Įkraunama...
Įkraunama...

Pašilaičiai: Aitvaras

QUOTE (mami @ 2004 07 20, 08:51)
Aitvaras nepatiko nes iskart pradejo pinigus prasyti, Zemyna man per toli.

Geras blink.gif , o mes patys siūlėm "Aitvarui" finansinę "pagalbą", kad tik priimtų į darzelį. Bet jie atsisakė ir priėmė be jokių pagalbų ar kyšių. Ir suprask, ar čia nuo nuotaikos priklauso, ar kaip unsure.gif ? Bet šiaip darželis atrodo smagus. Sūnus mielai eina, grupės auklėtoja išvis nuostabi thumbup.gif . Mažylę irgi užrašiau ten pat, nuo kito rudens pradės eiti smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Maša @ 2004 07 25, 22:16)
Geras blink.gif , o mes patys siūlėm "Aitvarui" finansinę "pagalbą", kad tik priimtų į darzelį. Bet jie atsisakė ir priėmė be jokių pagalbų ar kyšių. Ir suprask, ar čia nuo nuotaikos priklauso, ar kaip unsure.gif ? Bet šiaip darželis atrodo smagus. Sūnus mielai eina, grupės auklėtoja išvis nuostabi thumbup.gif . Mažylę irgi užrašiau ten pat, nuo kito rudens pradės eiti smile.gif

Net nezinau ka tau pasakyti manes kalause kur as dirbu, kur vyras, kai pasakiau iskart pradejo pinigu prasyti, pagalbos...
Atsakyti
QUOTE (mami @ 2004 08 08, 11:01)
Net nezinau ka tau pasakyti manes kalause kur as dirbu, kur vyras, kai pasakiau iskart pradejo pinigu prasyti, pagalbos...

Mūsų su vyru darbai matyt visiškai nenaudingi pasirodė laugh.gif
Bet va sūnus jau metai, kaip lanko "Aitvarą" ir pakolkas jokių prašymų negirdėjau, išskyrus, kad valymo priemonių ir tualetinio popieriaus smile.gif .

Apie "Gabijėlę" aš girdėjau ir gerų atsiliepimų, ir blogų, bet man asmeniškai labai nepatiko vedėja, o kai dar ji neleido apžiūrėti grupių, o tik koridoriais pavaikščioti, tai išvis mad.gif

