Įkraunama...
Įkraunama...

Žirmūnai: Rūta

mes lankom RUTA thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif vyresnioji 3 metus lanke, maze irgi cia ketinu leist wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ENIGMA: 29 kovo 2005 - 13:02
sveikos mamytes,
mes dar labai mazi, bet visviena jau galvojam apie darzeli smile.gif mums per langus matosi RUTOS darzelis ir butu labai patogu ji lankyti. Todel noreciau isgirsti atsiliepimus apie si darzeli ir suzinoti pries kiek laiko reikia i ji uzsirasyti?
Atsakyti
QUOTE(aurra @ 2005 02 01, 14:24)
sveikos mamytes,
mes dar labai mazi, bet visviena jau galvojam apie darzeli smile.gif mums per langus matosi RUTOS darzelis ir butu labai patogu ji lankyti. Todel noreciau isgirsti atsiliepimus apie si darzeli ir suzinoti pries kiek laiko reikia i ji uzsirasyti?



as pati ji lankiau ir savo sunu ten vedu. Jis jau nuo dveju metuks ji lanko ir labai patenkintas. mums jis thumbup.gif thumbup.gif
del uzsirasymo, tai geriausia jau dabar nueik pas vedeja ir viska issiaiskink, jei reikes, tai ir uzsirasyk, kad butum rami.
Atsakyti
Uzrasiau ten savo klecka vasario pabaigoj.Nutariau, leisti vaika i lopseli(jau dabar) ir eiti dirbti.Vedeja atostogavo,nuejau po atostogu- vedeja serga..Niekaip jos nepagaunu.Ja pavaduojanti vyr. aukletoja nieko konkreciai nepasake.kelis kartus pakartojo,kad laisvu vietu nera.Kai paklausiau,kada mazdaug butu tikimybe pakliut i darzeli,nes reikia pasiplanuot gyvenima,ji pasake:"nezinau, gal po menesio,gal po metu,gal po dvieju,gal isvis neatsiras vietu".Nu tai ir apakau blink.gif Tai jie juk turi zinot,kiek vaiku ir kada iseis is lopselio,kiek vaiku eilej laukia pries mus g.gif negi tai taip sunku paskaiciuot,bent apytiksliai g.gif Apskritai idomi pozicija.
Atsakyti
sulauk vedėjos, ji labai miela ir maloni. O kas tave domina klausk, atsakysiu, nes šiaip nežinau ką pasakot. Trumpai tik tiek,kad lopšelis super, labai nuostabi auklėtoja smile.gif
Atsakyti
Aišku,aš susivėlinau, užrašiau vaiką tik vasario pabaigoje.Kaip manai,ar yra šansų pakliūt bent iki rudens?Visi džiaugias,kad kyšių neima,o man dabar atrodo,jau geriau paimtų,bet bent jau žinočiau,kad vaikas paklius i darželį.dabar ta nežinomybė kamuoja doh.gif
Atsakyti
Kiek žinau situacija ten, tikrai tų vietų nėr, populiarus čia darželis. O eilių sistemos aš nežinau, užrašiau vos gimusia, bet man eilių nėra, nes aš vieniša mamytė.
Atsakyti
Į šitą darželį ir aš pireš pora dienų užrašiau savo mažių - bendravau su direktore ji tikrai labai maloni, gavau atsakymus į visus klausimus.
O dėl to kas ten paklius dar siemet, tai supratau taip - nuo rugsejo 1d. bus viena nauja lopšelinukų grupė, į kuria ateis visi vaikučiai gimę 2004m. ir užsirašę iki dabar. Tokioje grupėje gali būti 10-12 vaikučių. Aš buvau penktadienį ir mano mažius jau buvo užrašytas 11-as į tą grupę. Taigi visi kas užsirašė iki manęs (ir yra gimę 2004m) nuo rugsėjo keliauja į darželį 4u.gif Pradėti lankyti anksčiau manau nelabai yra šansų sad.gif
O šiaip manau geriausia pasiskambinti pačiai direktoriai ir pasiklausti (ji tikrai labai faina). Jos tel. 8 5 279 77 00 arba 8 5 279 77 02, bet jei atsilieps kokia auklėtoja siūlyčiau kviesti arba sulaukti direktorės (ji vardu Violeta Ringevičienė).
Gal susitiksim darželyje drinks_cheers.gif
Atsakyti
Jolanta235, aciu uz info 4u.gif Tai,kaip suprantu ir mes ten pakliusim,nors esam gime 2003.Nors tiek ziniu, nes visai jau pasimetus buvau,kai ta pavaduotuoja suskele,kad gal ir visai nepapulsim i darzeli schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos Mamytes 4u.gif

As ka tik is darzelio, uzrasiau sawo mergaite, direktore tikrai faina smile.gif
Na man pasake, kad pries mane 9, tai papulsim, na tikiuosi papulsim g.gif
O kaip ten Mamulia su paramom, kaip remt ta dazreli ax.gif ?
Na ta prasme kiek zinau visi kazka daro del darzeliu kur teweliu waikuciai waiksto.
Ai dar is tos laimes pamirsau paklaust keik kainuoja darzelis?
Atsakyti
Tai tos kurios wes nuo rugsejo 1d. i lopseli, tai draugausim, darzeli ir susipazinsim 4u.gif Ane? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bumbum @ 2005 04 18, 10:28)
Sveikos Mamytes 4u.gif

O kaip ten Mamulia su paramom, kaip remt ta dazreli ax.gif ?
Na ta prasme kiek zinau visi kazka daro del darzeliu kur teweliu waikuciai waiksto.
Ai dar is tos laimes pamirsau paklaust keik kainuoja darzelis?


Kainuoja berods 120lt, nežinau tiksliai nes moku pusę kainos.
Parama. Rugsėjo mėnesį nešiau žaislų, kas kiek gali duoda į grupės fondą. Nežinau ar man vienai, bet manęs niekad nieks nereketavo, dėjom pinigus geranoriškai. Kiek lankėm darželių su vyresnėle ir maže, niekad nesusidūriau su reketu, gal, kad žurnalistė g.gif
Atsakyti