Įkraunama...
Įkraunama...

Svarstyklės

Atsidariau šitą temą galvojau paskaitysiu apie svarstyklinus vyrus blush2.gif kadangi pati su tokiu gyvenu smile.gif ogi ziuriu nera cia tokios temos tai norėčiau Jūsų brangiosios nuomonių ir faktų apie juos mirksiukas.gif
Kol kas nesakysiu savo pastebėjimų paskui sulyginsiu su kitom nuomonėm ir išaiškės kokio plauko tas maniškis svarstyklius biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif+2005 03 23, 14:00-->
QUOTE(atigruj smile.gif @ 2005 03 23, 14:00)
Atsidariau šitą temą galvojau paskaitysiu apie svarstyklinus vyrus  blush2.gif kadangi pati su tokiu gyvenu  smile.gif ogi ziuriu nera cia tokios temos tai norėčiau Jūsų brangiosios nuomonių ir faktų apie juos  mirksiukas.gif
Kol kas nesakysiu savo pastebėjimų paskui sulyginsiu su kitom nuomonėm ir išaiškės kokio plauko tas maniškis svarstyklius  biggrin.gif


Mano svarstykliukas svarsto svarsto ...
O jei rimtai, tai labai uzdaras, skrupulingas, tvarkingas ... Musu seimoje jis greiciau uz mane suskumba isplauti indus, sutvarkyti namus, pakloti lova ir t.t. O siaip tikrai labai nuosirdus, ramaus budo.
Atsakyti
Maniskis svarstyklinasl labai santurus , tvarkingas , jautrus zmogus, mokantis pakovoti ir uz save ir uz savo seima..Jei gimdysiu trecia vaika ,stengsiuosi, kad butu svarstykles.Del tu pasvarstymu, tai buna , kad sunku jam apsispresti, bet kadangi man dazniausiai viskas aisku, sprendimas ivyksta nedelsiant biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
imesiu deguto šaukštą į jūsų medaus statinę -pažinojau vyrą -svarstyklę biggrin.gif ,kuris buvo TOOOKs melagis....Muilindavo mergom smegenis išsijuosęs.Nors aišku pradiniai norai visada būdavo geri,labai draugiškas,šnekus,visada pasišaudavo padėti,rodos,paprašysi mėnulio-ir nukabins wink.gif ,bet matyt dėl to kartais pats nebeatskirdavo-kas įmanoma ir kas ne,taigi tekdavo sukt uodegą.
vat.Tik neužsipulkite manęs-jūsų svarstyklinai gal visai kitokie
Atsakyti
Vat vat esu girdėjusi keletą nuomonių, kad svarstyklinai melagiai, bet netikiu blink.gif nu duokit per galvą, bet netikiu blink.gif schmoll.gif MAniškis jau taaaaip nemoka meluoti arba aš nepaprasto naivumo blink.gif
Jau iškart matosi kai jis nori susukt kokį pasakojimą wacko.gif na nebent taip yra dar ir dėl to kad labai jau jį gerai pažįstu mirksiukas.gif
Atsakyti
smile.gif+2005 03 23, 14:00-->
QUOTE(atigruj smile.gif @ 2005 03 23, 14:00)
Atsidariau šitą temą galvojau paskaitysiu apie svarstyklinus vyrus  blush2.gif kadangi pati su tokiu gyvenu  smile.gif ogi ziuriu nera cia tokios temos tai norėčiau Jūsų brangiosios nuomonių ir faktų apie juos  mirksiukas.gif
Kol kas nesakysiu savo pastebėjimų paskui sulyginsiu su kitom nuomonėm ir išaiškės kokio plauko tas maniškis svarstyklius  biggrin.gif

