Įkraunama...
Įkraunama...

Nesaugus prudelis

Kaip jums atrodo ,gal yra nusimanančiu ar gali būti neaptvertas vandens telkinys mokyklos kieme?Kiek žinau priešgaisriniai tvenkiniai gyvenvietės teritorijoje, privalo būti aptverti, o čia gyvenvietes vidury , dar ir mokyklos teritorijoje, tai jau ne?Ar teisiškai būčiau teisi , jei mokyklos direktores reikalaučiau , kad užlygintų ar aptvertų prudelį?
Atsakyti
QUOTE(veronika1 @ 2007 12 30, 18:53)
Kaip jums atrodo ,gal yra nusimanančiu ar gali būti neaptvertas vandens telkinys mokyklos kieme?Kiek žinau priešgaisriniai tvenkiniai gyvenvietės teritorijoje, privalo būti aptverti, o čia gyvenvietes vidury , dar ir mokyklos teritorijoje, tai jau ne?Ar teisiškai būčiau teisi , jei mokyklos direktores reikalaučiau , kad užlygintų ar aptvertų prudelį?


ne tik kad teisi, bet ir privalot tai padaryti. mano tetis nuskendo neaptvertame darbovietes priesgaisriniame tvenkinyje. Koks skirtumas kad po to drabo inspekcija pripazino jog tvenkinys privalejo but aptvertas? Esmes nepakeis, tecio jau nebera.
Butinai reikalaukite. Mokykloje mokosi judrus vaikai, o prigerti labai paprasta. Kaip mums jau po tecio zuties aiskino, zmogus netiketai krisdamas iskvepia ora o susidures su vandeniu (ypac saltu) staiga ikvepia, aisku vandeni verysad.gif Todel nelaukit kol atsitiks nelaime. Jei direktore nenores klausyti, iskvieskit inspekcija atsakinga uz sauguma. Jei direktore nesirupina saugumu, tai gal susirupins gavusi bauda.
Atsakyti
Ačiū Violetuk už patarimą, būtinai juo pasinaudosiu.O tai galvojau vėl liksiu nesuprasta.Kam beužsimindavau,visi tylėdavo, netgi priekaštu esu gavusi,atseit čia tik dekoratyvinis baseinelis.Aš tai tikrai jo nepavadinčiau dekoratyviniu,pavasary patvinsta,o ir gylis siekia 1,5m. Ir aš taip manau, reikia iš anksto imtis saugumo priemoniu kol neatsitiko baisi nelaimė.
Atsakyti
QUOTE(veronika1 @ 2008 01 04, 12:34)
Ačiū Violetuk už patarimą, būtinai juo pasinaudosiu.O tai galvojau vėl liksiu nesuprasta.Kam beužsimindavau,visi tylėdavo, netgi priekaštu esu gavusi,atseit čia tik dekoratyvinis baseinelis.Aš tai tikrai jo nepavadinčiau dekoratyviniu,pavasary patvinsta,o ir gylis siekia 1,5m. Ir aš taip manau, reikia iš anksto imtis saugumo priemoniu kol neatsitiko baisi nelaimė.


Sekmes mirksiukas.gif Labai gerai kai zmones matydami problema imasi ja sprest, o ne laukia, kol kiti susiprotes. Gal jusu iniciatyva isgelbes kazkam gyvybe 4u.gif Manau jei pasisnekesite su kitais teveliais jie jums pritars, o tvenkinuka aptverti galima ne maziau dekoratyvia tvorele, kuri tikrai negadins vaizdo.
Atsakyti