Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip "užprogramuoti" dvynukus?

Na suprantu, kad tema skamba biski apsurdiskai smile.gif , bet visgi norejau suzinot (gal is mamu, kurios susilauke dvynuku, o gal siaip ka girdejusios yra) ar imanoma kaip nors "susireguliuot" kad gimtu dvynukai? Ir kokie vyryski, ar moteriski genai cia turi lemiama vaidmeni..tai tiek rolleyes.gif
Atsakyti


manau kad tai genetika .tos kurios turejo giminej dvynuku toms yra didesne tikimybe susilaukti dvynuku.niekaip ju neuzpragramuosi ,tai yra dievo dovana . nebent dirbtinis apvaisimas tada tai tikrai gali gimti dvynukai,trinukai ir keturinukai. lietuvoje gal zinai yra dvi seimos kurios toki dziaugsmeli turi. antroji seima yra mano drauges pazistami tai jie sake gydesi nuo nevaisingumo .gere vaistus.
Atsakyti
Teko dometis ta tema, kadangi pati turiu dvynius. Pas mane berniukai, neidentiski (nepanasus). Tai vat ka issiaiskinau: identiski vaikai paveldimi is tevo puses, neidentiski - is mamos puses. Man echoskopijos metu nustate kad vienas vaikas visa savaite kaip ir vyresnis uz antra blink.gif Tai gali taip buti kad as pastojau jau budama nescia blink.gif blink.gif

Yra toks rusiskas puslapis apie dvynius http://twins.popular.ru/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Libra: 26 sausio 2004 - 10:39
Siaip dvynuku didziausia tikimybe susilaukti jei tavo ar tavo vyro giminej seneliai buvo is dvynuku, dar jei geri vaistus del pastojimo (nezinau kaip tai mediciniskai) bet dazniausiai tada gimsta porele.

wink.gif Bent tokia informacija as girdejau per anatomijos pamokas, bet nesigilinau ar tai tiesa
Atsakyti
QUOTE (Libra @ 2004 01 26, 10:36)
identiski vaikai paveldimi is tevo puses, neidentiski - is mamos puses

O as visada galvojau, kad dvyniai buna mamos "nuopelnas" - priklausomai nuo to viena kiausialaste apvaisinama ar dviguba(ar kaip ji ten vadinas)kiausialaste unsure.gif
Atsakyti
Mano mociute is mamos puses pagimde dvejus dvynukus, bet mama ne is poreles, tai tikimybe kaip ir yra. Matysim ateity. biggrin.gif
Atsakyti
Mano mama iš dvynukių,o man kol kas ir vieno nepavyksta suorganizuot wink.gif
Nei pusseserės,nei sesuo,nei aš kol kas vaikiukų neturim.Būtų linksma,jei kiekviena po porytę pagimdytume..

Nežinau,ar tai būtų galima pavadinti programa,bet didesnė tikimybė pagimdyti dvynius,kai moteris yra vyresnio amžiaus ir daug sykių gimdžiusi.Taigi,Jaunyse,pirmyn-keli normalūs(po vieną) vaikiukai,o jau paskui kaip atpildas už triūsą -gražuoliukai dvynukai. tongue.gif
Atsakyti
mano tete yra is dvynuku - t.y mano mociute turejo dvynukus, bet brolis turi viena dukra, o as du, bet ne dvynukus.
Atsakyti
Gerai cia kazkas sake, kad dvynukai dazniausia gali gimti jei seneliai buvo is dvynuku, t.y. anukai atsigimsta i 3 kartos (atgal) zmones, o dar jei geriami vaistai nuo nevaisingumo, o kartais gamta iskrecia poksta laugh.gif Identiski dvyniai buna kai apvaisinama viena kiausialaste 2 spermukais, o ne identiski, kai buna dvi kiausialastes, kurios pas moteri gali subresti ir tuo paciu metu ir keliu dienu skirtumu ir jei jos abi apvaisinamos - dvynukai nepanasus arba porele. O siaip sunku 2 is karto auginti, nebent yra labai ramus. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Niki @ 2004 02 18, 09:03)
Identiski dvyniai buna kai apvaisinama viena kiausialaste 2 spermukais

As kiek suprantu, identiski dvyniai gimsta, kai vienu spermatozoidu apvaisinta kiausialaste pasidalina i dvi vienodas, bet gal ir klystu g.gif
Atsakyti
Manau kad neklysti. Kai man gime dvyniai, tai daktaras sake kad jie turejo 'SKIRTINGUS NAMUKUS" smile.gif
Atsakyti
Libra, o taviskiai panasus? (beje gal tu esi Libra ir take? wink.gif
man irgi idomi tema apie dvynukus, nes man dvynukai kazkokia mistika, jie isiskiria is visu vaiku kazkuo...ka tik jie vieni supranta-na sakoma kad jie super gerai vienas kita jaucia ir siaip kazkokia telepatija tarp ju-as nezinau nesu is dvyniu
o stai vienoj knygoj skaiciau kad dvyniu genas persiduoda per treciaja linija t.y pvz pagal ta teorija man turetu gimti dvynukai, nes mano prosenele buvo is dvynuku (dvi mergaites), jos sesuo ta is dvynukiu taip pat pagimde dvi mergaites dvynes...taigi 1.mano senele 2. mano mama 3.as....pagal viska tai man kliuva ta dvyniu dinastija....tik kad kiek zinau visada jei yra gime dvyniu tai tik po dvi mergaites....
na,ziuresim...man visai patiktu---dvi mergaites nail.gif nail.gif
cha cha cha thumbup.gif
Atsakyti