Įkraunama...
Įkraunama...

Tepliojimai

sveikos mamos ir dar besirengiancios jomis tapti. norejau pasikonsultuoti su jumis, ar jums yra taip buve, kad "tepliotu" ilgai (ty kelias savaites). kai prasidejo "tepliojimas" tikejausi, kad sulauksiu mmm, bet jau trecia savaite niekaip nesibaigia. eisiu pas gydytoja kita savaite, tik neramu kazkaip, kas galetu buti? gal jus su tuo susidurete? blush2.gif
Atsakyti
Gal pradėjai gerti kontraceptines? Man taip buvo... Vėliau, sako, viskas susitvarko. Bet man tai buvo nepriimtina, nebegėriau.
Atsakyti
nea, nevartoju kontraceptiku. lapkriti dar buvo normalios mmm, bet gruodi prasidejo nesamones ir tebesitesia verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
O gal tu tiesiog pastojai g.gif Be gydytojo tikrai neisiversi.Tik neprisigazdink labai.
Atsakyti
sita versija iskart atmetu, nes tikrai zinau, kad nesu nescia 4u.gif
eisiu pas gydytoja mirksiukas.gif bet labai ilgai laukt, kol priims. nes vis talonu neturi. norisis kuo greiciau zinot kas darosi blush2.gif
Atsakyti
Tai pasakytum, kad rimta ir be eilės gal įleistų? O gal čia nerimta, iškart pasakytų...
Atsakyti
Man irgi tokia beda yra. Labai nerimauju, del ko gi gali teplioti? Menesines praejo ir jiems pasibaigus jau daugiau nei savaite teplioja...
Atsakyti
QUOTE(belinda666 @ 2008 01 09, 17:28)
sita versija iskart atmetu, nes tikrai zinau, kad nesu nescia 4u.gif
eisiu pas gydytoja mirksiukas.gif  bet labai ilgai laukt, kol priims. nes vis talonu neturi. norisis kuo greiciau zinot kas darosi blush2.gif

QUOTE(sekunde1 @ 2008 01 19, 23:33)
Man irgi tokia beda yra. Labai nerimauju, del ko gi gali teplioti? Menesines praejo ir jiems pasibaigus jau daugiau nei savaite teplioja...

tepliojimo priežasčiu gali but keleta viena ju žaizdele gimdos kakleli,neštumas,cistos,kontraceptiku vartojimas,vežys. svarbiausia neprisigalvot ko nereikia o ramiai apsilankyt pas gyditoja ir greičiau,reikia priburt kad oi oi kaipo blogai greičiau prijims,jei labai nekantru tesiog nueit privačiai mirksiukas.gif
dar svarbu kuo teplioja ar krauju ar tesiog rudos išskiros?ar yra skausmu ar kitokiu nemaloniu pojučiu.
Atsakyti
Man irgi jau senai savaitę prieš mm atsiranda šokoladinių išskyrų - vieną dieną būna, kitą-ne, po lytinių santykių atsiranda, bet irgi tik prieš mm.
Pilvą prieš mm skauda, nuotaika bjauri, trinka virškinimas, pučia pilvą - nežinau, ką daryti.....
Prieš metus echoskopiją išorinę darė - tai nieko nerado, o man atrodo, kad kažkas blogai........ KT jau 2,5metų kaip nenaudoju [iki KT ir naudojant jas to nebuvo], nepastoju.... ai, nežinau kas man yra ir bijau.......
belinda666, o kaip tau, kas per reikalai.....
. aš irgi manau reiks eiti, bet tuoj mm, nes teplioja ir pilvą skauda, tai gal po to.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dira: 21 sausio 2008 - 19:23
Tepliojimas gali buti vienas is endometriozes pozymiu, bet nebutinai. Labai daznai ima tepliot, ypac kaip autores belindos atveju, nusilpus organizmui, issibalansavus hormoninei sistemai. Tada tiesiog skiriami vitaminai ir homeopatiniai preparatai.
O tepliojimas pries menesines yra visai kitas dalykas.
Atsakyti
sveikos merginos,
man irgi tepliojo pora menesiu. Labai issigandau, kad nebutu endometrioze. Isorine echoskopija padare, pasake kad viskas gerai, jokiu cistu nemato. Taciau koleges sake, kad isorine echoskopija nieko tikslaus ir nemato verysad.gif tad abejones islieka.
Bet guodziu save, kad man nieko rimto.
Atsakyti
Tepliojimo problemą turėjau apie 5 -kerius metus, tai nutiko po gimdos kaklelio žaizdelės operacijos. Ko tik neišbandžiau...., kontraceptikai nepadėjo, su gydytojų konsultacijom buvo prieita iki gimdos pašalinimo, bet.....pataikiau pas išmanančią gydytoją. thumbup.gif Pakartotinai atliko kaklelio koregavimą, pasirodo, po pirmos operacijos buvo palikta per maža anga išskyroms ištekėti, menstruacijų metu viskas neištekėdavo, tepliodavo iki kito sirgimo. Taip,po ilgų ieškojimų , pasibaigė ilgai trukusi ir kamavusi problema.
Sėkmės ,kantrybės.
Atsakyti