Įkraunama...
Įkraunama...

8-9 nėštumo mėnesiai

Kadangi aš užbaigiau seną temą, tai drįstu atidaryti naują biggrin.gif

Sena tema
Atsakyti
norėjau paklausti, jeigu aš žagsuly jaučiu apačioje... na kai guliu ant šono, tai net koja virpa hihihi.gif
reiškia mažiukas žemyn galva? pasisukus ant kito šono - kita koja virpa kartu su mažiuku.... wub.gif
ant nugaros gulėti man kažkaip nepatogu, atrodo stubura net skauda.... doh.gif
Atsakyti
O ar ginekologe nepasako kur kudikio galvute? Nes ji gali paciuopt.
Atsakyti
Niu man sunkiausia tai kad graužia šonkaulius. Lelius žemyn galva, tai atrodo kad į viršų vis lipa doh.gif Tai sėdėt sunku... O spyrius dešiniam šone jaučiu, ir taip duoda kad net už kojytės galima pagaut wub.gif

O tas žagsuliukas man labai malonus. Kartais lelius būna ramus ramus, tai sunerimstu ar viskas gerai - ir tada kad pradeda žagsėti, tai nusiraminu. Ir vos ne žagsiu kartu 4u.gif

Daugiau nieko sunkaus nematau, be to kad lėčiau judėt sekasi, bet čia normalu... Niekas man neskauda, netinsta, miegu puikiai, valgau irgi normaliai, visi tyrimai geri, o sekmadienį į sesiją išvažiuoju... tongue.gif Kažin kaip gimdyti seksis, kai nešiot taip lenga... g.gif
Atsakyti
QUOTE(InGridutia @ 2008 01 03, 19:03)
Niu man sunkiausia tai kad graužia šonkaulius. Lelius žemyn galva, tai atrodo kad į viršų vis lipa  doh.gif  Tai sėdėt sunku... O spyrius dešiniam šone jaučiu, ir taip duoda kad net už kojytės galima pagaut  wub.gif

O tas žagsuliukas man labai malonus. Kartais lelius būna ramus ramus, tai sunerimstu ar viskas gerai - ir tada kad pradeda žagsėti, tai nusiraminu. Ir vos ne žagsiu kartu  4u.gif 

Daugiau nieko sunkaus nematau, be to kad lėčiau judėt sekasi, bet čia normalu... Niekas man neskauda, netinsta, miegu puikiai, valgau irgi normaliai, visi tyrimai geri, o sekmadienį į sesiją išvažiuoju...  tongue.gif  Kažin kaip gimdyti seksis, kai nešiot taip lenga...  g.gif


kaip as tau pavydziu kad viskas gerai thumbup.gif , man tai pries savaite prasidejo "dziaugsmai", skauda beveik visur, tinsta rankos kojos, blogai miegu, visada pavargus, o dar kai paruosiamieji prasideda.. verysad.gif
Atsakyti
As net negaleciau pasakyt, kas man sunkiausia. Netgi tie isipyrimai i sonus malonus. Juk pakuteni ir dingsta. Gal nebent kai pilva tempia i apacia? O ir skausmu nejauciu, bet gimdymas jau ant nosies......
Atsakyti
sveikutės,na man taip lygtai kaip ir nieko tie visokie negalavimai susiję su nėštumu,bet va dabar labiausiai sunku pasidarė lovoj ant kito šono apsiverst.man pačiai taip žiūrint,tai tas pilvas kaip ir nėra super didelis,bet va jau priaugau apie 12 kg.tai kai verčiuosi,tai jau jaučiasi sunkumas.
Atsakyti
Sveikos, busimos mamytes 4u.gif
Man net malonus tie nepatogumai, kurios dabar tenka kenteti... Juk jau nebeilgai tuos pilvukus turesime... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žm0nytė @ 2008 01 03, 12:28)
ant nugaros gulėti man kažkaip nepatogu, atrodo stubura net skauda.... doh.gif

Manęs kaip tik vakar akušerė klausė ar gerai jaučiuosi gulėdama ant nugaros. Tas klausimas nustebino, nes gerai jaučiuosi, bet ji sakė, kad geriau gulėčiau ant kurio nors šono ax.gif O kai kam gulint ant nugaros net negera (silpna) būna unsure.gif
Atsakyti
O as vartausi kaip roliukas smile.gif Ant nugaros irgi nematau bedos smile.gif Tik kai jau isispria i desines puses sonkaulius ir atordo kad nulus jie smile.gif tai jau tenka gultis ant kairiojo sono smile.gif
Siaip tai viskas super! Laukiu savo mazyles kaip isprotejusi nestuke.gif yahoo.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lori: 08 sausio 2008 - 11:53
Man sunku budavo atsitupti, isesti/islipti is masinos, nusikarpyti koju nagus, vaziuoti automobiliu. Gerai dar kad buvo vasara ir nereikejo vargti su batais - nesiojau isispiriamus sandalus biggrin.gif
Atsakyti
8 mėnuo mum tik prasidėjo. tad įtariu, kad sunkiausios dienos dar priešaky.

šiaip jau dabar sunku verstis nuo vieno šono ant kito, lipti iš lovos, sėstis į mašiną.
sunku ilgėliau pastovėti - kaip mat pradeda mausti strėnas.

dar pastebėjau, kad po truputį pradėjo tinti rankos ir pėdos. vestuvinį žiedą dėl visą ko nusiėmiau prieš porą savaičių.

dar žiauriai skauda nugarą unsure.gif pastoviai tenka masažuotis juosmens ir kryžkaulio srityje.

iš gerų dalykų galiu paminėti, kad nagai atrodo tiesiog thumbup.gif
Atsakyti