Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologijos teorija ir metodai

studijuokime astrologiją pačios..
kas galite, įdekite ėia visą astrologijos pradžiamokslį: būstų, planetų, zodiakų reikšmes, apie laipsnius, trigonų, kvadratų, sekstilių ir kitokių sąjungų reikšmes, tranzitus, fortūnos ratą, lilit, rachu ir kt..
gal kas esat susidūrusios su idomiais reiškiniais, pvz, vienas būstas per 4 ir daugiau zodiako ženklų ar visi 12būstų be planetų?
ar jaučiate vienos ar kitos planetos itakas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovil-e: 03 sausio 2008 - 18:53
Gal įdomu bus paskaityti:))))

http://siauliai.mok....sta/klausim.htm
Atsakyti
dar jei ka norit, galit patys pasityrinet savo asm horoskopa www.astro.com arba parsisius zet programa is www.zet.astrologer.ru

Atsakyti
siek tiek trumpos, bet tikslios informacijos:
Planetų, aspektų ženklai ir jų reikšmės

SAULĖ: energija, gyvybingumas, sąmonės šviesa, džiaugsmas. Palankūs Saulės aspektai su kitomis planetomis didina gyvybingumą, pasitikėjimą savimi, kelia nuotaiką, suteikia džiaugsmo, neša sėkmę daugelyje veiklos sričių, padeda bendrauti su įtakingais asmenimis, suteikia gyvenimui grožio ir puikumo, yra palankūs meilei. Nepalankūs Saulės aspektai su kitomis planetomis kelia liūdesį, skatina konfliktus, irzlumą, nepasitikėjimą ir nepasitenkinimą savimi, mažina jėgas ir trikdo širdies darbą.
MĖNULIS: jautrumas, emocijos, intuicija, pasąmonė, buitis. Palankūs Mėnulio aspektai su kitomis planetomis skatina švelnumą, jautrumą ir intuiciją, kelia nuotaiką, padeda prisitaikyti prie aplinkos ir bendrauti, globoja namų, šeimos ir meilės reikalus. Nepalankūs Mėnulio aspektai kelia nerimą, baimes, nepasitikėjimą savimi, mažina gebėjimą prisitaikyti prie aplinkos, skatina abejingumą ir uždarumą, provokuoja klaidingus sprendimus.
MERKURIJUS: protas, logika, informacija, dokumentai, ryšiai. Palankūs Merkurijaus aspektai skatina mąstymą, nuovokumą ir judrumą, padeda įsisavinti naują informaciją, bendrauti, rašyti ir tvarkyti dokumentus, globoja išsirengusius į netolimas keliones. Nepalankūs Merkurijaus aspektai su kitomis planetomis skatina išsiblaškymą, melą ir vagystes, sunkina bendravimą ir keliones, mažina supratingumą.
VENERA: grožis, žemiška meilė, seksualumas, moteriškumas, švelnumas, finansai, vertybės. Palankūs Veneros aspektai su kitomis planetomis neša finansinę sėkmę, padeda bendrauti, suvokti grožį, užmegzti draugiškus ir meilės santykius, kelia nuotaiką, skatina seksualumą, išryškina meninius sugebėjimus. Nepalankūs Veneros aspektai su kitomis planetomis skatina tingumą, irzlumą, provokuoja finansines klaidas, ardo meilės santykius, gimdo nepasitenkinimą savimi ir aplinkiniais.
MARSAS: drąsa, energija, ryžtas, agresija, vyriškumas. Palankūs Marso aspektai su kitomis planetomis didina ryžtą, drąsą ir energiją, padeda apsispręsti, skatina seksualumą, globoja sportą ir veiklą, susijusią su mechaniniais prietaisais bei metalu, išryškina vyriškas savybes. Neharmoningi Marso aspektai su kitomis planetomis didina irzlumą ir agresiją, arba, atvirkščiai, atima jėgas, drąsą ir ryžtą, mažina valią, kelia traumų ir konfliktų pavojų.
JUPITERIS: autoritetas, valdžia, įstatymai, plitimas, sėkmė. Palankūs Jupiterio aspektai su kitomis planetomis padeda stiprinti autoritetą ir bendrauti su įtakingais žmonėmis, atveria naujas galimybes ir yra susiję su visokeriopa sėkme. Nepalankūs Jupiterio aspektai su kitomis planetomis mažina sėkmę, kelia pavojų autoritetui ir nepasitikėjimą savimi, provokuoja konfliktus su valdžia.
SATURNAS: susitraukimas, tvarka, sistema, apribojimai, senatvė. Palankūs Saturno aspektai su kitomis planetomis padeda susikaupti, siekti tikslo, susivaldyti ir laikytis disciplinos, didina praktiškumą, stabilumą, kantrybę, atkaklumą ir padeda medituoti. Nepalankūs Saturno aspektai su kitomis planetomis trukdo susikaupti, kelia liūdesį ir pesimizmą, skatina uždarumą, sukuria įvairias kliūtis bei apribojimus, didina traumų pavojų.
URANAS: laisvė, įžvalga, originalumas, reformos, maištai, tolimi ryšiai, intelektas. Palankūs Urano aspektai su kitomis planetomis didina įžvalgą ir išradingumą, skatina laisvės ir savarankiškumo siekį, padeda draugystei, mokslinei, techninei ir visuomeninei veiklai. Nepalankūs Urano aspektai su kitomis planetomis skatina impulsyvumą, nervingumą ir maištavimą, sukelia technikos gedimus, avarijas, sprogimus, traumas ir netvarką.
NEPTŪNAS: kūryba, jautrumas, meilė, intuicija, iliuzija, apgaulė. Palankūs Neptūno aspektai su kitomis planetomis žadina altruizmą ir meilę, skatina vaizduotę, meninius sugebėjimus, grožio pojūtį, įžvalgą, dvasinius siekius ir įkvėpimą. Nepalankūs Neptūno aspektai su kitomis planetomis kelia nerimą ir baimę, didina polinkį į blogus įpročius, skatina pavojų būti priklausomiems nuo svetimos įtakos, susiję su iliuzijomis, apgaule ir klasta.
PLUTONAS: energija, valia, įtaiga, transformacija. Palankūs Plutono aspektai su kitomis planetomis didina ištvermę ir vidinę jėgą, padeda atsikratyti svetimos įtakos, globoja didelius ir rizikingus sumanymus, stambų verslą ir dideles finansines operacijas, žadina kovinę dvasią ir valią. Nepalakūs Plutono aspektai su kitomis planetomis žadina agresiją, polinkį į nusikaltimus, sukelia katastrofas, nelaimingus atsitikimus, kelia nerimą ir baimę, mažina atsparumą neigiamai įtakai.
LILIT: pagundos, klaidos, iliuzijos, egoizmas. Palankūs Lilit (Juodojo Mėnulio) aspektai su kitomis planetomis skatina eiti pagundų keliu, mažina natūralią žmogaus apsaugą nuo svetimos neigiamos įtakos ir blogų įpročių. Nepalankūs Lilit aspektai su kitomis planetomis padeda atsikratyti neigiamos įtakos ir blogų įpročių, atskleidžia klastą, neretai atneša atpildą už blogus darbus.

