Įkraunama...
Įkraunama...

Rašykime lietuviškai :)

Šiuo metu forume vyksta akcija-atrakcija Paskutinis mados klyksmas Forume! Kaip jau žinote, forumo temos turėtų būti kuriamos naudojant lietuviškas raides (žinoma, jeigu jų reikia), tačiau šios akcijos metu skatinama visas žinutes taip pat rašyti naudojant lietuviškas raides smile.gif Tačiau ką daryti, jeigu jų paprasčiausiai nėra?

Trumpos instrukcijos neturintiems lietuvybės:

1) Einate Start->Settings->Control Panel, pasirenkate "Regional and Language Options" (jeigu tokio dalyko nėra, tada "Keyboard" ir atsidariusiame lange pasirenkate Language), atsidariusiame lange pasirenkate Languages, spaudžiate Details... Jeigu kalbų sąrašiuke nėra lietuvių kalbos, spaudžiate Add..., "Input Language" pasirenkate Lithuanian, "Keyboard Layout" taip pat Lithuanian (tada lietuviškos raidės bus viršuje ant skaičių). Suspaudot visus OK, kiek tik yra, ir bandot rašyt lietuviskai. Jeigu nepasiseka, atliekat tolimesnius punktus.

2) Einat į šį puslapiuką ir parsisiunčiate
"Windows 98 priedai" (jeigu pas jus Windows 98),
"LithWinNT 4.14" (jeigu pas jus Windows NT),
"LithWin Millennium" (jeigu pas jus Windows ME),
"LithWin 2000" (jeigu pas jus Windows 2000) arba
"LithWin XP" (jeigu pas jus Windows XP).

3) Du kartus spaudžiate ant parsisiųsto failo, nurodote, kur sudėti išarchyvuotus failus (pasinaudojant Browse...) ir spaudžiate Unzip.

4) Einate į katalogą, kuriame yra išarchyvuoti failai. Du kartus spaudžiate ant failų Go.inf ir LitWin98.inf (arba LitWinNT.inf/LitWinMl.inf/LitWinXP.inf/LitWin2k.inf). Jeigu išmes kokį langą, spauskite OK arba Yes smile.gif

5) Pakartoti 1 punktą. Jeigu vis tiek nerašo lietuviškai, galit rašyti man AŽ, bandysiu padėti susilietuvinti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man labai -netinka verysad.gif ,nes nemoku lietuviu gramatikos blush2.gif
Atsakyti
Valio! Rašau lietuviškai ir aš!
Laiminga neišpasakytai.Ačiū Pūkuotukui už pagalbą.Sunkiai einasi, bet smagu neišpasakytai!
Atsakyti
Šaunu, kad bent vienai forumietei šis aprašymas padėjo susilietuvinti smile.gif , nes jau galvojau, kad be reikalo tokią litaniją rašiau biggrin.gif
Atsakyti
man neseniai instaliavo window 98, ir dingo lietuviskos raides, nuejau i control panel, ten pasirinkau lietuviu klb. isinstaliavo litwin 98, bet vis tiek niekas nesigauna...go info kai paspaudziu nieko nedaro
Atsakyti
QUOTE(vaidile @ 2005 05 30, 17:50)
man neseniai instaliavo window 98, ir dingo lietuviskos raides, nuejau i control panel, ten pasirinkau lietuviu klb. isinstaliavo litwin 98, bet vis tiek niekas nesigauna...go info kai paspaudziu nieko nedaro

Ant Go.inf ir LitWin98.inf failų paspausk dešinį pelės klavišą ir pasirink Install, turėtų suveikti g.gif
Atsakyti
bandysiu paaiskinti ka as darau, fukuotup, jei kas ne taip, buki gerute, pataisyki, nes man reikia lietuv. raidziu rinkti tekstui, einu i setting, -control panel- keyboard, ten pasirenku lithuanian, spaudziu properties , keyboard load, irgi lithuanian, apply ir ok..paskui einu i litwin 98, spaudziu go, install, instaliuoja ir kartu spaudziu litwin 98, nes daugiau nieko prie litwin parasyto nematau..irgi instaliuoja, bet restart neliepia, tada restartuoju pati ir vel einu i keyboard load ir apply, ok, bet niekas nesigauna, ka toliau daryti?
Atsakyti
didelių pastangų dėka ir aš jau galiu rašyti lietuviškai smile.gif
Atsakyti
Smagu ,kad daugelis rašo lietuviškai thumbup.gif
Atsakyti
ir aš rašau lietuviškai thumbup.gif thumbup.gif kaip keista.. reik įprasti biggrin.gif
Atsakyti
Buvo viskas iki siol gerai, odabar dingo lietuviskos raides. Turbut nety
cia kazka nuspaudziau blush2.gif ir nebezinau kai vel rasyt lietuviskai. atspausdinu virsutine eilute, kas man dabar spausdinas vietoj lietuvisku raidziu:

/ask90-~\

va cry.gif help.gif
Atsakyti
Aš irgi rašau lietuviškai, valio thumbup.gif
Atsakyti