Įkraunama...
Įkraunama...

Kitokie žmonės

Apklausa: Ką manote apie iš aplinkos išsiskiriančius asmenis (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Negi mes tikrai bijome to, ko nepažįstame?
Atsakyti
o kas tie " kitokie" žmonės? O kokie " tokie" žmonės? g.gif
Atsakyti
nesupratau klausimo. kokie kitokie????
Atsakyti
Kazkaip ir as nesupratau klausimo,,,,,kas jie,kaip jie atrodo KITOKIE ZMONES?
Atsakyti
Manau, kad patys žinote, ką savo kolektyve įvardijate ar įvardijote kaip kitokį negu jūs, kaip keistą, išsiskiraintį, nepritampantį prie jūsų ir pan.

Atsakyti
žiūrint kuom išsiskiria dry.gif
Atsakyti
Kaip žmogus beišsiskirtų,aš neparodau to...
Atsakyti
nelabai suprantu klausimo.Ka reiskia "tikrai bijome to,ko nepazistame". g.gif g.gif Gal issamiau butu galima klausima?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo XXXXXX: 19 gruodžio 2007 - 20:24
Negaliu atsakyti, nes nesuprantu klausimo - kokie kitokie? Ar turimi omenyje juodaodžiai, ar seksualinės mažumos, ar jaunimo subkultūros, ar neįgalieji? O gal kaip tik - visuomenės elitas, gimusieji su marškinėliais, apdovanoti išskirtiniais talentais? O gal kriminalinio pasaulio atstovai? Ar ir priešinga lytis įeina į kitokių žmonių sąvoką? Na bet kuriuo atveju žiūriu palankiai ir dažniausiai - su simpatija (ypač jei kitoniškumas pasireiškia nestereotipiškumu, saviraiška), išskyrus atvejus, kai kito kitybė kelia fizinį pavojų mano tapatybei biggrin.gif
Atsakyti
Pradžioje perskaičiau klausimą ir galvoju, kad nepažįstų aš tų kitokių žmonių. Visi normalūs, žmonės kaip žmonės ax.gif

Paskui perskaičiau F žinutę
QUOTE(F @ 2007 12 19, 17:00)
Manau, kad patys žinote, ką savo kolektyve įvardijate ar įvardijote kaip kitokį negu jūs, kaip keistą, išsiskiraintį, nepritampantį prie jūsų ir pan.

ir supratau kodėl nepažįstų kitokių žmonių, nes mane pačią dažniausiai vadina "keista", "nenormali" ir pnš. hihihi.gif
Atsakyti
Kalbu apie tuos, kurie nieko blogo visuomenei nedaro, bet kazkuo skiriasi nuo visu. F teisingai pastebejo.
Daznai zmones bijo bendrauti su zmogum del jo kitoniskumo (ne vien neigalumo). Kaip pvz., iskirtine apranga (Malvina-Rozyte Vilniuje) arba zmogus, galintis sau leisti issiskirti sukuosena (pankai, krisnaitai). Be abejo, skiriasi ir tu zmoniu mastymas. I "kitokie" ieina ir kitu rasiu, religiju atstovai bei tas, su kuriuo "niekas nenori sedeti viename suole"...
Aisku, ir neigalieji.
Atsakyti
Kai gerai pagalvoji, tai prabanga save vadinti " kitokiu". Dabar labai madinga būti ne tokiu pačiu kaip kitas ir visais įmanomais būdais bandyt save išskirt. Susireikšminę mažumėlę esam ir pilni ambicijų blush2.gif
Atsakyti