Įkraunama...
Įkraunama...

Dilema pasidarė šiokia tokia...

[neradau tokios temos "tarp vaikinu-iki vestuviu" tai cia rasau]
Pradėsiu iš pradžių. Man 22m., mano merginai taip pat, draugaujam jau 3 metus. Pabundu aš čia vieną rytą, ir toks didelis noras iškilo pasipiršt rolleyes.gif beveik viską sudėliojau mintyse, kaip kas būtų ir t.t., susiruošiau jau važiuot žiedo pirkti, ir pakeliui pradėjau abejoti... O gal nereikia dar?.. Na vestuvės būtų dar ne iš karto. Reikia dar mokslus pabaigta abiem (nedaug jau liko), įsitaisyt kokią gyvenamąją vietą, viskas manau vyktų kažkur po pusės metų. Na bet būtų galima viska iš anksto paplanuoti ir t.t. Bet čia ne esmė. Aš noriu pasipiršt, draugė, beveik įsitikinęs, nukristų iš nuostabos (nes kažkaip nesu tas daiktas, kuris daug kalbėtų apie tai ar labai to būtų troškęs nuo pat pradžių) bet sutiktų atsipeikėjus smile.gif Problema - mūsų artimieji (mano ir jos). Nei mano tėvai, nei jos tėvai iš viso nepritaria mūsų draugystei, o ką jau kabėti apie vestuves. Nušautų turbūt jos tėvas mane, kai paprašyčiau jo dukros rankos.... Mano tėvai durnium išvadintų ir pan.
Tai vat kilo dilema, ką čia dabar daryti.. Man asmeniškai visai giliai poch.. tie visi tėvai ir t.t. ne su jais aš tuokčiausi ir ne su jais kartu gyvenčiau, bet vat draugei labai rūpi jų nuomonė (tiek jos tiek mano tėvų)... Tai nežinau ką daryti.
Ką patartumėt tokioj situacijoj? Ar jau pirštis ir tapti nušautu durnium, ar palikti viską kaip yra?.. g.gif wacko.gif
Atsakyti
Man įdomu, jei sakai, kad draugė numirtų iš nuostabos, jei pasipirštum, kodėl? Kad nesat šnekėję apie vestuves, bendrą ateitį? Manau, prieš pasipiršdamas turėtum su ja pakalbėt apskritai, ką Ji mąsto apie judviejų ateitį, ar ji to norėtų, kada tai turėtų įvykti ir pan. Beje, merginos rūpestį dėl tėvų nepritarimo labai suprantu, tad ir apie tai turėtumėt pašnekėti. Neskubink įvykių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mr-Script @ 2007 12 27, 14:04)
Tai vat kilo dilema, ką čia dabar daryti.. Man asmeniškai visai giliai poch.. tie visi tėvai ir t.t. ne su jais aš tuokčiausi ir ne su jais kartu gyvenčiau, bet vat draugei labai rūpi jų nuomonė (tiek jos tiek mano tėvų)... Tai nežinau ką daryti.
Ką patartumėt tokioj situacijoj? Ar jau pirštis ir tapti nušautu durnium, ar palikti viską kaip yra?.. g.gif  wacko.gif


Ar tikrai jau taip labai draugei rūpi tėvų nuomonė? Manau, jai labiau rūpi būti su tavimi negu tai, ką galvoja tėvai. Priešingu atveju 3 metus nesusitikinėtumėte ir seniai jau išsiskirtumėte.
Ir tikrai nemanau, kad jos tėvų nuomonė apie tave pagerėtų, jei tik draugautumėte ir draugautumėte, be jokių perspektyvų.

Apskritai manau, kad tave patį kankina abejoneė. Ir rūpi tau tų tėvų nuomonės, jei bijai tapti "nušautu durniumi". Ir nereikia tokius sprendimus perkelti forumo atsakomybei.
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2007 12 27, 14:12)
Man įdomu, jei sakai, kad draugė numirtų iš nuostabos, jei pasipirštum, kodėl? Kad nesat šnekėję apie vestuves, bendrą ateitį?

žinoma esam. Žinau kad ji to nori, noriu ir aš. Bet tai nėra pati dažniausia mūsų pokalbių tema smile.gif Ir žinau kad ji mano, jog aš geriausiu atveju po kokių 5metų tai padaryčiau.. Nes daug buvau kalbėjęs, kad vestuvių norėčiau ne jaunas ir kai bučiau pilnai materialiai apsirūpines... Bet mano nuomonė kiek pasikeitė pastaruoju metu....

