Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip "užprogramuoti" dvynukus?

dvigubai sunku, ne man smile.gif
Atsakyti
Hmm, girdėjau tokį dalyką, kad neva dvyniai pasikartoja kas antroje kartoje ir dvynių genas (ar kaip čia pavadinti šį reikalą) perduodamas būtent per moterį. Čia tiesa ar visgi bobučių išmislas? g.gif O gal tiesiog, jei giminėje būta dvynių, yra didesnė tikimybė ir tiek? Nes pati kažkaip sunkiai galiu patikėti, jog yra kažkoks "laikrodis", kuris suveikia būtent kas antroje kartoje... blink.gif

Susidomėjau šiuo reikalu, nes neseniai sužinojau, jog mano senelės sesuo turėjo dvynius. Tos senelės senelė - vėlgi dvynius. O tos jau mano, khem, proprosenelės senelės sesuo irgi buvo susilaukusi dvynių. Deja, toliau visos žinios apie giminę iš mamos pusės nutrūksta, tačiau matosi toks gana akivaizdus sutapimas: kas antroje kartoje gimsta dvynukai. g.gif Kadangi paskutinė gimdė mano senelės sesuo, tai, pagal idėją, dabar tai turi atsikartoti būtent maniškėje kartoje. Tai, žinot, norisi išsiaiškint ar praeities genai čia kažką lemia, ar nelabai. ax.gif Nes kol kas, bent aš pati, linkusi manyti, jog tiesiog turiu didesnę galimybę susilaukti dvynių. Bet gal net ir aš klystu ir praėjusios kartos to visiškai neįtakoja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Euterpė @ 2013 02 19, 19:46)
Hmm, girdėjau tokį dalyką, kad neva dvyniai pasikartoja kas antroje kartoje ir dvynių genas (ar kaip čia pavadinti šį reikalą) perduodamas būtent per moterį.


Turbūt, kad bobučių išmislai.
Mano vyras - iš identiškų dvynių. Mano giminėj dvynių niekad nebuvo. Rezultatas - pastojau ir...sužinojau, kad laukiu dvynių. Deja... vienas iškeliavo, o kita mažutė mano dienas skaidrina.
Atsakyti
Mano mamos sesuo ir brolis - dvyniai, mano pusseseres (kitos mamos sesers)-ne identiskos dvynes. Musu kartoj dvyniu kol kas nera, nors visi su nerimu ju laukia. Mudu su pusbroliu paskutiniai toje eileje:) nu bet jei ne mums, tai vaikams turbut atiteks dziaugsmas;)
Atsakyti
QUOTE(lukne1 @ 2013 11 27, 22:56)
Musu kartoj dvyniu kol kas nera, nors visi su nerimu ju laukia

Per tą didelę baimę, žiūrėkit, kad tikrai 2 iš karto neužprogramuotumėt. biggrin.gif
Atsakyti
Negaliu atsidziaugt savo dvynemis. Va sedi salia, "Medziokles sezonas atidarytas 2" ziuri, per reklama viena kita pakybina, paskaito knyga... wub.gif

Aisku, vien noreciau-nenoreciau nepakanka. Bet ir as savo laiku planuodama nestuma ir tupedama planiukiu subforume net nesvajojau apie sia laime wub.gif

Kai jau vargai isvargti, tai dziaugiuosi, bet savo laiku...sunkus nestumas, baisingi pirmieji metai...vargeliai ir problemeles veliau...zodziu, buvo visko, bet jei atsukciau laika atgal, nieko nenoreciau pakeisti.

Sekmes (dvigubos biggrin.gif ) visoms planuojancioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Euterpė @ 2013 02 19, 18:46)
Bet gal net ir aš klystu ir praėjusios kartos to visiškai neįtakoja? g.gif

Logiška, kad tai kartojasi per moterį. Juk dvyniai gaunasi arba kai kažkodėl ima dalintis vienas apvaisintas kiaušinėlis ir vystosi kaip individualūs organizmai (identiškų atveju) arba kai moters organizme per vieną ciklą subręsta ne vienas kiaušinėlis (neidentiški), o tai kad ir kaip bevartysi nuo vyro niekaip nepriklauso. Taigi tam tikra didesnė tikimybė dėl paveldimų moters organizmo ypatybių yra. Laikrodžiu asmeniškai netikiu, (na kad būtinai kas antra karta). Dėl paprastos priežasties. Juk jei močiutė susilaukė dvynukų, o mama ne, dar nereiškia, kad mama polinkio į tai jokio ir neturėjo. Juk ne kiekvienas kiaušinėlis yra apvaisinamas ir gal būtent tas ar tie iš kurių apvaisinimo atveju būtų gimę dvynukai tiesiog nebuvo apvaisinti. wink.gif

