Įkraunama...
Įkraunama...

Perku-parduodu verslą

Rodos tokios temos dar nebuvo...
Siaip mane labiau domina ar kam nors teko pirkti versla ir kaip pasiseke.
Visai netycia internete radau vienos imones internetini psl., kuri uzsiima tuo, kad parduoda ivaru versla ir siaip siulo kitokius investavimo budus.
Siaip esu girdejus, kad zmones parduoda ar tai perka versla, bet taip ir neteko girdeti jokiu atsiliepimu. Taigi jeigu kas turit kokios informacijos,tai buciau dekinga jeigu pasidalintumete ja tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
pirkau versla, pati likau patenkinta, perspektyvos plestis, bet cia sekmes reiklas, gali pasisisekti gali ir ne jai kazkas konkreciai domina galiu papasakoti.
Atsakyti
Vyras nusipirko 50 proc. akciju vienos imones pagal skelbima ir tapo bendrasavininkiu. Kol kas viskas gerai.
Atsakyti
Įdomu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2007 12 20, 14:16)


Kas konkreciai g.gif ?
Atsakyti
Va čia tai mane sudominot, o kaip galima tą verslą nusipirkti ir ar čia tik verslo planą nusiperkat, kad ateičiai idėja būtų? Ar čia susiję jau su egzistuojančios firmos akcijų pirkimu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(justea @ 2007 12 18, 18:59)
Rodos tokios temos dar nebuvo...
Siaip mane labiau domina ar kam nors teko pirkti versla ir kaip pasiseke.
Visai netycia internete radau vienos imones internetini psl., kuri uzsiima tuo, kad parduoda ivaru versla ir siaip siulo kitokius investavimo budus.
Siaip esu girdejus, kad zmones parduoda ar tai perka versla, bet taip ir neteko girdeti jokiu atsiliepimu. Taigi jeigu kas turit kokios informacijos,tai buciau dekinga jeigu pasidalintumete ja  tongue.gif  biggrin.gif


kokia imone g.gif
Atsakyti
mane tai buten svaros paslaugas teikiancios imones pirkimas sudomino... g.gif
o dar taip graziai aprasyta viskas smile.gif siaip gal ideja ir nebloga,kaina irgi, tik klausimas ar ne geriau butu patiems viska pradeti.... unsure.gif
kazin kur kreiptis reiketu, kad patikrintu kokia realiai situacija, nes kai nusipirksi, o po to to islys visi isiskolinimai i pavirsiu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(ieevva @ 2007 12 19, 20:17)
pirkau versla, pati likau patenkinta, perspektyvos plestis, bet cia sekmes reiklas, gali pasisisekti gali ir ne jai kazkas konkreciai domina galiu papasakoti.


o jeigu ne paspaltis, tai koki versla nusipirkai? smile.gif
Atsakyti
Mano nuomone jei yra finansai kad pirkti versla tai jau geriau patiems atsidaryt..O pazystamu galima pasiklausinet kur protinga investuot.O imone atsidaryt,visus popierius sutvarkyt galima nusisamdyt asistavimo firma,kainuoja apie 1 stukyte mirksiukas.gif
Atsakyti
tai kuri cia imone ar tinklalapis bigsmile.gif ar as cia nieko nematau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(justea @ 2007 12 21, 04:39)
mane tai buten svaros paslaugas teikiancios imones pirkimas sudomino... g.gif
o dar taip graziai aprasyta viskas smile.gif siaip gal ideja ir nebloga,kaina irgi, tik klausimas ar ne geriau butu patiems viska pradeti.... unsure.gif
kazin kur kreiptis reiketu, kad patikrintu kokia realiai situacija, nes kai nusipirksi, o po to to islys visi isiskolinimai i pavirsiu  biggrin.gif
Papildyta:
o jeigu ne paspaltis, tai koki versla nusipirkai?  smile.gif



ne nepaslaptis proginiu drabuziu versliuka....
Atsakyti
O gal yra norinciu pirkti versla kartu? Viena nesiriztu dideliems issukiams g.gif
Atsakyti