Įkraunama...
Įkraunama...

ŽPV

Sveikos merginos mirksiukas.gif
noriu užduoti klausimą , adresuotą mano draugės:
va situacija tokia - jinai jau keli metai turi Žmogaus papilomos virusą blink.gif , aš pati nelabai įsivaizduoju kas tai ir kaip atroido, todėl negaliu jai niekuom padėt, apart to, kad liepiu pas gyd nueiti, jinai yra buvusi tik tą kartą kai nustatė tą virusą, viskas, paskui po šiokio tokio gydymo, nebedrįso eiti, gėda matai jai doh.gif ,
tai va,visa problema - jinai pastojo, visai nesenai, bus kokios 5 savaites ir pradėjo pergyventi kaip dabar jai bus, prašė pasiklaust, gal kam yra jau buvę tokia situacija, pas gyd užsirasė sausio pradžioj, aišku ten jai plačiau viska papasakos, bet jinai nori paprastų žmonių atvejų sužinoti, kaip ar leis jai gimdyt pačiai, koks gydymas, na panašių dalyku ax.gif
na tikiuosi supratot, ka norėjau parašyt blush2.gif
apie tai, kad privalėjo gydytis , eiti pas gydytojus man nė sakyt nereikia, aš pati ją spaudžiau, dabar yra taip, kaip yra verysad.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo digi: 28 gruodžio 2007 - 13:57
Sveikos,

Atsakau is sviezios patirties. Paciai pries pusmeti nustate ZPV pacia baisiausia forma. Na ka gi, pargyvenau, bet buvau pas vienus geriausiu gydytoju Lietuvoje. Kai paklausiau ka dabar man daryti, nes dar gresia gimdos kaklelio vezys, atsakymas buvo paprastas: "NIEKO" blink.gif
Labai susipergyvenau, nuejau kitur, man pasake, kad vaistu nuo viruso deja nera. Taip ir susitaikiau.
Dabar laukiuose jau 3 menuo. Mano gydytoja irgi profesionalas savo sriti ir labai gerai viska paaiskino, net klausti nereikejo blush2.gif
Taigi, visrusas mazyliui nekenkia, perdavimo galimybe yra, taciau si virusa turi kas antra moteris, o kadangi atrastas vos pries 10m, tai uztat toks baisus. Beje, jis gali kaip atsirades, taip ir isnykti. Zodziu nuramino ax.gif O kaip bus, laikas parodys nestuke.gif . Tikiuos, kad maziukui viskas bus tiktai gerai 2.gif
Jei dar kils klausimu - klauskite. Esu medike, tai pasiklausinesiu, pasiziurinesiu smile.gif
Atsakyti
labutis.. as taip pat turiu sia problema.. taip pat esu nescia jau 7 savaite.. labai pergyvenu nes pas gydytoja eisiu tik pirmadieni.... kokia pas mane to viruso forma net nezinau... gydziau pries metus laiko.. gydytoja apie forma nieko nesake... as net nejauciu kad pas mane tas virusas yra... tai vat kazin kaip reiks gimdyt, girdejau kad didziusia rizika uzkresti vaikuti yra gimdant naturaliai ir tai buna labai retai... tai vat dabar nerimas mane kankins kol pasirodysiu gyd, pas ja einu pirmadieni... labai noreciau su jumis palaikyti rysi ir pasidalinti patarimais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eosta @ 2008 01 02, 20:30)


