Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip "užprogramuoti" dvynukus?

Jo, as Libra visur ir cia ir take. laugh.gif
o maniskiai tai visiskai skirtingi, prie vieno zmones tiesiog limpa. jeigu vaziuojam troleibuse, tai jis su puse keleiviu bendrauja laugh.gif o kitas kazkoks uzdaras. sunku su juo susisneketi. Be ir ugis, ir akiu spalva ir veido bruozai skirtingi, net nepasakysi kad broliai.
Atsakyti
Mano mociute visada sako, kad eikia daug valgyti "dvigubu produktu" - kiausiniu su dviem tryniais, suaugusiu vaisiu, darzoviu tada gims dvynukai... thumbup.gif Nezinau ar padeda, bet tokia jau ta liaudies ismintis smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Kari @ 2004 03 11, 12:07)
Mano mociute visada sako, kad eikia daug valgyti "dvigubu produktu" - kiausiniu su dviem tryniais, suaugusiu vaisiu, darzoviu tada gims dvynukai... thumbup.gif Nezinau ar padeda, bet tokia jau ta liaudies ismintis smile.gif smile.gif smile.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif nu rodos "dvigubo" niekad nevalgydavau biggrin.gif biggrin.gif , o turiu dvynukus. thumbup.gif
Is tikruju, tai mociute mano turejo dvynukus 2.gif 2.gif , ir ji turejo poryte.Paskui teta is tos dvynuku porytes irgi pagimde poryte. Tai visi ir man sake, kad turesiu poryte. smile.gif
O turiu du grazuoliukus berniukus, kaip kazkas minejo is "SKIRTINGU NAMUKU", truputi panasus, bet neidentiski.
Atsakyti
Sveikutes,
pirma gal papasakosiu savo seimos istorija... tai vat. mano senelis, t.y. tecio teis, buvo is dvynuku. jam gime taip pat dvynukai, t.y. mano tetis su broliu. dabar mano tecio dvynys brolis turi dvynukus... grazu, ar ne? o kas manes laukia? blink.gif kaip manote? blink.gif
kazkodel itariu, kad isvengti neiprastai didelio pilvelio nestuke.gif sansu turiu mazai... ar ne?
gal kas turite kokios nors informacijos, kiek genetika itakoja dvyniu atsiradima, o kiek tai lemiama atsitiktinumo?
dekui biggrin.gif
Atsakyti
Ruselie laugh.gif laugh.gif laugh.gif kaip cia iseina kad siandien visuose temuose tau atsakineju wink.gif

yra , yra tikimybe, mano tevas is dvyniu, nors tas antras mire per gimdyma, dar jis turejo dvi seses dvynukes, irgi mire, pokario metas buvo, dar jis turi viena sese ir priedo ju giminej labai daug dvyniu, taip buvau nusiteikusi irgi dvyniams, o dar kai pilvas didejo ne pagal plana, mes su vyru juokemes kad ka cia dvynukai, bus trynukai , vienas nestumas- trys vaikai , bet gime vienas, laukim kito, ziuresim kas bus, bet genetikai sako kad jeigu mamos giminej yra dvynuku, ypac jeigu keleta tai visko gali but, arba nebuti
Atsakyti
"...bet genetikai sako kad jeigu mamos giminej yra dvynuku, ypac jeigu keleta tai visko gali but, arba nebuti "


o kazin jei tecio gimineje yra dvyniu? g.gif mano vyro tetis is dvyniu
Atsakyti
Kazko tais mano kompas durnavoja g.gif
labai malonu, kad atrasineji, gal bendramintes busim drinks_cheers.gif
blink.gif vaje, tai sakai visko gali nutikt? butu man, pirmas pilvelis, ir keli spardukai ohmy.gif ar besusitvarkyciau? ale cool keli, ypac jei poriuke wub.gif
Atsakyti
QUOTE (Rucelie @ 2004 04 10, 16:47)
Sveikutes,
pirma gal papasakosiu savo seimos istorija... tai vat. mano senelis, t.y. tecio teis, buvo is dvynuku. jam gime taip pat dvynukai, t.y. mano tetis su broliu. dabar mano tecio dvynys brolis turi dvynukus... grazu, ar ne? o kas manes laukia? blink.gif kaip manote? blink.gif
kazkodel itariu, kad isvengti neiprastai didelio pilvelio nestuke.gif sansu turiu mazai... ar ne?
gal kas turite kokios nors informacijos, kiek genetika itakoja dvyniu atsiradima, o kiek tai lemiama atsitiktinumo?
dekui biggrin.gif

Nu man kazkaip is tavo situacijos matosi,kad daugiau vyriskajai pusei tenka dvynukai: senelis is dvynuku,jis turejo dvynukus,tevo brolis,tai gal pagal visa sita piramide butu didesne tikimybe tavo broliui (jei toki turi) dvynukai.Nors aisku yra ir tau tikimybe didele thumbup.gif
Atsakyti
Rucelie, thumbup.gif kaip nuostabu thumbup.gif
Aš tai svajoju apie dvynius, bet mano giminėj tik prosenelė turėjo dvynukus (ir lygtai ne vienus g.gif ) tik jie neišgyveno. sad.gif Daugiau niekam nepasisekė.
Gal, sakau, iš trečio karto man pavyks? g.gif
Atsakyti
Turbut labai sunku toooooki giga pilva nesiot nestuke.gif su dviem...
o brolio, deja, deja, neturiu - esu vienatine biggrin.gif tai ar neteks man ta garbe - du kliackucius vienu sykiu? rolleyes.gif kai jau vyra pritravinsiu pagamint, aisku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (spring @ 2004 04 10, 15:52)
"...bet genetikai sako kad jeigu mamos giminej yra dvynuku, ypac jeigu keleta tai visko gali but, arba nebuti "


o kazin jei tecio gimineje yra dvyniu? g.gif mano vyro tetis is dvyniu

GALI, NES pAS MUS SEIMOJ DVYNIAIS NET NEKVEpIA, O SESERS DRAUGO TETIS IS DVYNIU, O DABAR MANO SESUO LAUKIASI DVYNIU... nestuke.gif nestuke.gif
Atsakyti
Aš jau norėčiau, tik kad vyras nepasirašo.... sako, užteks jau.
Bet turiu vilties jį įkalbėti po metų ar kitų.
Iš draugų tarpo aš vienintelė turiu du 2.gif , tai ir taip jaučiuosi nusipelniusi taisant Lietuvos demografinę padėtį...
Atsakyti