Įkraunama...
Įkraunama...

Kas turi kolekcijas?

Antroji tema.
Pasakojam, kas ką renką, rodom kolekcijas smile.gif

Pirmoji tema čia
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 12 28, 20:47)
Tuomet jau nebebūsiu kolekcionierius, nes kolekcionieriai savo kolekcijų nenaudoja tongue.gif


Nu taigi koks cia naudojimas? laugh.gif Jei renki CUKRU, tai aisku, nebegali arbatos su cukrum gert. Bet tai jeigu renki cukraus POPIERIUKUS, tai kaip jau tu juos ten sunaudosi irnesakyk.gif nebent tualete lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zirafos sese @ 2007 12 28, 23:07)
O iš Maskvos gaut nepavyko, ane?  ax.gif


nea verysad.gif bet galimybė realiai visada yra, tik... nežinau, kada su drauge iš Maskvos pasimatysiu unsure.gif

QUOTE(Makalius @ 2007 12 28, 23:20)
Nepasidalinsim mes su Eos schmoll.gif Teks peštis laugh.gif


burtus trauksim biggrin.gif
Užtat visi dabar žinos, kad mums reikia po du pakelius imt lotuliukas.gif
Atsakyti
Žirafos sese, vyras dabar Frankfurte, tai paprašiau atviruką nupirkt mirksiukas.gif tikiuosi, nepamirš unsure.gif
Atsakyti
Tai mytas kitiems metams rimtai nukeliamas? Nes išvažiuoju pas tėtį, cukraus tadu su savim neimu biggrin.gif
Atsakyti
Manau, kad nukeliam biggrin.gif beje, vyras va grįžo, atviruko nenupirko verysad.gif bet cukraus tai tris skirtingus po 4 pakelius parvežė lotuliukas.gif žodžiu ir draugei Maskvoj (kuri irgi cukrų renka), ir Makaliui užteks, ir dar liks lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eos @ 2007 12 29, 20:09)
Manau, kad nukeliam biggrin.gif beje, vyras va grįžo, atviruko nenupirko verysad.gif bet cukraus tai tris skirtingus po 4 pakelius parvežė lotuliukas.gif žodžiu ir draugei Maskvoj (kuri irgi cukrų renka), ir Makaliui užteks, ir dar liks lotuliukas.gif

Tai nieko, suvalgysi irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Eos @ 2007 12 28, 19:04)
va chia tai kazkas negirdeto bigsmile.gif parodyk ir mums mirksiukas.gif

Dabar nuotraukyčių neturiu (kompas sugedo) bet kai sutaisys būtinai savo etiketes ax.gif

QUOTE(zirafos sese @ 2007 12 28, 22:29)
Oioioi, tikrai kažkas naujo  thumb_yello.gif  Apie hoops and yoyo statulėles pirmąkart girdžiu, būtų smalsu pamatyti, kas tai per daiktas. wink.gif O dėl firminių etikečių sutinku - pasitaiko tikrai originalių, man pačiai neretai nekildavo ranka tokias išmesti, bet kolekcionuoti jas į galvą neatėjo....  doh.gif

Hoops and yoyo yra hallmark atvirukų veikėjai, taigi aš renku jų atvirukus, minkštus žaisliukus, statulėles, ir viską kas susiję su jais. Kol kas daug neturiu bet galiu jums parodyti kaip jie atrodo wub.gif Šiaip jų el.atvirukai labai nerealūs, pasitaiko interaktyvių. Šiaip jie būna su jų balsais wub.gif
user posted image
O jų žaisliukai atrodo taip:
user posted image
Bet šiaip Lietuvoje, man atrodo hoops and yoyo suvenyrų nebūna pirkti, tik atvirukai. Man juos parveža draugės, ar šiaip kokie giminaičiai iš užsienio. Kol kas turiu labai mažai, nebent daug atvirukų, o iš suvenyrų tik hoops and yoyo žaisliukus, nes juos pradėjau rinkti visai nesenai. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jenny;): 30 gruodžio 2007 - 10:30
Sveiki,kolekcionieriai.Nugi,aš tai mažus kiauliukus renku jau keli metai,turiu virš 30.
Jie namuose turi stovėti atsukę užpakaliukus į žmones,tada,sako,neša pinigus... 4u.gif 2. Картинка в тексте
Laukiu vis.... blink.gif blink.gif
2. Картинка в тексте

Papildyta:
nemoku įdėti...
user posted image

Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
popiereliai nuo gumu, ir visa kita, kas su tuo susije biggrin.gif
daugiau tarp lietuviu panasiu i save nesutikau jau ilga laiko tarpa ax.gif

pora kadru http://turbo.us.to/storage/
Atsakyti
Vau.laba,kokia didelė tavo kolekcija.... 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Tikrai neteko tokio asortimento matyti... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

tai jau gumų esi prisivalgęs..... g.gif
Atsakyti
QUOTE(laba @ 2008 01 13, 18:55)
popiereliai nuo gumu, ir visa kita, kas su tuo susije  biggrin.gif
daugiau tarp lietuviu panasiu i save nesutikau jau ilga laiko tarpa  ax.gif

pora kadru http://turbo.us.to/storage/



Faini katalogiukai. Tik kodėl tiek besikartojančių? Aš kai rinkau, tai tik skirtingus - Love is ir Donald ir dabar turiu po krūvikę dar. Love is dar ir papildoma karts nuo karto. Bet tik mėgėjiškai, voke viskas. O čia taip tvarkingai thumbup.gif
Atsakyti