Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinė pudra - 5

Tai vat, pradedame jau 5 tema! biggrin.gif

senoji tema ----------------> 4 tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apvalute: 30 gruodžio 2007 - 16:40
Apvalute, papasakok apie pucci meteoritus, labai nekantrauju blush2.gif 4u.gif ar dar nebadei?
Atsakyti
QUOTE(anomiSS @ 2007 12 30, 18:45)
Apvalute, papasakok apie pucci meteoritus, labai nekantrauju  blush2.gif  4u.gif ar dar nebadei?


tai parasiau trumpai senoje temoje:)
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2007 12 30, 15:47)
tai parasiau trumpai senoje temoje:)

uoj...atsiprasau tada...einu ten mirksiukas.gif
Atsakyti
Pastebėjau ,kad ko gero meteoritai kalti dėl stipriai išsausėjusios odelės po akimis,ant skruostų viršutinės dalies ax.gif O kaip gaila,man taip jie patinka thumbup.gif
Dabar kelias dienas nenaudojau jų ,tai oda vėl atsigavo wub.gif Šiaip čia mano labai jautrios vietos ,niu bet šįsyk buvo kalti numylietieji Beige greičiausiai doh.gif
Ar niekam taip neatsitinka?
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2007 12 30, 18:31)
Pastebėjau ,kad ko gero meteoritai kalti dėl stipriai išsausėjusios odelės po akimis,ant skruostų viršutinės dalies ax.gif O kaip gaila,man taip jie patinka thumbup.gif
Dabar kelias dienas nenaudojau jų ,tai oda vėl atsigavo wub.gif Šiaip čia mano labai jautrios vietos ,niu bet šįsyk buvo kalti  numylietieji Beige greičiausiai doh.gif
Ar niekam taip neatsitinka?

Man ziema irgi oda issauseja, todel netinka nei meteoritai nei kompaktines pudros, tepu tik krempudra smile.gif
Atsakyti
pasipuoškime wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2007 12 30, 18:40)
Man ziema irgi oda issauseja, todel netinka nei meteoritai nei kompaktines pudros,  tepu tik krempudra smile.gif

Geras,maniau ,kad mano vienos oda taip reaguoja į meteorus ax.gif Teks atidėt pavasariui doh.gif
Atsakyti
o as blaskausi tarp Guerlain Mythic ir Givenchy Prisme again kompaktines pudros doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2007 12 30, 17:31)
Pastebėjau ,kad ko gero meteoritai kalti dėl stipriai išsausėjusios odelės po akimis,ant skruostų viršutinės dalies ax.gif O kaip gaila,man taip jie patinka thumbup.gif
Dabar kelias dienas nenaudojau jų ,tai oda vėl atsigavo wub.gif Šiaip čia mano labai jautrios vietos ,niu bet šįsyk buvo kalti  numylietieji Beige greičiausiai doh.gif
Ar niekam taip neatsitinka?

meteoritus tepu ant krempudros, bet odos tempimas vis tiek jaučiasi unsure.gif
vnz, net ir riebią odą jie sausina cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2007 12 30, 19:57)
o as blaskausi tarp Guerlain Mythic ir Givenchy Prisme again kompaktines pudros  doh.gif  doh.gif


ir aš drinks_cheers.gif , esam likimo draugės. Kuo daugiau čia skaitinėju, tuo sunkiau darosi apsispręsti. O dabar, kai dar perskaičiau, kad meteoritai sausina, tai turbūt išvis griebsiu kokią gerą krempudrą, o pavasarį vėl grįšiu prie savo nesibaigiančių svarstymų, kas geriau (prizmė ar meteoritai) biggrin.gif
Atsakyti
Na, pateikiu savo atsiliepimus apie beige meteoritus 4u.gif

1. Istorija apie burbuliukų skaičių jau visiems žinoma tongue.gif
2. Vakar tepiausi ant pudros ir EŽ. Šiek tiek pašviesino EŽ spalvą, veidukas atrodė "gyviau", bet super puper efekto neįžvelgiau g.gif
3. Šiandien pabandžiau tiesiai ant odos. Likau labai patenkinta, nes šiek tiek užmaskavo raudonumus (ko tikrai nesitikėjau), o spalvytė idealiai tinka mano odos atspalviui. Gal šioks toks švytėjimas padaro odą lyg šviesesnę pustoniu, bet nepavadinčiau to balinimu.

Aš įsimylėjau meteoritus. wub.gif wub.gif wub.gif

Laukiu dar gold 4u.gif

Pabandymui dar nusipirkau mini prisme again, tai tos kurios neapsiprendžia, galėsiu parašyti atsiliepimus, kai gausiu ir palyginti su meteoritais.
Tik prisme šviesesnės spalvos, tai bijau, kad man gali būti per šviesi, o ten neišimsi rutuliukų tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ferrari: 31 gruodžio 2007 - 13:42