Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiukas negali užmigti be...

Kai auginau vyresnįjį, jis niekaip neužmigdavo be rankšluostuko. Tai prasidėjo nuo kokio antro mėnesio. Užsitempdavo jį ant akių ir tada miegodavo. Tai tęsėsi iki kokių dviejų metų, po to miegodavo su žaisliuku.
Mažiukui kol kas nereikia nieko, pavalgo ir miega.
Pasidarė įdomu, kaip užmiega jūsų vaikučiai. Ar reikia kokio nors daikto, be kurio miegelis neateina. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2008 01 06, 12:07)
Kai auginau vyresnįjį, jis niekaip neužmigdavo be rankšluostuko. Tai prasidėjo nuo kokio antro mėnesio. Užsitempdavo jį ant akių ir tada miegodavo. Tai tęsėsi iki kokių dviejų metų, po to miegodavo su žaisliuku.
Mažiukui kol kas nereikia nieko, pavalgo ir miega.
Pasidarė įdomu, kaip užmiega jūsų vaikučiai. Ar reikia kokio nors daikto, be kurio miegelis neateina. 4u.gif


Aha,yra biggrin.gif Kai buvo mazesnis,tai merliuka ant akiu dedavo,kad netaip blaskytusi,nes labai jau cekavas yra.Bet merliuka isaugo,tai dabar butinai pries miega mamos plaukus reik papesiot doh.gif Arba patikrint,ar cia tikrai mama(paprastai nakciai susipinu plaukus i dvi kasytes),tai va reik patempt,paciupinet.Ir nakti prabudus tas pats.Tai jau kartais net pyktis ima doh.gif
Atsakyti
Kad miegelis ateitu visada turim issimaudyti.Kai jau vonioj pavargsta tada ir uzmiega greiciau.Siaip tai kol uzmiega tai mamos liemenuko nepaleidzia, valgo isikibus ir nebandyk atimti tuoj pareiks nepasitenkinima. 4u.gif
Atsakyti
Ir mes labai megstam merliuka paglamzyt tongue.gif .Be dainos ,,Du gaideliai" neinam miegot!
Atsakyti
Prieš miegą visad šiltai suvynioju į antklodę, priglaudžiu prie savęs, pamaitinu šiltu pienuku ir valgydama užmiega. Tiesa, kuo toliau, tuo daugiau būna vakarų,kad šis būdas nebepadeda biggrin.gif Nors taip darau beveik nuo gimimo.
Atsakyti
mano mazylis (jam 4 me.) labai jau megsta buti ant rankyciu,taciau kai miegelio uzsimano tai tik lovytej uzmiega,ir jau butinai turi buti merliukas prie zandelio biggrin.gif
Atsakyti
mano mazius paskutiniu metu uzmiega isikniaubes i mano delna.as glostau jo kaktyte pries uzmiegant,tai jis po mano delnu ir merkias.kai paguldau i savo lova,tai uzmiega isiremes kaktyte i pagalve.zodziu-reikia,kad butu i kazka isiremus kaktyte.tada thumbup.gif
Atsakyti
O mes tai turim daug skirtingų užmigimo būdų ir dažniausiai, kol kelių neišbandom, taip ir nežinom, kuris suveiks smile.gif Dažniausiai užmiega bevalgydama mamos pienelį, bet kartais - besiklausydama pasakos, kartais, kai būna labai nerami, ant mamos ar tėčio rankų, o pasitaiko, kai ir netikėtai nustebina - tiesiog nusuka galvytę, užsimerkia ir užmiega thumbup.gif Tiesa, paskutiniuoju metu irgi pastebėjau, kad labai mėgsta prieš užmigdama įremti kaktytę ar į pagalvytę, ar į kokį minkštą žaisliuką.
Atsakyti
Maniškis nuo gimimo užmigdavo tik prie krūties. Nebūtinai čiulpdamas, tiesiog prigludęs wub.gif
Atsakyti
šlovė marliukui lotuliukas.gif vaikas atrodo žvalus tik marliukas prisiliečia iš kart akytės užsimerkia,na kartais paivairinimui čiulptuko paprašo ir jokio supimo ar lingavimo nereikia tiesa, pageidautina, kad būtų ijungtas televizorius ar šiaip koks nors triukšmo šaltinis lotuliukas.gif
Atsakyti
mano maziukas sunkiai uzmiega jei nebuna susuktas i pleduka, jei ir uzmiega tai butinai viduri nakties prabus..
user posted image
Atsakyti
Mano tai abu su merliukais padraugaut mėgėjai ax.gif
Atsakyti