SELENA: šviesiausios tendencijos, išsigryninimas, apsivalymas, dvasingumas, ego atsisakymas. Palankūs Selenos (Baltojo Mėnulio) aspektai su kitomis planetomis padeda išsigryninti, sustiprina dvasios siekius, atneša sėkmę geranoriškiems sumanymams ir suteikia didesnę apsaugą. Nepalankūs Selenos aspektai su kitomis planetomis verčia abejoti dvasinėmis vertybėmis, kelia moralinio ir dvasinio nuosmukio pavojų, mažina šviesos jėgų apsaugą ir palaikymą.

RACHU: kylantis Mėnulio mazgas, dar kitaip vadinamas „Drakono galva” arba Karminiu Mėnulio mazgu. Susijęs su naujausiomis tendencijomis, greičiausiu evoliucionavimu. Planetų teigiami aspektai su šiuo tašku padeda vystytis, atveria najas galimybes, padeda surasti efektyvius sprendimus. Neharmoningi aspektai – pristabdo vystymąsi, daro jį problematišką.

Aspektai (kampai) tarp planetų:
KŪRYBINIS ASPEKTAS
KONJUNKCIJA (jungtis) 0° – išryškina momento galimybes. Kūrybingumo, dinamiškumo aspektas.

NEPALANKŪS ASPEKTAI
OPOZICIJA 180° – prieštaravimai, įtampa. Neharmoningas aspektas.
KVADRATŪRA 90° – išryškina prieštaravimus, kliūtis. Neharmoningas, dramatiškas aspektas.

PALANKŪS ASPEKTAI
TRINAS 120° – suteikia palaikymą, sėkmę. Harmoningas, aprėpiantis aspektas.
SEKSTILIS 60° – palaiko, išryškina galimybes. Harmoningas, kūrybiškas aspektas.

