Įkraunama...
Įkraunama...

Mano romantiškiausias vakaras

Mano romantiškiausia diena buvo rugpjūčio trečioji. Tą dieną mes šventėme mūsų dviejų metų ir vieno mėnesio sukaktį.
O viskas prasidėjo taip. Visą savaitę mano brangiausiasis mane kankino, jis buvo išvažiavęs dirbti i Vilnių, vis skambino ir sakė kai gryšiu reiks rimtai pakalbėti ir nieko daugiau neminėjo, nei apie ką, nei kas nutiko. Labai nerimavau, vis galvojau kad kažkas atsitiko. Taip ir laukiau su nerimu tos dienos. Pagaliau jis gryžo ir kaip jūs manote su kuo, ogi tas rimtas reikalas buvo 25 rožių glėbys, dar tokių gražių rožių ir tiek daug nebuvau gavusi. Širdis tiesiog salo iš nuostabos ir džiaugsmo. wub.gif Žinoma tuo viskas nesibaigė, jis paėmė mūsų mažiuka ir man nieko nesakęs nunešė mano anytai, o mane įsodino į mašina blink.gif ir tada dviese išvažiavome į gamtą. Nors ta diena ir nebuvo pati tinkamiausia stovyklavimui, nes linojo, bet vistiek buvo gera pabūti kartu. Visa vakara sedėjome prie laužo, šnekučiavomės, gurkšnojom sidriuką...... wub.gif heart.gif o ryte ėjome žvejoti ( tai mano hobis ir maloniausias užsiėmimas širdžiai ) blush2.gif
Tai va toks tas mano romantiškiausias vakaras bigsmile.gif

P.S. Mano brangutis jau beveik trys metai mane stebina kas mėnesį dovanodamas man gėles wub.gif
Atsakyti
QUOTE(laimee @ 2007 12 28, 22:55)
Mano romantiškiausia diena buvo rugpjūčio trečioji. Tą dieną mes šventėme mūsų dviejų metų ir vieno mėnesio sukaktį.
    O viskas prasidėjo taip. Visą savaitę mano brangiausiasis mane kankino, jis buvo išvažiavęs dirbti i Vilnių, vis skambino ir sakė kai gryšiu reiks rimtai pakalbėti ir nieko daugiau neminėjo, nei apie ką, nei kas nutiko. Labai nerimavau, vis galvojau kad kažkas atsitiko. Taip ir laukiau su nerimu tos dienos. Pagaliau jis gryžo ir kaip jūs manote su kuo, ogi tas rimtas reikalas buvo 25 rožių glėbys, dar tokių gražių rožių ir tiek daug nebuvau gavusi. Širdis tiesiog salo iš nuostabos ir džiaugsmo.  wub.gif Žinoma tuo viskas nesibaigė, jis paėmė mūsų mažiuka ir man nieko nesakęs nunešė mano anytai, o mane įsodino į mašina  blink.gif  ir tada dviese išvažiavome į gamtą. Nors ta diena ir nebuvo pati tinkamiausia stovyklavimui, nes linojo, bet vistiek buvo gera pabūti kartu. Visa vakara sedėjome prie laužo, šnekučiavomės, gurkšnojom sidriuką......  wub.gif heart.gif  o ryte ėjome žvejoti ( tai mano hobis ir maloniausias užsiėmimas širdžiai )  blush2.gif 
Tai va toks tas mano romantiškiausias vakaras  bigsmile.gif

P.S. Mano brangutis jau beveik trys metai mane stebina kas mėnesį dovanodamas man gėles  wub.gif


paprasti dalykai mieliausi širdžiai wub.gif ...gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(laimee @ 2007 12 28, 21:55)
Mano romantiškiausia diena buvo rugpjūčio trečioji. Tą dieną mes šventėme mūsų dviejų metų ir vieno mėnesio sukaktį.
    O viskas prasidėjo taip. Visą savaitę mano brangiausiasis mane kankino, jis buvo išvažiavęs dirbti i Vilnių, vis skambino ir sakė kai gryšiu reiks rimtai pakalbėti ir nieko daugiau neminėjo, nei apie ką, nei kas nutiko. Labai nerimavau, vis galvojau kad kažkas atsitiko. Taip ir laukiau su nerimu tos dienos. Pagaliau jis gryžo ir kaip jūs manote su kuo, ogi tas rimtas reikalas buvo 25 rožių glėbys, dar tokių gražių rožių ir tiek daug nebuvau gavusi. Širdis tiesiog salo iš nuostabos ir džiaugsmo.  wub.gif Žinoma tuo viskas nesibaigė, jis paėmė mūsų mažiuka ir man nieko nesakęs nunešė mano anytai, o mane įsodino į mašina  blink.gif  ir tada dviese išvažiavome į gamtą. Nors ta diena ir nebuvo pati tinkamiausia stovyklavimui, nes linojo, bet vistiek buvo gera pabūti kartu. Visa vakara sedėjome prie laužo, šnekučiavomės, gurkšnojom sidriuką......  wub.gif heart.gif  o ryte ėjome žvejoti ( tai mano hobis ir maloniausias užsiėmimas širdžiai )  blush2.gif 
Tai va toks tas mano romantiškiausias vakaras  bigsmile.gif

P.S. Mano brangutis jau beveik trys metai mane stebina kas mėnesį dovanodamas man gėles  wub.gif

Kaip romantiška... smile.gif
Atsakyti
Turi nuostabų vyrą bigsmile.gif Laimingai jums ir atetyje 4u.gif
Atsakyti
Ačiū visoms. Svarbiausia kad mes vienas kita stengiames suprasti ir padeti kai kuriam iš mūsų yra sunku. blush2.gif Todėl ir jums norėčiau palinkėti tarpusavio supratimo, juk reikia nepamiršti to, kad jūs esat vieningai plakanti širdis. bigsmile.gif
Atsakyti
tikrai nuosatbsu,saunsu vyras tavasis smile.gif sekmes
Atsakyti