Įkraunama...
Įkraunama...

Mažokas pilvas

sveikutes,
mums jau 25 sav.bet pilvelis kazkoks mazas verysad.gif ar tai butinai turi reiksti kad leliukas per mazas ten? gine kai daro matavimus nieko nesako, bet as jau pergyvenu
Atsakyti
QUOTE(jauna nestuke @ 2008 01 08, 12:02)
sveikutes,
mums jau 25 sav.bet pilvelis kazkoks mazas  verysad.gif ar tai butinai turi reiksti kad leliukas per mazas ten? gine kai daro matavimus nieko nesako, bet as jau pergyvenu

Na,nemanau kad del to reiktu pergyvent,pas mane irgi maziukas pilvukas buvo,nes ir pati esu smulkute.Per visa nestuma priaugau 12kg.
Ziurek i tai-kiek svorio esi priaugus.Kiek sveri dabar?
Atsakyti
Jei nieko nesako, vadinasi viskas gerai smile.gif Visokių mamų yra ir su visokiais pilvais. Bereikalo pergyveni tikrai 4u.gif Mano pilvas gana anksti išlindo, o dabar visi šaukia kad mažas, o aš nekreipiu dėmesio, nes žinau, kad viskas ok, gine sako kad normalu, vadinasi taip ir yra. Jei neramu - tiesiog paklausk savo gines smile.gif
Atsakyti
o kaip nusprendei kad pilvas per mazas? juk jo dydis individualu, juolab jei gine nieko nesako, juk nuo 16 sav gydytoja matuoja gimda ir jei butu nukrypimu darytu tolesnius tyrimus. lygint su kitom nesciom tikrai nereikia, nes labai pilvuko dydis priklauso: nuo tavo kuno sudejimo, pilvo raumenu, vaikelio pacio.
Atsakyti
Tik dziaukis kad nedidelis pilvukas - ir atrodysi graziau, ir paciai bus lengviau 4u.gif
Atsakyti
as jau sesi men laukiuosi,o pilvas maziukas,bet uztad jau 12 kg priaugau blink.gif
Atsakyti
man 25 sav. priaugau apie 7kg o gimdos aukstis uzrasyta 22 blink.gif, nu as pries nestuma buvau labai plona ir auksta esu. o kaip jus matuojat savo pilvelius atsigulus ar iprastai?
Atsakyti
matuoja visada atsigulus
Atsakyti
QUOTE(jauna nestuke @ 2008 01 09, 12:36)
man 25 sav. priaugau apie 7kg o gimdos aukstis uzrasyta 22  blink.gif, nu as pries nestuma buvau labai plona ir auksta esu. o kaip jus matuojat savo pilvelius atsigulus ar iprastai?



kai buvo 24 savaites pas mane gimdos aukstis buvo 22 smile.gif tai lb panasiai.
Atsakyti
idomu, o gal pameni pilvo apimti ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(jauna nestuke @ 2008 01 08, 14:02)
sveikutes,
mums jau 25 sav.bet pilvelis kazkoks mazas  verysad.gif ar tai butinai turi reiksti kad leliukas per mazas ten? gine kai daro matavimus nieko nesako, bet as jau pergyvenu

nepergyvenk, aš savo kai gimdžiau pilvas buvo tikrai nedidelis, nereikėjo net spec. neštukinių rūbų, tik kelnes su guma o lelius gimė normalaus dydžio - 3200 gr, 50 cm ūgio, čia pilvo dydis nieko nelemia.
Atsakyti
aš vis pasižiūriu internete moterų pilviukų foto. Tai skirtumai yra milžiniški: vienos 30ties savaičių atrodo kaip kitos 17. blink.gif
Taip kad nemanau, kad reikia pergyvent, jei pilvelis mažas.
Jo dydis priklauso ir nuo kūno sudėjimo (lieknų dažnai mažesnis), ir nuo gimdos padėties, ir paties vaiko įsitaisymo. Būna kad taip gražiai pagal mamos stuburą įsitaiso, tai beveik išvis pilvo nesimato.

Galit pasižiūrėt, jei įdomu, kaip skirtingai atrodo pilveliai:

http://www.i-am-preg...names/belly.htm
Atsakyti