Įkraunama...
Įkraunama...

Pigūs siūlai...

Labai norėtųsi sužinot kur galima nusipirkti pigių siūlų (naujų - ne naudotų).
Pasidalinkit info, nesvarbu kokiam mieste..
Atsakyti
QUOTE(Minnie @ 2005 03 22, 13:57)
Labai norėtųsi sužinot kur galima nusipirkti pigių siūlų (naujų - ne naudotų).
Pasidalinkit info, nesvarbu kokiam mieste..


Gal reikėtų pasižiūrėti didesniuose prekybos centruose - Maximoj, Rimi - kartais būna išpardavimų.
Atsakyti
uvau Kaziuko mugėje. Ten diedukas iš Prienų siūlus 1kg už 25Lt. Prašė. 100% vilna. Nebalinta, nespalvinta.
Šiaip nesižavėk pigumu. Iš patirties galiu pasakyti, kad jau geriau primokėti, bet kad rūbas nešiotųsi gerai.
kaune yra ABC parduotuvė prie bazių žiedo. Ten gana pigu.
Atsakyti
Kaune pries Urma pastato rusyje kur yra ABC, ten parduotuve lama. Perku tik is ten thumbup.gif
Atsakyti
Man irgi sitas klausimas buvo iskiles...
Tik man smalsu kur Vilniuje mamytes siulus mezgimui perkat? ax.gif
Mano drauge pripazysta tik Kalvariju turgu, o as pirkinejau kur papuola (pirkusi tik keleta kartu esu, nes iki 2.gif atsiradimo nebuvo laiko mezgimams)... ir teko nusivilt doh.gif
Atsakyti
Gal kas žino kokių nors Šiauliuose taškų, kur būtų galima pigiai siūlų gauti? Esu mėgėja narp[lioti ir labai džiaugiuosi kai sau koki rūbeli nusimezgu. Kad ir dabar baigiu megztuką.... Ir už siūlius sumokėjau tik 12 Lt. Kur pigiau rasi? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monada @ 2005 03 22, 19:04)
Gal kas žino kokių nors Šiauliuose taškų, kur būtų galima pigiai siūlų gauti? Esu mėgėja narp[lioti ir labai džiaugiuosi  kai sau koki rūbeli nusimezgu. Kad ir dabar baigiu megztuką.... Ir už siūlius sumokėjau tik 12 Lt. Kur pigiau rasi?  biggrin.gif


oho, cia tai jau piguma smile.gif ir kur taip gauti?
Atsakyti
QUOTE(nikitule @ 2005 03 23, 11:10)
oho, cia tai jau piguma smile.gif ir kur taip gauti?

Tai cia tie siulai kuriu viename matkelyje yra 550m, kainuoja 8lt. As irgi ka tik uzbaigiau is ju megztuka, bet kai as tampriai mezgu, tai sunaudojau beveik 2 matkelius.
Atsakyti
Kaune Rimi pirkau "Vernito" vadinasi sudetis 50 procentu PAN 50 vilna 100 gramu matkelis 2,49. Dukrai numezgiau megztini is 2 matkeliu, nesiojasi labai gerai ir ziurisi neblogai.
Atsakyti
Ne labai pigių, bet laaaabai gražių siūlų yra Burda Moden salonuose. Ypač dabar yra atvežta naujų, nematytų - vasaros mezginiams...
Kai pamatai tokias grožybes, tai ir pinigėlių nebegaila....
Atsakyti
Aš žiemai nusipirkau labai neblogus angoros vilnelės siūlus iš Burdos - 1 matkelis apie 11 Lt, bet metražas labai didelis, tai megstukui reikėjo tik 2 matkeliu ir dar liko... Išėjo labai lengvutis, purutis megstukėlis... tik viena blogybė - truputuka graužia....
Atsakyti
QUOTE(Renna @ 2005 04 04, 09:04)
Ne labai pigių, bet laaaabai gražių siūlų  yra Burda Moden salonuose. Ypač dabar yra atvežta naujų, nematytų - vasaros mezginiams...
Kai pamatai tokias grožybes, tai ir pinigėlių nebegaila....


O ką reiškia Pigių??? Kiek pamenu, tai Burda moden būdavo gana brangūs siūlai ax.gif g.gif
Atsakyti