Girdėjau, kad labai geras darželis yra Medeinos g., berods, vadinasi "Aušra". Ten kartu ir darželis, ir pradinė mokykla. Man labai patiko tokia idėja. Net buvo šiek tiek gaila, kad apie šitą darželį sužinojau, kai sūnus jau kelis mėnesius lankė "Aitvarą" ir buvo labai susidraugavęs su vaikais ir auklėtoja. Gal būčiau bandžius ten leisti... smile.gif
Atsakyti
Mes lankom Aitvarą, alergiukų grupę. Kai pradėjom lankyti (2m.ir 9 mėn.), tai grupėje buvo ir vyresniukai, po metų vyresnėliai išėjo į parengiamą grupę, tai liko visi maždaug vieno amžiaus vaikai. Bet tai nebuvo blogai smile.gif Vasarą, aišku, grupes sujungia, bet alergiukų nemaišo su paprastom grupėm. Didelių pretenzijų neturiu, esu beveik patenkinta darželiu ir mūsų auklėtojom ir mažą žadu į šį daržą leist, nes irgi alergiukas doh.gif Apie paprastų grupių auklėtojas nelabai žinau cool.gif
Atsakyti
O mano vyresnysis eina į "Aitvarą" į paprastą grupę smile.gif Aš tai patenkinta - auklėtojos man atrodo šaunios, vaikas į darželį eina noriai, būna daug visokių renginių, spektaklių. Ir maistas turbūt neblogas, nes sūnus sako, kad kotletai daržely skanesni negu namie smile.gif
O apie "Gabijėlę" iš kaimynų girdėjau visokių atsiliepimų. Matyt, ant kokios auklėtojos užtaiko. Vieni sako, kad labai blogai, kiti visai patenkinti g.gif . Man tai labai vedėja nepatiko ir neleido grupių apžiūrėt, kai buvom užėję. Sako, jeigu labai jau norit, tai galit koridoriais pavaikščiot mad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maša: 17 rugsėjo 2004 - 13:29
As vedu savo vaika i Aitvara, alergisku vaiku grupe. Labai geras butu darzelis, jeigu ne palyginti didelis mokestis (tipo maistas geresnis) ir labai neskanus maistas. Ir kaip galima ji skanu padaryti, jei viskas be pieno, kiausiniu ir pan. Aisku yra vaiku alergisku pienui, bet kodel kitiems jo neduoti? Koses tai verda skirtingas kai kuriems vaikams. Idomu, ar nealergisku vaiku grupese irgi viskas be pieno?
Atsakyti
Galiu papasakoti apie Aitvarą, leidau ten savo vyresnelį, kuris dabar pirmokas. Darželis perpildytas, reikia vos gimusį vaiką užrašyti, ką ir padariau su antruoju. Bet dabar labai abejoju ar aš ten leisiu, nes jokios lavinamosios programos ten negausit. Tai labai pasijaučia išleidus vaiką į mokyklą. Jeigu 5 - mečių grupėje per Kalėdų rytmetį jie sugeba tik po eilutę iš S.Neries "Žiemos pasakos" padeklamuoti, tai daug pasako apie darbą grupėse.
Leidau savo vaiką Šeškinėje į papartį, tai galiu palyginti, ten jau 3 metų vaikai net per rudenėlio šventę pasakas vaidindavo.
Žodžiu, šitam darželį vaikas bus prižiūrėtas ir pamaitintas, nereiks mokėti nuolatinių duoklių, bet ne daugiau. Žodžiu, jeigu jums to užtenka - tai pagimdžiusios iš karto užrašykit vaiką į darželį.
Atsakyti
Mes vasarą persikeliam į Pašilaičius. Pagal gyvenamą vietą priklausytų eiti į Aitvarą. Tačiau, pasiskaičius atsiliepimus, suabejojau g.gif Vaikas jau eis į darželinukų grupę, yra gabus, muzikalus. Nesinorėtų, kad viskas nueitų veltui. Darželyje, kurį dabar lankom, vaikų gabumams skiriamas nemažas dėmesys. Jei nebūtų toli važinėti, tai vesčiau čia toliau. Bet...tada reiktų keltis 5 val. ryto cry.gif
Atsakyti
Pašilaičiuose su darželiais ne kas. maniškė ėjo į gabijėlę, tai lavinimas ne ypatingas buvo. Mažąją užrašiau į "Aitvarą", bet čia su lavinimu irgi vidutiniškai pagal atsiliepimus (per daug problemų su vaikučių alergijomis ir jų priežiūra). Bet juk galima muzikalų vaiką papildomai lavinti biggrin.gif
Atsakyti
Mano dukrytei siuo metu 5 metukai, nuo 2 metu lanko "Aitvara", negaleciau pasakyti nei vieno blogo zodzio, nei vieno priekaisto! Kas liecia maista, sutikit, kad alergiskam vaikui taip sunku ka ir pagaminti, o darzelyje kiekviena diena stengiasi paruosti skirtingus patiekalus ir tikrai neblogus, pati esu ragavusi smile.gif
Kas liecia aukletojas tai nuosirdziausiai noreciau padekoti aukletojai Rimutei ir Janinai. Per visus sios metus neisgirdau is vaiko nei vieno blogo zodzio apie jas, vaikas tik ir kalba kokios jos geros. Ir kas liecia parengiamaja dali, tai teveliai gal irgi turetu prisideti prie to. Pvz mano dukryte budama 3 metu jau zinojo visa abecele ir lankantys pas akulista mes iki siol tikrinam regejima pagal raidemis, o ne pagal paveikslelius. Siuo metu vaikas moka net skaiciuoti, rasyti, jau nekalbant apie dainu ir eilerasciu skaiciu. Siame darzelyje gausu papildomu uzsiemimu, maniske lanko sokius (1 uzsiemimas 3 Lt) ir ansambli (2 Lt), kiti vaikuciai lanko krepsini. Kiekviena diena pasiimdama vaika is darzelio matau ja kitaip susukuota (po pietu miego) ir tvarkinga. Galeciau papasakoti daug geru dalyku, nes istikruju nemeluoju, darzelis yra labai geras.
Atsakyti
O MAN KAIP TIK SAKĖ, KAD AITVARAS YRA LABAI GERAS DARŽELIS, KURIAME NET KYŠIŲ NEREIKALAUJA. DĖKINGA AŠ JUMS, KAD PASAKĖTE, NES MANIAU KAD SAVO MERGAITE VESIU Į ŠĮ DARŽELĮ. AČIŪ JUMS. TIK DABAR IŠKILO VIENAS KLAUSIMAS g.gif , TAI KURIS DARŽELIS PAŠILAIČIUOSE NEREIKALAUJA KYŠIŲ IR NRMALIAI PRIŽIŪRI VAIKUS?
Atsakyti
O mūsų Aitvaras kažkodėl nenori priimti cry.gif . Nors ir priklausom pagal gyvenamą vietą, tačiau prašymo nesutiko priimti. Bandysiu laukti vedėjos, o jei ir tada nepriims, teks kreiptis į švietimo skyrių doh.gif . Nes nematau kitos išeities. Maniau, kad to išvengsim, bet...Jei pirmenybę teikia ne pagal gyvenamą vietą, nieko nebelieka ax.gif
Atsakyti