Įkraunama...
Įkraunama...

didesnė gimda nei turi būti

Pamatavus atstuma nuo simfizio iki gimdos dugno, 18 savaite, akusere nusistebejo, jog virsijau visas normas. Pagal gimdos dydi turetu buti 22 savaite. Ta pacia diena darytas echoskopas tik patvirtino, kad man yra 18 savaiciu. kazkur skaiciau jog didesne gimda nei priklauso buti- negerai. Bet daugiau informacijos iki siol taip ir negavau.
Su pirmuoju vaikeliu man taip pat itare didesni laika nei buvo apskaiciuota. Bet pagimdziau laiku- nei per anksti, nei per velai.
Tai gal mano tokia fiziologija?
Didesne gimda nei turetu buti gali itakoti kudikio vystymasi, ar ne?
Atsakyti
nORIU tik pranesti kad man viskas ok biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukas696 @ 2008 02 14, 12:27)
nORIU tik pranesti kad man viskas ok biggrin.gif



o tai ką tau pasakė dėl to simfizio???
dėl tos didesnės nei priklauso gimdos???
nes man šiendien irgi pamatavo, tai gimda 3 savaitėm didesnė nei turėtų būti.sakyt nieko nesakė, bet va dabar atsivertus nėštukės kortą pati pamačiau apie tuos dydžius ir atstumus, kad viršnormis 3 savaitės.

kas daba daryt???
ir ką tai reiškia???
Atsakyti
QUOTE(Renatulis @ 2008 04 21, 15:24)
o tai ką tau pasakė dėl to simfizio???
dėl tos didesnės nei priklauso gimdos???
nes man šiendien irgi pamatavo, tai gimda 3 savaitėm didesnė nei turėtų būti.sakyt nieko nesakė, bet va dabar atsivertus nėštukės kortą pati pamačiau apie tuos dydžius ir atstumus, kad viršnormis 3 savaitės.

kas daba daryt???
ir ką tai reiškia???

wiskas cia manau yra gerai,as ir wirsijau,zadejo man dideli leliuka,kaip man wienas ginekologas pasake,wisi mes esam skirtingi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskiniukas: 24 balandžio 2008 - 17:26