Įkraunama...
Įkraunama...

Kai nori susilaukti tam tikros lyties vaikelio

SENA TEMA
Dalinamės toliau informacija smartass.gif
Tik.... greičiausiai ji tėra tik informacija... planuok neplanavęs, kaip pasakytų kelios SM senbuvės, turinčios būrelį žavių sūnelių mirksiukas.gif
Taigi svajokim, planuokim, bandykim, bet žinokim, kad variantai gali būti du flirt.gif hi.gif , bet kuriuo atveju nusiteikim tam, ir mylėkim, mylėkim, mylėkim augančią savyje gyvybę nestuke.gif.

user posted image

Nepamirškime, jau vien tai, kad galime turėti vaikutį, yra labai didelis stebuklas mirksiukas.gif Taigi planuokim, kažkas iš aukščiau pakoreguos mūsų planus biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
skaiciau jusu kitas temeles su visom lentelem skaiciavimais ir tt 4u.gif pagal viska turetu but mergyte,tikekimes kad taip ir bus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugniukė @ 2007 12 25, 20:07)


tikra Dievo dovanėlė wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
pagal visus testus, lenteles, turėtume susilaukt sūnaus, kol kas jį ir gydytoja pranašauja. žiūrėsim kaip čia bus iš tikro cool.gif
Atsakyti
QUOTE(auruciukasss @ 2007 12 26, 13:47)
skaiciau jusu kitas temeles su visom lentelem skaiciavimais ir tt 4u.gif pagal viska turetu but mergyte,tikekimes kad taip ir bus wub.gif


man irgi rodo mergyte o kaip as jos noreciau ax.gif
Atsakyti
O as dabar visai noreciau berniuko,nagi berniuku mamos,patarkit bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neryte @ 2008 01 21, 11:39)
O as dabar visai noreciau berniuko,nagi berniuku mamos,patarkit  bigsmile.gif


daugumai gaunas tiksliai per O ( man irgi biggrin.gif). Tai reik ciklo viduryje darbuotis kasdien lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Neryte @ 2008 01 21, 11:39)
O as dabar visai noreciau berniuko,nagi berniuku mamos,patarkit  bigsmile.gif

tikrai,kad per pacia obuoliacija,kaip as vadinu,gaunasi berniukai mirksiukas.gif o mes dabar mergyte planuojam,o kas gausis,tai bus viskas labai gerai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės,
Gal galėtumėte priminti kaip ten yra su tuo metodu, kai vaiko lytis nustatoma pagal tėvų amžių? Ar tėčio, ar mamytės metai turi dalintis iš 4? Kiek prisimenu, tai lyg ir mamos iš 3, o tėčio iš 4. Ar ne taip? 4u.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilytshiukė @ 2008 01 22, 20:46)
Sveikutės,
Gal galėtumėte priminti kaip ten yra su tuo metodu, kai vaiko lytis nustatoma pagal tėvų amžių? Ar tėčio, ar mamytės metai turi dalintis iš 4? Kiek prisimenu, tai lyg ir mamos iš 3, o tėčio iš 4. Ar ne taip?  4u.gif  lotuliukas.gif

tikrai taip drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Dar vienas faktelis naujai atidarytoje temoje drinks_cheers.gif (oj, kaip seniai jau čia buvau - senesnės temos pradžioje rolleyes.gif ir viduryje tongue.gif ):

Italijos mokslininkų atliktų tyrimų duomenimis, daugiausia berniukų hi.gif yra pradedama rudenį, mergaičių flirt.gif - pavasarį. Ekspertai mano, kad tuo pasirūpino pati Motulė Gamta. Kadangi naujagimiai berniukai būna gležnesni ir silpnesni nei mergaitės, jie gimsta šiltesniu metų laiku, kai oro sąlygos palankesnės ir tikimybė išgyventi pati didžiausia. g.gif

Nežinau, kiek tiesos tongue.gif , o ir info šaltinis toks labai jau g.gif... Atradau vartydama seną Cosmopolitaną ax.gif .
Niugi, bet gal kas planuodamas ir tai įtrauks į planus biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitap: 30 sausio 2008 - 20:40
QUOTE(gitap @ 2008 01 30, 21:39)
Dar vienas faktelis naujai atidarytoje temoje drinks_cheers.gif (oj, kaip seniai jau čia buvau - senesnės temos pradžioje rolleyes.gif ir viduryje tongue.gif ):

Italijos mokslininkų atliktų tyrimų duomenimis, daugiausia berniukų hi.gif yra pradedama rudenį, mergaičių flirt.gif - pavasarį. Ekspertai mano, kad tuo pasirūpino pati Motulė Gamta. Kadangi naujagimiai berniukai būna gležnesni ir silpnesni nei mergaitės, jie gimsta šiltesniu metų laiku, kai oro sąlygos palankesnės ir tikimybė išgyventi pati didžiausia. g.gif

Nežinau, kiek tiesos tongue.gif , o ir info šaltinis toks labai jau g.gif... Atradau vartydama seną Cosmopolitaną ax.gif .
Niugi, bet gal kas planuodamas ir tai įtrauks į planus biggrin.gif .

Tiesos 0... Mano abi paneles pagamintos rudeni biggrin.gif
Atsakyti