kraujavo ir tepė apie 40 dienų.Iš pradžiū kraujavo gausiai, tai naudojau paketus po gimdymo, o po 3 dienų užteko allways, bet labai jau jie nemalonūs sad.gif .
Atsakyti
as po gimdymo sunaudojau du didelius specialius iklotus, ju kaip ir uzteko, o po to "Always" su daugiausia laseliu. Man smarkiai kraujavo gal kokias 4dienas, o tepliojo iki kokios 4 savaites po gimdymo. Siaip tie specialus po gimdymo iklotai nors ir labai nepatogus , taciau be ju neimanoma, nes kraujas kaip is krano teka, ir daznai keisti "Always" nebutu jegu smile.gif
Atsakyti