Atsakyti
Labai daug informacijos galima rasti psl. http://aquarun.ru/ta.html . Cia rusu kalba, bet labai daug visko. Pradedantiesiems skyreliai: Астрологический алфавит bei Руководство по интерпретации карт рождения.
Atsakyti
QUOTE(Nanata @ 2008 01 10, 13:08)
Labai daug informacijos galima rasti psl. http://aquarun.ru/ta.html . Cia rusu kalba, bet labai daug visko. Pradedantiesiems skyreliai: Астрологический алфавит bei Руководство по интерпретации карт рождения.

dėkui, pravers 4u.gif
Atsakyti
eola, kai galesi, atsiliepk, nes kazkur radaui tavo pasisakyma "Jeigu nori pasižiūrėti kaip vyksta bendras asmenybės vystymasis, tai reikia žiūrėti visų planetų judėjimą, vadinamą progresija: tada viena diena atitinka vienus metus po gimimo. Pavyzdžiui, jei tau 20 metų, tai prie gimimo datos pridedi 20 dienų, ir žiūri, kaip progresuoja tavo asmenybė, kur link reikėtų pasisukti arba "pristabdyti arklius". "
gal gali pasakyti kurioje vietoje reikia pridet tas dienas? prie foniniu ar pagrindiniu datu?
ir gal gali trumpai pasakyti ka reiskia dvyniuose chironas 10laips, antras bustas prasideda 8laispny. ir jautyje asc 4laips, rahu 6.
aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovil-e: 04 vasario 2008 - 22:18
o kodel astrologija? gal studijuokie chirurgija pacios. rezultatai, manau, bus panasus.
Atsakyti
QUOTE(xxl @ 2008 02 05, 11:43)
o kodel astrologija? gal studijuokie chirurgija pacios. rezultatai, manau, bus panasus.


negalvojau, kad norint kzkurioje srityje pasigilinti butinas aukstasis.
jei tarkim, tau kazkas butu blogai su skrandziu, tai tikrai pasidometum, bet juk ir nelygintum saves su chirurgu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovil-e: 05 vasario 2008 - 11:59
o nepaprasciau butu su skrandziu iskart kreiptis pas specialista, kol nevelu? as tik norejau parasyti, kad naudos is tokio pasigilinimo butu nedaug. lygiai taip pat gali paskaityti aukstos matematikos vadoveli - susipazinsi, o taikyti negalesi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xxl @ 2008 02 05, 13:07)
o nepaprasciau butu su skrandziu iskart kreiptis pas specialista, kol nevelu? as tik norejau parasyti, kad naudos is tokio pasigilinimo butu nedaug. lygiai taip pat gali paskaityti aukstos matematikos vadoveli - susipazinsi, o taikyti negalesi smile.gif


o su paprasta matematika susiduriame kasdien smile.gif
tavo pasakymas teisingas, taciau reikia paziuret ir kita medalio puse- zmogus tobuleja po truputi, niekas is pirmos klasej nesimoko aukstosios matematikos. tacau yra dalyku, tokiu kaip kompiuterines programos, kurioms uztenka ivesti duomenis (cia kaip matematikoj skaiciavimo masinele), bet jei nemokesi ja tinkamai pasinaudot jokios naudos nebus, tam taip pat reikalingos teorines zinios..
cia, aisku, galima
daug kalbet, lygint, filosofuot...o tavo pasisakymai man dar karta irodo, kad kiekvienas zmogus pasauli mato per savo patyrimu prizme.

Atsakyti
QUOTE(dovil-e @ 2008 01 03, 19:47)

ar jaučiate vienos ar kitos planetos itakas?


mano venera ir marsas konjunkcijoje jauciuose... niekaip negalejau suvokti, kodel gaudavau tiek daug butent gaslaus seksualinio demesio nuo pat paauglystes (dar net ir paaugliskai spoguota tada buvau lotuliukas.gif ).. po to astrologe paaiskino, kad konjunkcija marso ir veneros visada labai stipriai traukia priesinga (ir ne tik) lyti. Be to Venera jauciuose yra savo namuose, kaip ir svarstyklese. Tik svarstykles yra grazi "dieviska" meile, o jauciuose "gaslumas".. . Ir man paciai tikrai ilga kelia reikejo nukeliauti, kad "pakelti meiles suvokima is Jaucio iki Svarstykliu"... g.gif
O dar dvyniuose 4 planetos, 4 x 2 - jau 8 personos... vajei, kiek reikejo stengtis, kol surinkau save is siu fragmenutu lotuliukas.gif
Atsakyti