Įkraunama...
Įkraunama...

Kol kūdikėlis dar mamytės pilvelyje gyvena

Sveikos, dabar esu nestuke.gif 25 savaitės, labai norėčiau jau ką nors nupirkti vaikeliui, bet bijau, sako, kad negerai anksčiau laiko pirkti, geriau palaukti, kol gims vaikelis. Ar jus pirkote?
Atsakyti
Mano nestumas panasus, bet dar nesu nieko savo mazyliui nupirkusi, viena, kad neturiu dabar laiko, dirbu 1,5 et., o ir po darbo turiu darbines savanoriskos veiklos, antra, galvoju, kad skubeti nera kur, siais laikais deficito nera, parduotuves pilnos, galima vienu metu viska supirkti. Taigi, isbegusi i dekreta ramiai viska susirupinsiu ax.gif
Atsakyti
Nors esu girdėjusi prietarą, kad negalima supirkti daiktų dar negimusim leliukui, bet aš buvau pasirūpinusi pirmaisiais rūbeliais, patalėliais, higienos priemonėmis. Nes kažkaip neįsivaizduoju, kaip galima nieko neturėti. Tada visais tais daikteliais vis tiek turėtų kažkas iš artimųjų pasirūpinti, nes su leliuku nelakstysi gi po parduotuves. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rpusevic @ 2008 01 03, 00:27)
Sveikos, dabar esu  nestuke.gif  25 savaitės, labai norėčiau jau ką nors nupirkti vaikeliui, bet bijau, sako, kad negerai anksčiau laiko pirkti, geriau palaukti, kol gims vaikelis. Ar jus pirkote?

Paskaityk temoje ''Neštukių pašnekesiai'', rasi daug nuomonių
Atsakyti
Padėjau pirkinėt po truputį kai buvau 30sav.nėštume.Kadangi nebuvo burbeklių aplink,kad per anksti tai nesukau sau galvos ax.gif .Ir gerai,po truputį susipirkau viską kas reikalinga.Tik didesnius daiktus palikau vėlesniam laikui.Paskui vistiek tai to tai ano prisireikia kai vaikelis gimsta.Nematau nieko blogo pradėt pirkt anksčiau.Man per kišenę ne taip kirto blush2.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sparkling: 04 sausio 2008 - 22:19
16 savaiciu suzinojau vaikelio lyti ir pradejau apsipirkimo maratona. O kaip nepirkt, kai nestuma prabuvau Portugalijoje, o tuo metu, kai pagal prietarus jau galima pirkti, buvau jau Lt biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif As jau dabar po truputi pirkinejuos, nors dar tik 16-ta savaite.Dabar visur ispardavimai ir siaip megstu is anksto susiruost.Be to islaidos pasiskirstys tolygiai.
Atsakyti
Pirkau rolleyes.gif . Jau koks malonumas čiupinėt tuos miniatiūrinius grožius wub.gif Net silpna wub.gif .
Atsakyti
zinoma,kad perku.pries kaledas buvo daug ispardavimu ir nuolaidu,todel tikrai nenorejau praleisti tokios progos.be to i dekreta tik kita men,tai nezinau ar bus labai daug noro po parduotuves tampytis. blush2.gif
Atsakyti
biggrin.gif Na va ir aš vakar neatsilaikiau nuolaidoms ir nupirkau pirmąjį didelį daiktą savo aukseliui, tai Graco lovytė-maniežas. Šiaip mane labai erzina tos aplinkui esančios niurzgos su savo prietarais, tik nuotaiką gadina. Taip norisi džiaugtis tuo vaikelio laukimu, norisi kažkuo pasirūpinti iš to laimės. rolleyes.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rpusevic @ 2008 01 06, 16:00)
biggrin.gif Na va ir aš vakar neatsilaikiau nuolaidoms ir nupirkau pirmąjį didelį daiktą savo aukseliui, tai Graco lovytė-maniežas. Šiaip mane labai erzina tos aplinkui esančios niurzgos su savo prietarais, tik nuotaiką gadina. Taip norisi džiaugtis tuo vaikelio laukimu, norisi kažkuo pasirūpinti iš to laimės. rolleyes.gif  wub.gif

drinks_cheers.gif Aš ir nesuprantu kam reik nuotaiką gadint doh.gif .Taigi pats smagumas besilaukiant.
Vieną kart pardėj mačiau tokį atsitikimą: vaikščojo nėščia moteris su savo vyru ir anyta.Na,mano manymų,ji buvo neščia gal 8 mėn. g.gif .Žiūrinėjo drabužėlius,o anyta eina iš paskos ir burba,kad dar anksti blink.gif doh.gif .Tai moteriškė net susinervino.Sako,vaikas,jau lenda,o dar ne laikas doh.gif lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(rpusevic @ 2008 01 02, 23:27)
Sveikos, dabar esu  nestuke.gif  25 savaitės, labai norėčiau jau ką nors nupirkti vaikeliui, bet bijau, sako, kad negerai anksčiau laiko pirkti, geriau palaukti, kol gims vaikelis. Ar jus pirkote?

Kadangi jokiais prietarais netikiu, o bumbėti niekas negali, nes niekam nesiaiškinu, kad ruošiuosi pirkti lotuliukas.gif , tai ir perku ax.gif Maždaug prieš mėnesį nusipirkom vežimėlį- planavau pirkti gerokai vėliau, bet pasitaikė tinkamas ir už labai gerą kainą, tai ir nebelaukėm bigsmile.gif Rūbelius irgi jau beveik visus turiu, trūksta tik keletos smulkmenėlių, kurias įsigysiu išėjusi į dekretą ax.gif Taip pat ir žaislus jau perku, jei tik pamatau tai, ko ieškau ir kaina tinka, nes pasirodo, kad norint galima viską per dieną įsigyti, užtenka nuvažiuoti į vieną parduotuvę, bet jei norisi pirkti išties kokybiškus gaminius ir nepermokėti už juos, tai kartais tenka ir gana ilgai paieškoti kur pirkti ax.gif
Atsakyti