Draugės vardu dėkoju už atsiliepima, kaip man pasirodė, jai palengvėjo, kai pamatė, jog ne vienai jai ši bėda yra, jei kils kokių klausimų, manau jinai pati galės jūsų pasiklaust kas domina ax.gif
mirksiukas.gif
Atsakyti
buvo man situacija kai atsirado karpuciu TEN. ilgai nesilankiau pas daktare nes buwo geda kad tai LPL. pasirodo be reikalo. israse vaistu - buteliukas apie 100 lt. issygydziau atrodo visikai viska, daktare poto ne karta ziurejo, bet sake kad tokie dalykai priveda prie ZPV o poto gimdos kaklelio vezio. masciau dar pasiskiepyt nuo jo ta nauja vakcina bet nespejau - pastojau.
daktares zodziai: jei neissigydysi iki galo karpuciu, gimstantis vaikelis didele tikimybe kad gaus nuo taves sunkios formos herpes virusa.
del ZPV gydymo gaila nieko kolkas nzn..
Atsakyti
man si virusa rado pries 4-5 m. pasidariau tyrimus, rado pacia rizikingiausia grupe. bet kazkaip su tuo buvau jau senai susigyvenusi, tai labai ir nepergyvenu. kai buvau nescia gine nieko del to zpv man nesake, kad gali vaikui kazkas buti.
paskutini karta kai buvau gydytoja patare derinti poilsi su darbu, sveikai maitintis, gerti vitaminus, jokiu KT, nes alina organizma, jokiu rukymu ir pan. organizmas pats gali istumti si virusa. be to daromos operacijos, trumpinamas gimdos kaklelis. daktarai sitai rekomenduoja jau kritiniu atveju ir tik moterims kurios nebesiruosia gimdyti. lygtai viska parasiau ax.gif
Atsakyti
Turiu ir as sia beda.Ir esme tame,kad turejau tik viena partneri lovoj,o as jam taip pat buvau pirma.Nustebau kai gine pasake,kad man zpv,buvau soke..Is kur?Jis man pirmas (nesakykit,kad naivi.As tikra tuom,kad as jam pirma),as jam pirma.Na tada daktare prabilo apie paveldejima.Mama buvo su `linksma` praeitimi,tad manau,kad paveldejau.Man daktare kalbejo tik apie skiepus,kurie yra beproto brangus.As jos klausiau ar yra pigesniu budu,bet ji man nieko neaiskino,tiesiog dave internetine svetaine kur anot jos viska ir suzinosiu.Taciau taip ir liko neaisku ar yra kitu budu kaip issigydit..Nes taip nejauku,kad sergu,kad savo vaikina tuo apkreciau..Nejauku,kad gimdos kaklelio vezys gali buti ;/ Tikiuosi dings man karpos..
Atsakyti
sveikos

man nustate žpv 33 ir 39. gal zinote ka nors apie tai ne gydytoja nieko nepaiskino tik vaistu prirase.
Atsakyti
Esu ir aš turėjus karpučių. Nuo MB bavau dovanų blush2.gif . Abudu išsigydėm su tepaliuku. daugiau neatsirado. Po 3 metų gimė dukra, jai dabar 6, ir nors kol kas nematyti jokių to pasekmių. thumbup.gif
Tiesa, gal nuo to, o gal ir ne nuo to, bet gimdos kaklelyje atsirado žaizdelė verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lillit: 11 lapkričio 2009 - 22:02
QUOTE(zavingoji @ 2009 11 10, 16:33)
sveikos

man nustate žpv 33 ir 39. gal zinote ka nors apie tai ne gydytoja nieko nepaiskino tik vaistu prirase.

Tai tiesiog genotipai, tačiau jie priklauso rizikos grupei. vadinasi jums reikia sveikai gyventi:be KT, rūkymų ir pan. Kas met tikrintis ir lankytis pas ginekologą.
Sėkmės
Atsakyti
QUOTE(vaival @ 2010 01 27, 11:49)
Tai tiesiog genotipai, tačiau jie priklauso rizikos grupei. vadinasi jums reikia sveikai gyventi:be KT, rūkymų ir pan. Kas met tikrintis ir lankytis pas ginekologą.
Sėkmės



stengiuosi sveikai gyventi ir rupintis savo sveikatele. vasario prad. einu pas ginekologe darys PAP ir ziures ar yra pakitimu ar nera.
tai jau laukiu nesulaukiu kada reiks varyt pas gydytoja. tikiuosi gauti geru naujienu.
Atsakyti
Sveikos,
esu neščia 7 savaitę, atliko PAP testą ir nustatė pakitusias ląsteles, priešvėžinę stadiją. Nieko konkretaus nesakė, ką daryt, sakė dar tyrimus darys. Bet kokiu atveju sakė kad neštumas labai pablogina situaciją, gal kas buvot susidurusios su šia bėdą? ar tikrai per neštumą gali peraugt į vėžį?
Atsakyti