Įkraunama...
Įkraunama...

Santykiai su būsima anyta II

user posted image

Sveikos dar karteli,sena tema as pabaigiau tai atidarau nauja tema,kurioje tikiuosi taip pat siltai bendrausime user posted image
Atsakyti
aciu mergaites uz palaikyma, dangausvaivorykste ir zuzuss. smile.gif

bet kad neiseina kartais tuos ignorus deti, kai jauti,kad tave tiesiog specialiai aplenkia arba specialiai kazka tokio pasako...

ji matyt pavydi,kad sunus jos dabar mano ,suauges...
nors turi dar dukra 20-mete, kuria ismokino stukalint ir mastyt taip pat.
tai jau ir su ta nebendrauju. smile.gif
nes irgi kvaila neapykanta man ir pavydas atsirado.

manasis man pasakojo, kad kai parode tevam mano fotkes, dar nebuvom susipazine, jau tada jo mama pareiske - kad atrodau pasikelusi poniute. per daug grazi matai ir nosi uzrietus. nieko panasaus.
visada buvau draugiska... o ji jam pribure kad tokios neuzsibuna ilgai,o panaudoja ir palieka.
paskui ji mane naudojo kaip saltini - bande suzinot ka sunus veikia,kur,su kuo,kada... nes jis nekalbus ir nepasakodavo.
greit supratau ir uzsiciaupiau...
tai dbr priese patapau.

nenusileisiu nei kiek.

tai mano vyras ir as uz ji kovosiu net su jo motina.
ir esu lb laiminga kad esam toli, ir nesiruosiu vaziuot i lt atostogu visai.
ir darysiu viska,kad nevaziuotume. ir cia gerai.o atostogaut galima kitse salyse.
tegu pasimoko,ir pasikeicia. o jei ne - nematys nei vieno smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Snape Lape @ 2008 01 03, 01:08)
aciu mergaites uz palaikyma, dangausvaivorykste ir zuzuss. smile.gif

bet kad neiseina kartais tuos ignorus deti, kai jauti,kad tave tiesiog specialiai aplenkia arba specialiai kazka tokio pasako...

ji matyt pavydi,kad sunus jos dabar mano ,suauges...
nors turi dar dukra 20-mete, kuria ismokino stukalint ir mastyt taip pat.
tai jau ir su ta nebendrauju. smile.gif
nes irgi kvaila neapykanta man ir pavydas atsirado.

manasis man pasakojo, kad kai parode tevam mano fotkes, dar nebuvom susipazine, jau tada jo mama pareiske - kad atrodau pasikelusi poniute. per daug grazi matai ir nosi uzrietus. nieko panasaus.
visada buvau draugiska... o ji jam pribure kad tokios neuzsibuna ilgai,o panaudoja ir palieka.
paskui ji mane naudojo kaip saltini - bande suzinot ka sunus veikia,kur,su kuo,kada... nes jis nekalbus ir nepasakodavo.
greit supratau ir uzsiciaupiau...
tai dbr priese patapau.

nenusileisiu nei kiek.

tai mano vyras ir as uz ji kovosiu net su jo motina.
ir esu lb laiminga kad esam toli, ir nesiruosiu vaziuot i lt atostogu visai.
ir darysiu viska,kad nevaziuotume. ir cia gerai.o atostogaut galima kitse salyse.
tegu pasimoko,ir pasikeicia. o jei ne - nematys nei vieno smile.gif



Tau dar pasisekė, kad gyvenat kitoje šalyje, kad nereikia kasdien matyti to susukto veidelio... Labai gerai darai, kad nenusileidi thumbup.gif Stiprybės tau 4u.gif
Atsakyti
Snape Lape
zinau kad nekreipti sunku demesio wink.gif ax.gif man paciai bangom uzeina ir nueina... nes kai manasis bande su savo mama pasikalbeti ir kai buvo pasakyta kad as svetima, ir kai pries tai sneka kad tik bendraujam ir elgiasi priesingai... spjauciau, bet pazadejau duoti antra sansa doh.gif ... tik nzn ar tai pades... bo kazkodel kai buvau mergina - santykiai ir jos noras bendrauti buvo didesnis - o kai zmona , tai svetima... ka puikiausiai gavau progos pajusti.... Matomai 'praradimas' smegenis paveike... nes anksciau buvo tik kaip asmenybe man sudetinga bet imanoma sutarti... o pries vestuves kai jos organizuojamos ir per jas ir po ju... as svetima... jupi - tiesiog nerealu.
Gyvenu irgi uzsieny, bet zinokis kartais po vieno skambucio nieko nebesinori, nes manajam ir man nuotaika siukslyneje... kartais normaliai... tai nzn ko tiketis...