QUOTE
Apskritai manau, kad tave patį kankina abejoneė. Ir rūpi tau tų tėvų nuomonės, jei bijai tapti "nušautu durniumi". Ir nereikia tokius sprendimus perkelti forumo atsakomybei.

Ne man nerūpi, žinoma norėčiau kad jų nuomonė apie mane būtų geresnė ir t.t., bet tai nėra esminis mano tikslas. Aš tiesiog bijočiau tai sakyti tiek jos tiek savo tėvam, nes visai nenoriu tų nemalonių pokalbių... Del forumo atsakomybes, as neperkeliu, sprendima priimsiu tik as, cia as tik konsultuojuos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mr-Script: 27 gruodžio 2007 - 14:28
jei jau atsirado tokia dilema, tai ir nesipiršk, palauk kol ji praeis, o tada jau pirmyn
Atsakyti
QUOTE(Mr-Script @ 2007 12 27, 14:27)
Ne man nerūpi, žinoma norėčiau kad jų nuomonė apie mane būtų geresnė ir t.t., bet tai nėra esminis mano tikslas.  Aš tiesiog bijočiau tai sakyti tiek jos tiek savo tėvam, nes visai nenoriu tų nemalonių  pokalbių... Del forumo atsakomybes, as neperkeliu, sprendima priimsiu tik as, cia as tik konsultuojuos.


Tai tėvams nebūtina dabar sakyti. Nebent nori ne jai asmeniškai pirštis, o eiti pas jos tėvus ir prašyti draugės rankos.
O tėvams pasakysite, kai jau nuspręsite tuoktis ir nunešite pareiškimus. Kiek suprantu, vis tiek kurį laiką dar nesituoksite.
Atsakyti
QUOTE(Prata Vetra @ 2007 12 27, 14:41)
O tėvams pasakysite, kai jau nuspręsite tuoktis ir nunešite pareiškimus. Kiek suprantu, vis tiek kurį laiką dar nesituoksite.

na su savo svarstymais as ir esu priejes prie sito varianto smile.gif

bet gal dar kokiu nuomoniu yra? smile.gif
Atsakyti
O idomu del ko tos abejones? g.gif o gal cia tik jaudulys ir baime pries zengiant svarbu zingsni? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Moira @ 2007 12 27, 15:12)
O idomu del ko tos abejones? g.gif  o gal cia tik jaudulys ir baime pries zengiant svarbu zingsni? 4u.gif


Nenustebčiau kad Tavo tiesa biggrin.gif bandau surinkti visus už ir prieš tikriausiai... smile.gif
Atsakyti
Manau, kad siek tiek tau reiktu palaukti. Pati mintis del pasipirsimo, is tavo pasakojimo sprendziant, kilo labai spontaniskai. Daznai tokius spontaniskus sprendimus lydi nuojauta, kad ne viskas gerai apgalvota. As nesakau, kad ne, nesipirsk dar. As tik patariu siek tiek "pabarandinti" sia minti. Uzsimink savo brangiausiajai apie tai. Ziurek, kaip ji reguoja. Jei po visko, vis dar jausmas stiprus - pirmyn i parduotuve ziedo ir pasipirsk savo gyvenimo meilei mirksiukas.gif
Atsakyti
Na, nezianu... o as sakyciau, kad jeigu jau tau sove i galva tokia mintis, tai turbut neveltui g.gif 4u.gif Patys nuostabiausi dalykai nutinka netiketai ir spontaniskai, turbut mums sirdute pakuzda taip elgtis 4u.gif
manau, kas pirstis reiktu, paciame jausmu ikarstyje, kai tikrai to nori, o ne slopinti savo nora visokiais apmastymais, pliusu ir minusu deliojimais... juk turbut jau anksciau susideliojai sau pliusus ir minusus apie ta zmogu su kuriuo nori but ax.gif kadangi meile labai jau iracionalus dalykas, tai patariu pasiklaiusti sirdim 4u.gif
as cia tik pasvarsciau, neuzsipukit jei ka blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Tikrai neverta skubėt dar. Kad labai jaunas esi blush2.gif
Atsakyti