Įkraunama...
Įkraunama...

one.lt pašto vartotojams

Jeigu atėjus registracijos patvirtinimo žinutei joje nėra mėlynai išskirtos nuorodos, vadinasi jūsų pašto sistema palaiko tik tekstinius elektroninius laiškus. Norėdami aktyvuoti savo registraciją, atlikite šiuos veiksmus:

1) Susiraskite žinutėje tekstą "Norėdami aktyvuoti savo vartotojo sąskaitą, paprasčiausiai paspauskite ant pateiktos nuorodos:".

2) Po šiuo tekstu bus nuoroda (pvz. http://www.supermama...e732da3920f8f4).

3) Kairiu pelės mygtuku du kartus greitai paspauskite ant šios nuorodos (double-click), visa nuoroda turėtų pasižymėti.

4) Nusikopijuokite pažymėtą nuorodą (kartu spaudžiant klavišus Ctrl ir C arba ant pažymėtos nuorodos paspaudus dešinį pelės mygtuką ir pasirinkus Copy).

5) Pasileiskite interneto naršyklę (pvz. Internet Explorer, Opera, FireFox ir pan.).

6) "Address" laukelyje įterpkite nukopijuotą nuorodą (kartu spaudžiant klavišus Ctrl ir V arba ant adreso laukelio paspaudus dešinį pelės mygtuką ir pasirinkus Paste) ir paspauskite Enter klavišą.


Jeigu viską atlikote teisingai, bet prisijungti prie forumo vis tiek neleidžia, atlikite šiuos veiksmus:

1) Susiraskite žinutėje tekstą "Jei negalite aktyvuoti savo vartotojo sąskaitos, paspaudę ant pateiktos nuorodos, apsilankykite šiame puslapyje:".

2) Po šiuo tekstu bus nuoroda http://www.supermama...?...Reg&CODE=05.

3) Kairiu pelės mygtuku du kartus greitai paspauskite ant šios nuorodos (double-click), visa nuoroda turėtų pasižymėti.

4) Nusikopijuokite pažymėtą nuorodą (kartu spaudžiant klavišus Ctrl ir C arba ant pažymėtos nuorodos paspaudus dešinį pelės mygtuką ir pasirinkus Copy).

5) Pasileiskite interneto naršyklę (pvz. Internet Explorer, Opera, FireFox ir pan.).

6) "Address" laukelyje įterpkite nukopijuotą nuorodą (kartu spaudžiant klavišus Ctrl ir V arba ant adreso laukelio paspaudus dešinį pelės mygtuką ir pasirinkus Paste) ir paspauskite Enter klavišą.

7) Nukopijuokite žinutėje esantį vartotojo numerį ir patvirtinimo raktą į jiems skirtus laukus.


Jeigu atlikote visus šiuos veiksmus, tačiau šalia jūsų grupės rašo „Validating“, jūs negalėsite skelbti žinučių forume. Tokiu atveju parašykite elektroninį laišką forumo administratorei iš tos pašto dėžutės, kuria naudojotės užsiregistruodami.


--------------------
Jei naudojates tokiomis pašto dežutėmis kaip mail.ru, list.ru ir panašiai, patikrinkite skyrelį "Somnitelnyje". Automatiškai sugeneruojamą registracijos patvirtinimo laišką kai kurios pašto sistemos priskiria prie "spamo". Todėl negavus registracijos laiško po valandos, rašykite adresu forumas@supermama.lt
Nepamirškite nurodyti savo vartotojo vardo ir būtinai rašykite iš tos pašto dežutės, kurią įvedėte registracijos forume metu.

Primename, kad neaktyvuotas vartotojo vardas galioja 10 dienų, o vėliau jis susinaikina automatiškai ir jums reikės registruotis dar kartą.
Atsakyti
As apskritai negaliu prisijungti prie forumo. Sako, kad pamirsau slaptazodi, nors isitikinus, kad jo nepamirsau. Priminimo el. pastu taip pat neatsiuncia. mano el. pastas One. Mano slapyvardis braske, Sos, padekit kas nors 4u.gif . (Dabar naudojuos drauges vardu)
Atsakyti
Ir man buna, kad negaliu prisijungti savuoju vardu, raso, kad neteisingas slaptazodis g.gif
Atsakyti
O ar galima pakeisti forume nurodytą mano el. paštą į kitą? nebenoriu one.lt naudotis... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Shium @ 2005 08 08, 15:17)
O ar galima pakeisti forume nurodytą mano el. paštą į kitą? nebenoriu one.lt naudotis... ax.gif

Mano nustatymai->Keisti elektroninio pašto adresą, užpildyti visus laukus ir gavus el. pašto pakeitimo laišką reikės paspausti ant nuorodos (panašiai kaip ir registraciją patvirtinant), nes kitaip priskirs Validating grupei ir neleis forume pasireikšti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(fukuotukaf @ 2005 08 10, 18:44)
Mano nustatymai->Keisti elektroninio pašto adresą, užpildyti visus laukus ir gavus el. pašto pakeitimo laišką reikės paspausti ant nuorodos (panašiai kaip ir registraciją patvirtinant), nes kitaip priskirs Validating grupei ir neleis forume pasireikšti wink.gif


Ačiū, man regis pavyko thumbup.gif
ale kaip aš anksčiau nemačiau to" keisti el. pašto adresą"?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mate @ 2005 05 23, 22:18)
As apskritai negaliu prisijungti prie forumo. Sako, kad pamirsau slaptazodi, nors isitikinus, kad jo nepamirsau. Priminimo el. pastu taip pat neatsiuncia. mano el. pastas One. Mano slapyvardis braske, Sos, padekit kas nors  4u.gif . (Dabar naudojuos drauges vardu)


Man taip buna, kai netycia ant klaviaturos pasispaudzia didziosios raides. Tai todel ir raso, kad slaptazodis neteisingas.
Atsakyti
tai, kad man atrodo del didziuju raidziu neturetu..... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Coca - cola @ 2006 01 04, 16:15)
tai, kad man atrodo del didziuju raidziu neturetu..... g.gif

nea. būtinai reikia atkreipti dėmesy y didžiąsias ir mažąsias raides,nes jei slaptažodis buvo mažosiomis tokiom ir vesti reikia. smile.gif
Atsakyti
jo, reikia butinai man irgi taip buvo, net nepastebetau kaip didziosios persijunge doh.gif o kai pakeiciau viskas ok buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Baiba @ 2005 08 04, 17:21)
Ir man buna, kad negaliu prisijungti savuoju vardu, raso, kad neteisingas slaptazodis  g.gif



Taip sutinku su pasisakiusiom. Tikrai kartais neduoda prisijungti savu vardu ir slaptažodžiu.
O kas dėl one.lt pašto dėžučių, tai su jomis čia forume ne kas.O ir registruotis per jas neduoda.
Atsakyti
QUOTE(*EDITA* @ 2006 05 03, 02:09)
Taip sutinku su pasisakiusiom. Tikrai kartais neduoda prisijungti savu vardu ir slaptažodžiu.
O kas dėl one.lt pašto dėžučių, tai su jomis čia forume ne kas.O ir registruotis per jas neduoda.


Ir as esu susidurusi su prisijungimo sunkumais, bet nesukau sau galvos ir pakartotinai prisiregistravau, bet keista as prisiregistravau tuo paciu senuoju vardu, is tikruju tai turetu atmesti kaip jau esanti toki varda. Akivaizdu, kad sistema netobula. smile.gif
Atsakyti