sesule irgi su 'pagerinimais' bet ten viltis yra kad dar suaugs, po poros metu ziuresim kas per zmogus.... ir manajam ziauriai sunku, jis zinojo kad mama su 'pribombasais' tik ne tokiais ir kad sese ne blondine.... deja... suzinojom ko nezinoje...

tad nosi aukstyn ir nuo jos tolyn wink.gif o as tai su mielu noru taip padaryciau, bet pazadus visad tesiu ir ypac mylimam zmogui doh.gif

Kamanute - matyt nereikia, bet kartais pagalvoji pamatei karta atkentei, apsisukai parodei vieta ir valio... negu tel visokios nesamones dedasi... vat...
Atsakyti
user posted image
sveikos mamymes,busimos,siandiens rytas sunkus,vos akytes praplesiau,,,anyta kol kas tyli ji geria sau toliau dar svencia naujaka lotuliukas.gif ,ai zinokite man tai gera kai is jos nieko negirdziu bet labai nervu struktura pradeda gadinti kai paskambina sunui(mano vyrui)ir verkslena kad jai sunku oi negaliu pakesti.
Kaip jums sekasisu anytelem naujais metais ziurkes metais bendrauti?
Atsakyti
QUOTE(dangausvaivorykste @ 2008 01 04, 10:52)
user posted image
sveikos mamymes,busimos,siandiens rytas sunkus,vos akytes praplesiau,,,anyta kol kas tyli ji geria sau toliau dar svencia naujaka lotuliukas.gif ,ai zinokite man tai gera kai is jos nieko negirdziu bet labai nervu struktura pradeda gadinti kai paskambina sunui(mano vyrui)ir verkslena kad jai sunku oi negaliu pakesti.
Kaip jums sekasisu anytelem naujais metais ziurkes metais bendrauti?


Labutis wink.gif suprantu kad tyla geriausias draugas... maniskiai atrodo prasidejo depresija doh.gif .... MB sesuo bijo kad grizus po mokslu i namus jos neisieils trecia diena uja doh.gif unsure.gif ... mes po kol kas sone - ramu... tik vat kad snd vyras nori paskambinti... pabadyt i prota atvest... tai ziuresim... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuzuss @ 2008 01 04, 10:30)
Labutis wink.gif suprantu kad tyla geriausias draugas... maniskiai atrodo prasidejo depresija doh.gif .... MB sesuo bijo kad  grizus po mokslu i namus jos neisieils trecia diena uja doh.gif unsure.gif  ... mes po kol kas sone - ramu... tik vat kad snd vyras nori paskambinti... pabadyt i prota atvest... tai ziuresim... g.gif

Is vis gyvenimas yra sunku o tos musu anytos gyvenima dar labiau sunkina,,,as neisivaizduoju kojoms reikia,tik dziaugtusi kad sunus rado mergina jie gyvena ir sutaria,bet ne joms reikia kibti,ir bloginti situacija as zinau pagal savaja ir dabar isivaizduoju kad tyla -pries audra,,,bet as jau kiekviena diena vis pasikaustau ir lai ji tik padeda----uzgesinsiu greit!!!
Atsakyti
QUOTE(dangausvaivorykste @ 2008 01 04, 16:36)
Is vis gyvenimas yra sunku o tos musu anytos gyvenima dar labiau sunkina,,,as neisivaizduoju kojoms reikia,tik dziaugtusi kad sunus rado mergina jie gyvena ir sutaria,bet ne joms reikia kibti,ir bloginti situacija as zinau pagal savaja ir dabar isivaizduoju kad tyla -pries audra,,,bet as jau kiekviena diena vis pasikaustau ir lai ji tik padeda----uzgesinsiu greit!!!


tau tai is vis kai sunku - kai zmogus geria. Su girtu susineket tai jauciu kas i medi belsti ir dar baisiau (dede turejau... nu i naciort...)
As tai savajai jau beveik baigiu apsispresti kad knyga kuria dabar skaitau - siaip ji tokia psichologinio pobudzio bet tokia filosofine apie bendravima, zmogaus saves pazinima ir elgsena. Siaip ji apsisvietusi ir inteligentiska moteris... bet po vakar ka isgirdau is MB sesers tikrai nieko gero nezada - bo pasak horoskopo ji praras bendravima su vaikais,dabar tai ka dukrai daro tai link to su geru pagreiciu veda... t.y. ji tiki tokiu horoskopu ir jau ima isterikuoti ... o man to visai patirti ir nesinori, ir man gaila zmogaus, juk tai ji su savimi nemoka susitaikyti, o mes galim nusispjauti ir iseiti....ir tikrai negrizti...
Jo kazko prisiminiau viena filma ir pasakyma - intelegintams su stresu sitma kartu sunkiau susitaikyti su stresinem situacijoms ir neprarasti proto doh.gif , bo jo turi per daug doh.gif ...