mano vyrelis taip pat svarstykles wub.gif , bet kiek cia skaiciau tai kazko panasaus dar neradau...jau toks neapsisprendziantis doh.gif jau ka benusprestu-vis tiek blogai cry.gif . Dar pats didziausias kritikas, visur pakis savo nuomone ir daznai ne pacia geriausia.....o siaip tikrai nuosirdus, rupestingas, tik kartais pamirsta save blush2.gif , bet tam as ir esu salia, kad pastebeciau 4u.gif
Atsakyti
Gyvenu su Svarstyklium 5 metus (seip pazystami 7), bet esu "apakusi" kaip juos apibudinat. Maniskis vsiska priesingybe toms savybems apie kurias rasot. Pirmiausia- issiblaskes, uzuomarsa, del tvarko bandau visaip pratinti ir perlauzti. Indus plauti pradejo tik neseniai, kai pakeitem gyvenama vieta doh.gif Apie subtiluma patylesiu doh.gif Bet turi ir vien kita svarstyklems budinga bruoza, as ji vadinu suokiku- gali valandu valandas kalbeti kokia as jam brangi, kaip jis mane myli, kaip as jam patinku ir t.t. Totaliai neprognozuojamas bicas. Valdomas impulsu, tiesa, parduotuvej uztrunka ilgiau uz mane kokius 3 kartus. Viska apziurineja, aiskinasi (reikia nereikia). Issirinkti jam buna sunku. Uztat labai prie "meno". Megsta drozineti, namu interjera labai grazu sugalvojo, kas aplanko, mano, kad dizaineris konsultavo. Kruopsciai atlieka darbus, kurie jam malonus. Labai dinamiska, kintanti asmenybe, todes ir nenuobodu su juo. As esu Avinas, pastebiu, kad "pastatau" ji ant zemes. Dar viena orinuka turiu - tai musu dukrele. Gimusi po Dvyniu zenklu. Tai per dienas ir gaudau abu, kad per toli nenuskristu. O jie man suteikia savo isdaigom ir nuplaukimais daug jegu ir energijos. Taip ir gyvenam, smagu... thumbup.gif KAip jusiskai svarstykliai su vaikais bendrauja, koki poziuri i seima turi. LAbai idomu.
Atsakyti
QUOTE(Tutė @ 2005 03 25, 12:38)
KAip jusiskai svarstykliai su vaikais bendrauja, koki poziuri i seima turi. LAbai idomu.
Na mes dar vaikų neturime, bet maniškis tai laaaabai myli ir nori vaikų. Kaip yra pasakęs "nesuprantu kam ir gyventi jei nenori ir neturi vaikų, juk dėl jų ir gyvenam" biggrin.gif Tai pamenu kaip po tokių jo žodžių jį dar labiau įsimylėjau ax.gif
Atsakyti
Bendra asmenybės charakteristika

Svarstyklės visą savo gyvenimą ieško žmogaus, kuris būtų idealiu sutuoktiniu, tačiau jį suradusios retai būna laimingos. Kodėl? Galbūt Svarstyklės įsimylėjusios pačią meilę? Svarstyklių ženklo žmonės gali būti taip pat nepaaiškinami, kaip ir Veneros paviršius, kurį astrologai sunkiai įžiūri dėl rūko virš jo.

Astrologinis šio ženklo simbolis - svarstyklės, bet dauguma šio ženklo žmonių visuomeninėje ir asmeninėje srityje bando sulyginti šias Svarstykles. Svarstyklėms labai reikalinga lygybė ir harmonija, o kuomet tai neįmanoma, jos greičiau pasitrauks, nei dės kokias nors pastangas, kad pakeistų padėtį. Savo sūnus ir dukteris Venera apdovanoja aštriu analitiniu protu, ypač meno srityje, Svarstyklės savo išmintimi pritraukia daugelį žmonių, kuriems reikia jų patarimo. Jos taipogi nuoširdūs draugai ir dalykiniai partneriai.

Intuityvios savybės ir estetinis grožio supratimas daro Svarstykles įžymiais dailininkais, poetais, rašytojais, kompozitoriais, dainininkais ir aktoriais. Galima įsivaizduoti, kad dėl visų šių savybių jos pačios laimingiausios iš visų astrologinių ženklų, ir dažnai jos iš tikrųjų laimingos, tačiau tai priklauso dar ir nuo to, ar Svarstyklės gyvenime randa dvasinį bendrininką.

Visiškai neįmanoma apie Svarstykles galvoti vienaskaitoje: jos ateityje bus susijusios su laimingu atsidavimu visose gyvenimo srityse. Mes matome, kad Svarstyklės - meilės ieškotojos. Tačiau ne tiesiogine prasme, kaip, pavyzdžiui, Šaulys arba Skorpionas. Svarstyklės ko gero tikisi to nepaprasto vakaro, kada išgirs nepažįstamojo juoką, kuris vėliau taps jų dvasiniu bendrininku ir pripildys jų gyvenimą.

Tačiau dėl visų šių savybių Svarstyklės netampa lpnu priešininku, kai jūs jau jį turite. Jų nepriklausomybė nepajudinama, nors tai jos išreiškia minkštai ir nepastebimai. Jos visada įsivaizduoja žmogaus, kurio ieško, tipą. Svarstyklės aukštai vertina žmones. Jų noras padaryti žmones laimingus būna toks didelis, kad greičiausiai jos įtiks kitiems, nei sau, vienok jos nesilpnavalės, kai mato, jog jų natūros įžeistos.

