Įkraunama...
Įkraunama...

Medeinos pradinė mokykla

Sveikutės visos. Labai norėčiau kuo daugiau sužinoti apie Medeinos pagrindinę mokyklą. Kas vedate savo vaikučius į šią mokyklą arba kieno vaikučiai jau mokėsi. Taip pat gal kieno nors vaikiukas šiemet baigia ketvirtą klasę ir nuo rugsėjo menesio lieka "laisva" pirmos klasės mokytoja? Labai dėkoju už bet kokią informaciją.
Atsakyti
Žinau, kad bus 3 klasės pirmos. Apie mokytojas būsimas dar neturiu info, tik žinau, kad viena daugiau orientuota į sportą, kita- į muziką, o trečia bendrai viskas. Gal dar kas parašys, kieno vaikai ketvirtokai.
Šiaip mokykla tvarkinga ir paliko gerą įspūdį.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

As savo mazyle irgi uzrasiau i sia mokykla 4u.gif
Man kazkaip nieko neminejo apie sporto ar muzikos pakraipas blush2.gif
Man tik sake, kad stengsis paskirstyti klasese po lygiai mergaiciu ir berniuku. mat bus sokiu pamokos. Gal ir gerai ax.gif Visai noreciau, kad dukra ismoktu tiesios laikysenos ax.gif
Gal yra lankanciu sia mokykla? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inguska-voveruska @ 2008 04 12, 16:04)
Sveikos 4u.gif

As savo mazyle irgi uzrasiau i sia mokykla 4u.gif
Man kazkaip nieko neminejo apie sporto ar muzikos pakraipas blush2.gif
Man tik sake, kad stengsis paskirstyti klasese po lygiai mergaiciu ir berniuku. mat bus sokiu pamokos. Gal ir gerai ax.gif  Visai noreciau, kad dukra ismoktu tiesios laikysenos ax.gif
Gal yra lankanciu sia mokykla? 4u.gif


Yra lankančių ax.gif , jau šiemet ir pabaigsim. Mokykla patenkinti, viskas ten su ja tvarkoj, net kameras prieš keletą metų pakabino. Dar turėtų renovuoti mokyklą greitu metu, nes pernai šnekėjo, kad pateko į laimingųjų sąrašą thumbup.gif . Šokių pamokos tai turbūt choreografija, o ji privaloma kiekvienoj mokykloj tongue.gif Sporto tai būna krepšinio būrelis, dar dailė, pop-choras ir dar visokių smulkių, nežinau net visų. Galit leist drąsiai thumbup.gif
Dar labai patiko, kad mokykloj vertinimo sistema - raidelėmis p(puiku), l(labai gerai) ir visokiomis kitokiomis. Ta prasme, atsiverti pažymių knygelę ir viskas aišku kaip vaikui sekasi. O ne tarp kažkokių saulyčių susigaudyt negali...

Tiesa mūsų mokytoja - tai ta, kur orientuota į sportą - Aušra. Jai labai gerai su berniukais, ypač superaktyviais, sekasi tvarkytis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Varlytea: 15 balandžio 2008 - 21:25
Noreciau ir as pakomentuoti apie sia mokykla. Maniskis vaikinas irgi siemet baige jau 4 klases sioje mokykloje. Galiu atsiliepti tik gerais zodziais, ypac apie mokytoja - p.Vida. Tikrai super. O pati mokykla priziureta, tvarkinga, teritorija svari. Yra labai daug ivairiu bureliu. Tikrai labai sauni mokyklele. smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
labukas
uzrasiau sunu i sia mokykla. mano vaiko mokytoja kol kas pakirta ausra strasunskaite.
oj aciu jums labai kad paraset kad su ja viskas gerai!!!!
nes as labi nervinausi.
aciu jums. jei dar ka zinote parasykite,
mano sunus lanko darzeli, ir jo aukletoju vaikai lanke ta mokykla tai visi nerealiai patenkinti, visa mokyklos sitema ir vskuo aplinkui. mirksiukas.gif
Atsakyti
O kaip su priėmimu į šią mokyklą, preiš kiek laiko reikia užrašyti, ar žiūri į gyvenamąją vietą, ar yra antra pamaina, ar visi vaikšto iš ryto?
Atsakyti
Man irgi idomus tas pats klausimas: pries kiek laiko reikia uzrasyti vaika i mokykla? Gyvename Medeinos gatveje, tai manau, kad priklausome pagal gyvenamaja vieta sitai mokyklai, bet uzrasyti juk vis tiek reikia...?
Dekoju uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruti @ 2008 10 13, 12:46)
Man irgi idomus tas pats klausimas: pries kiek laiko reikia uzrasyti vaika i mokykla? Gyvename Medeinos gatveje, tai manau, kad priklausome pagal gyvenamaja vieta sitai mokyklai, bet uzrasyti juk vis tiek reikia...?
Dekoju uz atsakyma 4u.gif

labukas
uzraso vaikus i pirma klase nuo sausio men. jei vaikui rudeni i mokykla,pries pora metu uzsirasineti nereikia,jei gyvenate prie mokyklos pateksite i ja automatiskai, o kitus vaikucius paskirsto vasaros pabaigoje.
tie kurie is kitu rajonu patenka irgi tik veliau apie tai pranesa.
vis vaikai mokosi tik i pirma pamaina.
kol kas man labai patinka tvarka mokykloje, gal todel kad mokytoja gera:)))spaudzia del mokslu ir gerai sutaria su vaikais.
vaikas labai nori eiti i mokykla kasdien laukia rytojaus, nesitikejau tokio rezultato:))))galvojau kad zliumbs kaip darzelyje istisai skaiciavo dienas kiek liko iki savaitgalio. o dabar viskas kitaip. eina dziugiasi ir mokosi.
Atsakyti
O sakykite šioje mokykloje yra prailginta grupė?ta prasme vaikus kažkas žiūri iki 17 val?ar baigės pamokos 13 ir čiuožk namo?
Atsakyti
QUOTE(anna @ 2008 10 28, 10:35)
O sakykite šioje mokykloje yra prailginta grupė?ta prasme vaikus kažkas žiūri iki 17 val?ar baigės pamokos 13 ir čiuožk namo?

labukas
yra prailginta vaikams pirmokams ir antrokams.
iki15 ir 17.50 iki 17.50 kainuoja 200 litu o iki 15 kaina 100 litu/
didesniu vaiku neima.
pamokos vyksta iki 12 arba 13 tada dra bureliu pilna:)
Atsakyti
ačiūkas labai už informaciją 4u.gif
O sakykite tie vaikučiai, kurie db lanko medeinos pradinę mokyklą, į kurį darželį ėjo?idomu gal yra darželis iš kurio patenka daugiausia vaikų į šitą mokyklą,nes jie jau tokiu atveju ateina susibendravę,nebėra visi svetimi klasėj.domimės kur kitiems metams leisti į paruošiamą ax.gif
Atsakyti