Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip "užprogramuoti" dvynukus?

Astaria, o tu kaip nors svelnumu, meilumu... wink.gif as jau saviski itikinau - nusprendem - darysim per savo vestuviu metines biggrin.gif vaziuosim kur romantiskai pailset, o tokiose romantinese kelionese, ziuriu, daug kam uzkimba mazuteliai biggrin.gif
nesulaukiu jau to rugpjuciu... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (spring @ 2004 04 10, 16:52)
"...bet genetikai sako kad jeigu mamos giminej yra dvynuku, ypac jeigu keleta tai visko gali but, arba nebuti "


o kazin jei tecio gimineje yra dvyniu? g.gif mano vyro tetis is dvyniu

Mano uosvis irgi is dvyniu. Kai tik pagalvoju apie nesuma,tai is karto du vaikucius "matau", daznai net sapnuoju dvynukus. Reikes neuzilgo patikrinti ar teisybe mano pasamone sako. Nors mane mama itikineja, kad tai yra tik mano isitikinimas smile.gif , bet as labi noreciau, kad ne tik isitikinimas tai butu wink.gif
Atsakyti
Mano tėčio mam turėjo net tris dvynukų poras, bet karo- pokario metais išgyveo tik viena porelė, jos sesuo taip pat turėjo dvynukus. Iš mamos pusės berods prosenėlė turėjo dvynius, vyro močiutė yra iš dvynių. Visada šiek tiek bijojau tos genetikos- ir šio nėštumo pradžioj , atrodo, buvo dvyniai- bent jau pagal pirmąsias dvi echo taip atrodė, bet paskaudėjo, kiek pakraujavau- ir beliko vienas sad.gif . Gydytoja sako, gerai, kad anksti tai įvyko (apie 7 sav.), nes tada antrasis nejaučia įtakos. Nors 100 proc. kad tikrai buvo du, nieks neduoda. Tai tikiuosi ir laukiu bent vieno žmogučio clap.gif .
Šiaip daugiavaisis nėštumas pavojingas tiek kūdikiams, tiek pačiai motinai- mano draugė neseniai pagimdė trynukes thumbup.gif , tai jos gimdymas jai pačiai labai komplikavosi sad.gif ...
Atsakyti
Mano uosvis turi dvyne seseri, mano mamos sesuo turi dvynius berniukus, o tevo sesuo dvynes mergaites biggrin.gif . Tai mano sansai susilaukti dvynuku matyt, pakankamai realus biggrin.gif . Ka gi, geguzes 6 diena eisim skanuotis - pamatysim... smile.gif
Atsakyti
Tiesą sakant, tai negirdėjau tokios info. Kiek iš pažįstamų, vartojusių KT, pastojo, visos turi po vieną mažylį, ne daugiau. Paprastai dvynukų ir daugiau vaikučių tikimybę padidina ovuliaciją skatinantys hormonai, o ne slopinantys hormonai, kaip kad KT...
Atsakyti
QUOTE (Rucelie @ 2004 04 27, 08:03)
unsure.gif As kazkur girdejau, kad pastojus iskart po KT nutraukimo, didele tikimybe susilaukti daugiau nei vieno 2.gif 2.gif o kur girdejau - nezinau unsure.gif

Aš irgi tą patį girdėjau. Sako, kad kol vartoji KT, kiaušidės pailsi, o nutraukus - puola dirbti ir daug kiaušinėlių prigamina rolleyes.gif
Atsakyti
Kada dažniausiai gimsta dvynukai? Mano vyras yra iš dvynukų, tik gimė vienas kitas nešgyveno sad.gif Jo giminei labai daug dvynukų, jo motinai buvo dvynukai, jo teta pagimdė dvynukes. Bet tetos dukros ne...Ar yra galimybė kad pas manę bus dvynukai? Ar didesnė tikimybė bus pas mūsų vaikus?
Atsakyti
laba,
seip tai sako kas antrai kartai dazniausiai buna, bet visko gal pasitaiko...
mano senelis buvo is dvynuku, tai ir sese mano pagimde dvynukus...bet jei giminej yra dvynuku, visada tikimybe yra turet dvynukus manau smile.gif
Atsakyti
Girdėjau, kad dvynukai gimsta kas antroje kartoje, tad jūsų vaikams jau galėtų gimti. Nei mano , nei vyro giminėje dvynukų nebuvo, tačiau aš pastojau pirmą mėnesį nutraukus gerti kontraceptines tabletes. Aš galvoju, kad todėl subrendo iškart du kiaušinėliai ir vaikai skirtingų lyčių.
Atsakyti
QUOTE(mamaite @ 2005 03 17, 15:14)
Girdėjau, kad dvynukai gimsta kas antroje kartoje, tad jūsų vaikams jau galėtų gimti. Nei mano , nei vyro giminėje dvynukų nebuvo, tačiau aš pastojau pirmą mėnesį nutraukus gerti kontraceptines tabletes. Aš galvoju, kad todėl subrendo iškart du kiaušinėliai ir vaikai skirtingų lyčių.

Mamaite, pasidalink, ar labai sunku auginti du. As irgi dabar geriu KT po nesekmingo nestumo ir gydytoja vis buria, kad bus du. O as ju prisibijau... Atrodo, kad tada kazkuri nuskriausi demesiu....
Atsakyti
Liuks tema! As tai irgi be galo svajoju apie dvynukus, manau, kad bus kaip lemta buti is tiesu, nes teoriniai sansai mano menki, is vyro puses jokiu dvyniu, o promociutes broliai dvyniai. As tai labai svajoju ir labai domiuosi viskuo kas apie dvynukus, gal net per daug, nes kol kas dar i nesilaukiu blush2.gif
Atsakyti
O aš bijau dvynukų ar susitvarkysiu su jeis unsure.gif ar spėsiu abiems įtikti ir t.t.
o man tikimybė kad gims dvynukai labai didelė ax.gif , nes mano vyro tėvas iš dvynukų o uošvienės ten kašurioj kartoj ir buvo dvyniai. Kadangi man pačiai pastoti nepavyks reiks vaistukų pagalba, o jūs pačios žinot kiek dažniausei subresta kiaušinėlių blush2.gif blush2.gif
Atsakyti