Su jas supančia aplinka Svarstyklės dažnai nesutaria, nes tapatina save su elegancija ir gracija, jos imsis visko, kad išvengtų kontakto su žmonėmis, negerbiančiais etikos ir gero skonio įstatymų.

Veneros planetą, palyginus su “sėkmingesniu Jupiteriu”, astrologai laiko “mažiau sėkminga”. Svarstyklės turėtų išsiugdyti praktiškumo dvasią, kad skintų jų dangaus valdovo atneštus vaisius. Kai Svarstyklės ramios, jos nuostabios.

Ir šiuolaikiniame komerciniame pasaulyje jos turi du pranašumus: jų ženklas valdo meilės ir idealizmo sritį.

Psichoseksualinė charakteristika

Kyla klausimas: jeigu Svarstyklės turi tiek geradarių ir taip aistringai ieško partnerio, kodėl gi jos negali patenkinti ir išlaikyti savo meilės objekto? Atsakymas tas, kad šio ženklo žmonės žvelgia į mylimuosius ne kaip į žmones, o kaip į gražius meno kūrinius. Mūsų seksualinės laisvės amžiuje mažai moterų egzistuoja, kurioms patinka, kad jomis žavėtųsi per atstumą.

Visiems taip pat žinoma, kad tokio tipo vyrų irgi reta. Glamonės ir fizinis artumas laikui bėgant veikia Svarstyklių nervus, šie meilės dievai deda visas pastangas, kad taptų gražiais, gundančiais ir žavingais ir, kai jie, pagaliau, randa tą, kurio ieškojo, prasideda jų nuostabus rožinis romantinio susižavėjimo periodas ir tuomet iš tikrųjų galima patikėti, kad Svarstyklių ženklo žmonės yra nuo meilės planetos - Veneros.
smile.gif
Atsakyti
Svarsto per daug ir sakyčiau be reikalo doh.gif Ir turbūt dėlto, kad yra labai jau skūpūs(liaudiškai skriaga).Man net pikta daros:stovi parduotuvėj pusę valandos prie šokolado pvz. ir galvoja:ar man tą už 2Lt pirkt, ar už 2,50?Gal brangesnis geresnis, o jei pirkčiau pigesnį, tai sutaupyčiau mad.gif Na aš ir pati svarstyklės, stengiuosi suprast, bet dėl tokių menkniekių tikrai tiek nemąstau-na nebent didesnį daiktą pirdama-šiandien atrodo neišgyvensiu be jo, o ryt man jau jis nebereikalingas blink.gif Dėl melagysčių...Na bandė jis meluot, bet aš kažkaip vis pagaudavau, tai dabar to nebedaro-sako koks tikslas, jei vistiek tiesą sužinosi biggrin.gif Na vaikų mes dar neturim, tai sunku ką pasakyt.Sakyčiau yra visai ne romantikas, galvoja kaip uždirbt daugiau pinigų, o ne sugalvot kokią staigmeną sad.gif Moka atleist ir suprast, visad atsiprašo pirmas, nors ir kaltas nebūna blush2.gif O aš jau kai supykstu, tai galiu ir mėnesį nekalbėt...Matyt nors ir po svarstyklių ženklu gimę, bet vistiek skirtingi doh.gif
Atsakyti
LAbi idomios nuomones smile.gif

As pati svarstykles ir mano tetis svarstykles... bet ne cia suo pakastas. Musu horoskopai susideda is dvieju dalyku: saules zenklo (t.y. vienas is dvylikos zodiako zenklu) ir ascendento (pirmas taskas jums gimstant virs horizonto) . Taip kad mes visi esam dvigubi, todel ir skiriames kartais kaip diena nuo nakties, nors atrodo esam tie patys svarstykliukai arba avinai smile.gif

Pvz, as esu sverstykles-liutas, todel nebudingas man diplomatiskumas, stengiuosi issiskirt is kitu, bet tuo paciu esu labai sazininga ir daznai abejojiu kuir sokoladuka pirkt smile.gif

Jei turit klausimu, sakykit, pamodeliuosim jusu vyru harakterius smile.gif

Uoga
Atsakyti
QUOTE(Saldi Uoga @ 2005 04 08, 12:56)
ascendento (pirmas taskas jums gimstant virs horizonto) . Taip kad mes visi esam dvigubi, todel ir skiriames kartais kaip diena nuo nakties, nors atrodo esam tie patys svarstykliukai arba avinai smile.gif

o kaip tą ascendento rasti ? 4u.gif
Atsakyti