Įkraunama...
Įkraunama...

Metančioms rūkyti

Senoji tema: ČIA

smile.gif
Atsakyti
Velniava, as irgi nauja tema sukuriau ax.gif blush2.gif Vienu metu lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai gal moderatoriai gali uzdaryti viena is nauju temu, nesvarbu kuria!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zyzane @ 2008 01 03, 10:08)
Tai gal moderatoriai gali uzdaryti viena is nauju temu, nesvarbu kuria!!!  4u.gif

As jau paprasiau, kad manaja uzdarytu ax.gif doh.gif
Atsakyti
Na tai aisku, jog nieko neaisku biggrin.gif , bet vis vien jauciuosi labai sumautai, bet tuo pat metu nemanau jog dumas dabar sveikatos pridetu g.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagira 2 @ 2008 01 03, 11:03)
Na tai aisku, jog nieko neaisku biggrin.gif , bet vis vien jauciuosi labai sumautai, bet tuo pat metu nemanau jog dumas dabar sveikatos pridetu g.gif  blink.gif


O tu bandei skaityti knygą?
Atsakyti
QUOTE(Bagira 2 @ 2008 01 03, 09:09)
Sveikos, antra diena prasideda kaip laikausi blush2.gif , bet siaip labai sunku doh.gif . organizmas valosi ar kazkatai, o gal persalau nezinau bet kazkas negero darosi, visa nakti karsta-salta, kosulys, sloga puola verysad.gif . jums gal irgi sitaip buvo? Cia persalimas ar organuzmo reakcija, nesuprantu blush2.gif .

Sveikutės. Kažkada ir aš buvau gerokai parūkantis žmogus blush2.gif Bet dabar jau 5 metai kaip mečiau šį brudą biggrin.gif
Žinau, kaip sunku atsikratyti rūkymo ir galiu tik paguosti - po savaitės būna daug lengviau mirksiukas.gif O dar po savaitės jau iš vis taip nebetraukia ax.gif Tik va, rūkymas yra toks gal daugiau psichologinis prisirišimas prie viso to proceso, ne kiek prie pačio nikotino unsure.gif Būdavo man momentų, kai jau neberūkiau, kad nueini su drauge į bariuką ir taip norisi užtraukti tą nelemtą dūmą... doh.gif

Laikykitės, kas metėte tą kaką. Jūs šaunuolės thumb_yello.gif
Atsakyti
Knyga manau visai nebloga, nors permeciau dar tik ketvirti, bet idomiu minciu jau radu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagira 2 @ 2008 01 03, 13:19)
Knyga manau visai nebloga, nors permeciau dar tik ketvirti, bet idomiu minciu jau radu tongue.gif


Na kaip tau sekasi, regis mes čia dviese bandom atsikratyti šio nuodo. Aš šiandien taip susinervinau kad vos laikausi cray.gif cray.gif cray.gif
Bijau kad galiu neatsilaikyti verysad.gif
Atsakyti
Siandien DELFI straipsnis apie metima rukyti ir daug gerai nuteikianciu komentaru, paskaitinekit, gal uzhsikresite bendra dziaugsmo del nerukymo nuotaika smile.gif

DELFI straipsnis

thumbup.gif

Atsakyti
Laikykis Vikadi mesti is tikruju nesunku ax.gif svarbu sunkia akimirka pagalvoi kam to reikia duoti kelis atsakymus i si klausima suskaiciuot gal iki 20 ir tada pagalvot apie ka nors kito. As jau pradedu savimi didziuotis blush2.gif nerukau ir nenoriu thumbup.gif ir savijauta kuo tolyn tuo geryn, o jau nuotaika tai jau saniai tokios nebuvo thumbup.gif laikykites visos rolleyes.gif
Atsakyti
Butent drinks_cheers.gif Pakentek truputi, o tada pasaulis tikrai ryskesnem spalvom nusvis, is burnos nedvoks, oda skaistesne bus, o tavo artimieji tavimi didziuosis thumbup.gif
Atsakyti