Apie ovuliacijos stimuliavimą vaistais dėl ko prisigamina daugiau kiaušinėlių nekalbu, nes tai su paveldimumu jau nieko bendro nebeturi. Kaip ir nemanau, kad sveiko organizmo atveju vien dėl "noriu dvynukų" jį verta provokuot medikamentais.

http://ligos.sveikas...vaisis_nestumas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fazano plunksna: 26 gruodžio 2013 - 18:51
Vargu ar suplanuoti gali...
Atsakyti
Sveikos.. esu pati iš dvynių (turiu brolį dvynį), giminėj mamos brolis irgi turi dvynių porelę..
ir pati tik neseniai sužinojau, kad lakiuosi dvynių (7 sav) 4u.gif visad maniau, kad mano mažoji turi tikimybę turėt dvynius.. pasirodo gali būti ir taip...
Girdėjau sakant, kad II kartoje tikimybė susilaukti dvynių yra 1 proc., o III kartoje 3 proc.

tai ar čia dievulio duota ar genuose užprogramuota.. nesuprasi ax.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif kadangi ir mes su vyru planuojame pagausėjimą, užsukau pasiskaitinėti apie dvynukus cool.gif
Mano giminėje iš mamos pusės situacija tokia: močiutė neidentiškų berniukų porelė, jos sesuo laukėsi tačiau josios dvynukai pabėgo.... Mama su antru nėštumu identiški dvyniai berniukai, tačiau gimdant vieno neteko, trečias nėštumas vėl dvyniai berniukas ir mergaite smile.gif mergaite būčiau aš wub.gif
Turiu seserį, tačiau ji greit sulauks į atžalos ir visi po vieną. Brolio dvynio žmona dabar laukiasi, kabinosi 2 žirniuka, tačiau kibo tik vienas.
Atsakyti
Sveikos! Aš irgi svajoju apie dvynukus ir randu daug informacijos anglų kalba,bet beveik nieko naudingo lietuviškai..mane labai sudomino natūralus Clomid variantas - sojos izoflavonai..apie juos daugiau info rastumėte anglų kalba..jau ilgiau planuojančios tikrai yra susipažinusios su ovuliacijos stimuliacijai skirto vaisto Clomid veikla..vartojant jį didėja šansas išleisti daugiau nei vieną kiaušinėlį.. Minusas,kad dažnai sukeliama neigiama organizmo reakcija kartu su skausmais..o to tikrai norėtusi išvengti planuojant vaikelį..tad viskas,kas natūralu,tas mane sudomina..todėl ir susidomėjau soja smile.gif

"Sojoje esantys izoflavonai pasižymi labai plačiu veikimo spektru:

Organizme jie virsta į fitoestrogeną, labai reikšmingą ir svarbų junginį moters sveikatai. Jos gyvenime gali susiformuoti dvi nepalankios situacijos, kai estrogenų lygis būna itin aukštas ir, kai jis staigiai sumažėja. Pirmoji situacija dažniausiai pasireiškia vidutiniame amžiuje ir gali sąlygoti mastopatijos, fibroadenomos bei krūties vėžio vystymąsi. Sojoje esantis izoflavonas turi panašią molekulinę struktūrą, kaip ir estrogenas. Audiniuose jis pasirinktinai susijungia su estrogeno receptoriais ir, tokiu būdu, estrogenas yra intensyviau šalinamas iš organizmo. Šitaip normalizuojasi jo sekrecija kiaušidėse ir tuo pačiu mažėja ligos vystymosi rizika.

Antroji situacija formuojasi jau po 40 metų, kai moters organizme sumažėja kiaušidžių funkcinis, hormonus produkuojantis aktyvumas. Taip laipsniškai pradeda vystytis klimaksas, pasireiškiantis gerai žinomais simptomais, kaip pvz., nerviniais sutrikimais, fiziologiniu organizmo senėjimu, charakterio pasikeitimais, osteoporoze ir t.t. Sojos izoflavonas, būdamas natūraliu augaliniu produktu, neturi jokių pašalinių poveikių, kuriuos gali sukelti skiriama hormonų pakaitinė terapija. Moters organizme sojos izoflavonas sėkmingai papildo estrogeno deficitą, todėl japonės ir kinietės praktiškai nesusiduria su klimakterinio sindromo problemomis, nes kasdien suvartoja 80 - 100 gr. sojos produktų."
Atsakyti