Atrodo magistro studijuot nebesinores;) lotuliukas.gif

Isvada : geriausia anyta kuri kaimo bobute ir priima gyvenima toks yra ir nekuria aukstuju metaforu mirksiukas.gif dabar mums belieka rasti tik ju turgeli ir sukeisti su esamom bigsmile.gif mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Idomu kur kitos dingo musu sios temikes mergaiciukes lotuliukas.gif ?
Atsakyti
Bus ir naujų dalyvių naujais metais ax.gif
Prisistatysiu trumpu graudžiai juokingu anekdotu, bet iš savo gyvenimo - šiuos Naujuosius sutikom trise: aš, MB ir dar kai kas... Nuobodu, įkyru ir visai ne taip, kaip norėjosi unsure.gif

QUOTE
kazkodel kai buvau mergina - santykiai ir jos noras bendrauti buvo didesnis - o kai zmona , tai svetima...


Šiai dienai esu atvirkštinis tokios situacijos variantas. Jai niekada nepatiko nė viena jos vienturčio mergina, taigi nepatikau ir aš (nors tiesiai man nesakė, bet nujaučiau iš MB kalbų), bendravimas mūsų du metus buvo per vidurį tarp minimalaus ir jokio. MB net be manęs jai pranešė, kad tuoksimės. Abiejų nuostabai į šią žinią ji visai nesureagavo neigiamai. Per šventes visko abiems pridovanojo, dažniau aplankyti kviečia. Pakomentuosite?


Atsakyti
Sveikos visos besikankinusios/besikankinancios su Musu Brangiausioju mamytemis cool.gif

paskaiciau jusu postus - net stebetina, kad daugumai praejo be nemaloniu emociju.

spekit ar man taip pat pasiseke kaip ir jums? savaime suprantama ne doh.gif

per kucias visai neplanavom vaziuot pas mamele, bet atleke isterikuojanti mosa, nes ju masina sugedo, autobusu budama nestuke.gif gi nevaziuos, o jai butinai reikia, nes vestuves ant nosies reik zmones kviesti, su mama susiplanuot kas ir kaip ir t.t. unsure.gif taigi 200 km klausiau, kad jei ir toliau kategoriskai atsisakinesiu vaikus gimdyti budama savo metu (23eina), tai porai meteliu praejus as jau nagus griausiu, komentarus apie mano sveikatos bukle (turiu migrena) ir apie sudejima (esu liesa kaip giltine, nu cia pritariu, pati bandau nors kg plius primest) as isvis nei isnesiot nei pagimdyt nesugebesiu, tai tipo net nevaidink, kad pati vaiku nenori. blink.gif g.gif

sauniausia dalis: anyta tris paras terorizavo MB, kad dv seserei vestuves bent is dalies apmokek fool.gif (gi tavo sesuo, negi tai gaila vieno kito tukstantelio blink.gif ) ir siaip namas tuoj bus jusu baigtas, tu beveik nebuni namie, tai zmonai bus linksmiau blink.gif , jei sesute su chachaliu priimsit pagyvent, bent laikinai, nes matai juos is buto meta ir su pinigeliais pas juos laikinai blogai, o pas mus vietos per akis. as buvau ant tiek nukautuota, kad net nx nebegalejau pasiust blink.gif doh.gif. mergaites nuosirdziai sakau, arba jinai koki dinatura geria, arba jai reik balta bilieta imt, nes jai kazkokios haliucinacijos sitom temom. svarbiausiai, kad jin nesupranta ne, po penkiolikos minuciu vel grista prie tos pacios temos lyg niekur nieko fool.gif .

galeciau papakot ir pasakot... doh.gif nenoriu tik plestis... unsure.gif

dziaugiuosi nors tuo, kad antra diena kaledu iskeliavom savaitelei gerai, ala medaus menesio wub.gif , MB buvo zadejes, kad naujaka juroj maudydamiesi sutiksim vacation4.gif . istesejo tongue.gif .

taigi tokios sventes g.gif . o ant nosies dar ir rusu kaledos... bet jau tikiuosi, kad MB lietuvisku uzteko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Otina @ 2008 01 05, 01:13)
Šiai dienai esu atvirkštinis tokios situacijos variantas. Jai niekada nepatiko nė viena jos vienturčio mergina, taigi nepatikau ir aš (nors tiesiai man nesakė, bet nujaučiau iš MB kalbų), bendravimas mūsų du metus buvo per vidurį tarp minimalaus ir jokio. MB net be manęs jai pranešė, kad tuoksimės. Abiejų nuostabai į šią žinią ji visai nesureagavo neigiamai. Per šventes visko abiems pridovanojo, dažniau aplankyti kviečia. Pakomentuosite?


gal ji is tu, kurios vestuvems atejus susipranta situacijoje. kitu pateisinimu nera g.gif . tada tau labai pasiseke 4u.gif
Atsakyti