Įkraunama...
Įkraunama...

Gargždų darželiai

Mielos mamytės, gal galit parekomenduot kokį darželį Gargžduose? Pasakokit, ką žinot:kas gero, kas blogo. Padėkit išsirinkti, labai prašau 4u.gif
Atsakyti
sveiki, siulyciau gintarelio darzeli,nes ten nuostabus kolektyvas, aukletojos , auklytes o ypac direktore- siltas ir puikus zmogus. vaikus maitina gerai mes tevai labai patenkinti,taip pat vaiku ugdymas ir lavinimas atitinka vaiku amziu ir gebejimus.
Atsakyti
Mano dičkis lankė "Gintarėlį".Aš labai patenkinta viskuom.Vaikus maitina gerai,aplinka sutvarkyta puikiai,grupės nesenai suremontuotos,jose tikrai šilta ir jauku.Auklėtojos ir auklytės tikrai puikios,mokančios bendraut su vaikais.Na man tas darželis paliko tik pačius geriausius prisiminimus,tad labai norėčiau,kad ir mano mažiukas ateityja eitu į šį darželį.
Atsakyti
O aš į Gintarėlį net neužrašiau g.gif aha. O ką dar manot apie ažuoliuką? viena gargždiškė sakė, kad geriausias gargžduos.
O aš kol kas užrašiau į Pasakaitę, lyg taip vadinasi, nu prie parko...
Atsakyti
Mes lankom Ąžuoliuką, nesiskundžiu, bet kai lankėm Klaipėdoj buvo geriau, nes ten mažiau vaikų buvo.
Atsakyti
o tai kiek isvis darzeliu gargzd.yra? kiek inu 2. prie kapiniu. ir tas kur uz maximos...neinu ten ju pavadiimu 4u.gif
Atsakyti
Man atrodo 3
Atsakyti
4

Vienas prie kapu Azuoliukas
Antras netoli maximos Saulute
Trecias prie stoties Gintarelis
Ketvirtas prie kranto vidurines Naminukas
Atsakyti
mes i Naminuka uzsirasem,nes arciausiai namu smile.gif o apie Azuoliuka as daug negeru atsiliepimu esu girdejusi blink.gif
Atsakyti
QUOTE(MonikisSs @ 2008 12 01, 22:02)
mes i Naminuka uzsirasem,nes arciausiai namu  smile.gif  o apie Azuoliuka as daug negeru atsiliepimu esu girdejusi  blink.gif


papasakok kokiu negeru? ar aukletojos ne kokios? ar maitinimas prastas? g.gif
Atsakyti
Tik siulyciau prisirasyti, kaip imanoma anksciau, nes mes pavelavom ir dabar tenka vezioti i Klaipeda. Vaika pasigimdai, gauni gimimo liudijima ir pirmu taikiniu o darzeli 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Armaneda @ 2008 12 23, 23:32)
Tik siulyciau prisirasyti, kaip imanoma anksciau, nes mes pavelavom ir dabar tenka vezioti i Klaipeda. Vaika pasigimdai, gauni gimimo liudijima ir pirmu taikiniu o darzeli  4u.gif


Nzn mes va uzsirasem dabar i visus keturis darzelius tai va naminuke ilgiausia eile o kitur tik 50 vaiku. Jei mamos raso per kelis darzelius tai gal liks vietos mums rudeni smile.gif o jei ne ka darysi nevesiu...

Atsakyti