Įkraunama...
Įkraunama...

Ulrika

kaip Jums sis vardas g.gif 4u.gif kaip manote kaip (ar) ji trumpintu?Gyvenam ne Lietuvoje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ihana @ 2008 01 03, 13:27)
kaip Jums sis vardas g.gif  4u.gif kaip manote kaip (ar) ji trumpintu?Gyvenam ne Lietuvoje 4u.gif

turejau drauge ULRIKA ,man tai idomus vardas.... o kad trumpins tai tikrai,mes tai vadindavom ULE netragedija, jeigu priekyje vienos raides nesugalvos prideti blush2.gif
Atsakyti
nu man tai baisiai negražus
Atsakyti
man šiaip šis vardas visai nieko kaip nelietuviškas.
Atsakyti
Man taip pat sis vardas negrazus blush2.gif Kam vaikuciui duoti labai reta varda?Jeigu retas nereiskia kad grazus... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Semi @ 2008 01 03, 16:55)
Man taip pat sis vardas negrazus blush2.gif  Kam vaikuciui duoti labai reta varda?Jeigu retas nereiskia kad grazus... doh.gif


taip pritariu, kad jei retas nereiskia kag grazus doh.gif bet ta pati galiu pasakyt, kad jei retas nereiskia , kad negrazus tongue.gif
siaip man patinka lietuviski vardai, tokie kaip Meta, Upe ir tt, bet visuose man patinkanciuose varduose yra lietuvisku raidziu, kas uzsieni gyvenant yra problema doh.gif
o gal galetumet pasiulyt, koki varda be lietuvisku raidziu mirksiukas.gif tik tokiu kaip Rasa, Lina, Ieva tai nesiulykit, nes labai jau pabode 4u.gif
Atsakyti
Man nelabai mielas, bet turint omeny, kad Jus ne LT, tai ka as zinau...O ka reiskia sis vardas???Del trumpinimo net neisivaizduoju, gal "ULI"???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Burbulytis: 03 sausio 2008 - 17:19
QUOTE(Burbulytis @ 2008 01 03, 18:19)
Man nelabai mielas, bet turint omeny, kad Jus ne LT, tai ka as zinau...O ka reiskia sis vardas???Del trumpinimo net neisivaizduoju, gal "ULI"???

Ulrika, Ulrikas (07.04) – sen. vokiečių: uodal „paveldimas turtas + richi „galingasis“ – „turtingas ir galingas
Atsakyti
QUOTE(ihana @ 2008 01 03, 16:31)
taip pritariu, kad jei retas nereiskia kag grazus doh.gif bet ta pati galiu pasakyt, kad jei retas nereiskia , kad negrazus tongue.gif
siaip man patinka lietuviski vardai, tokie kaip Meta, Upe ir tt, bet visuose man patinkanciuose varduose yra lietuvisku raidziu, kas uzsieni gyvenant yra problema doh.gif
o gal galetumet pasiulyt, koki varda be lietuvisku raidziu mirksiukas.gif tik tokiu kaip Rasa, Lina, Ieva tai nesiulykit, nes labai jau pabode 4u.gif

Daina, Liepa, Audra, Ula, Guoda, Milda, Nomeda, Banga, Nida.... daug yra
Atsakyti
Ulrika ne schmoll.gif, bet va panasus Urtė man labai grazus.
Atsakyti
QUOTE(cognac @ 2008 01 03, 19:36)
Ulrika ne  schmoll.gif, bet va panasus Urtė man labai grazus.

drauges dukryte urte smile.gif be to negali but lietuvisku raidziu varde 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ingalp @ 2008 01 03, 19:02)
Daina, Liepa, Audra, Ula, Guoda, Milda, Nomeda, Banga, Nida.... daug yra

is situ vardu patinka tik liepa ir ula ax.gif tik kad liepa laaabbai atsibodes jau, o ula cia kur gyvenu l populiarus vardas, tik, kad tokiu vardu, deja, moteriskes kurioms apie 50 doh.gif
Atsakyti
Na be lietuviškų raidžių yra: Vaiva, Medeina, Guoda...
Atsakyti