Įkraunama...
Įkraunama...

Bendradarbiai

Pasidalinkime patirtimi, kaip sekasi bendrauti su bendradarbiais, esant vaiko priežiūros ir auginimo atostogose. Ar palaikote ryšį ir kaip? Kaip neatitrūkstate nuo savo profesinės veiklos? Ar neesate pamiršta savo kolegų, ar pakviečia jus į kolegų susibūrimus, šventinius renginius, sveikinimus, ar jus pasveikina švenčių proga ir t.t.? Ar mama privalo būti mama visas 24 val. per parą, pamirštant savo profesinę, darbinę veiklą ir kolegas? Ar yra svarbus ryšys su bendradarbiais ir domėjimasis savo profesine veikla? Koks yra darbdavio, kolegų požiūris į mamytę, esančią vaiko priežiūros ir auginimo atostogose?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RVJ: 09 sausio 2008 - 13:29
net nesitikejau, kad mano bendradarbiai tokie thumbup.gif vos gime sunelis gavau didziule pokste nuo valdzios ir pasipile dovanos moteris dovanojo leliui musu kostiumelius o vyrai su savo islavinta fantazija lotuliukas.gif atvirutes su pinigais. na ir pati vyra pagrebus kartais tryse nuvaziuojam i darba.
o artejant kaledom lauke dar staigmenos. taip pat kaip ir visi darbuotojai gavau dovanu ceki ir deze vaisiu. taip pat kruva atviruciu nuo bendradarbiu. bet gerosios staigmenos dar nesibaige. pries keles dienas gavau is banko gruodzio ataskaita o ten ne tik dikretiniai o ir sventiniai pinigeliai pervesti
tikrai nesitikejau kad mano bendradarbiai ir valdzia thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mmamuliuke @ 2008 01 12, 01:11)
net nesitikejau, kad mano bendradarbiai tokie

o aš nesitikėjau, kad mano bendradarbiai TOKIE blink.gif
būdama 17 sav. nėščia patekau į ligoninę. po jos "ant biuletenio" sėdėjau mėnesį. tai per tą laiką visi stalčiai mano darbo vietoje jau buvo iškraustyti, o prie mano kompo sėdėjo jau kitas žmogus unsure.gif

kolegų "argumentai" - "nu tu gi vis tiek greitai išeisi. be to, kokia iš tavęs dabar darbuotoja. nei parėkti ant tavęs, nei pareikalauti ko".

dabar užsuku ten kokį kartą per mėn. dėmesio turiu lygiai pusvalandį, paskui visiems pasidaro nebeįdomu, nes jiems mano rūpesčiai ir problemos - svetimos unsure.gif

Atsakyti
mano kolektyvas tai vos pasivargino paskambint gimus sunui, o dabar tai, jei ko nors reikia is manes, tai tada ir pasuka, o daugiau, tai jokiu ziniu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2008 01 12, 10:27)
o aš nesitikėjau, kad mano bendradarbiai TOKIE  blink.gif
būdama 17 sav. nėščia patekau į ligoninę. po jos "ant biuletenio" sėdėjau mėnesį. tai per tą laiką visi stalčiai mano darbo vietoje jau buvo iškraustyti, o prie mano kompo sėdėjo jau kitas žmogus  unsure.gif


cia tai isvis doh.gif pas TOKIUS as net nevaziuociau schmoll.gif , apie ka su tokiais kalbet
nors mano vietoj dabar kitas zmogus, kuri as ir apmokiau, bet man pasiule kai griusiu is dekretinio kita darba ten pat kuris man net geriau, thumbup.gif nes planoju grist nepilnai savaitei
o pasakimas kokia is taves dabar darbuotoje, nei parekt nei pareikalaut tai man atrodo virsune doh.gif
nors ir zinau kad nemazai kur dar toks poziuris ir man gal tiesiog pasiseke vis skaudu, kad i moteri nesiojanti nauja gyvybe darbe toks poziuris verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2008 01 12, 11:27)
o aš nesitikėjau, kad mano bendradarbiai TOKIE  blink.gif

absoliučiai tas pats verysad.gif idiotai dirba ir ne kitaip....specialiai man užkrovė daugiau darbo, kad spėtų išsunkti iki dekreto, kai paprašiau, kad gal padidintų algą, nes norėjosi didesnės pašalpos, pradėjo mane kai kuo šantažuoti, nepasidaviau ir algos nepakėlė...beje, apie nėštumą pranešiau registruotu paštu, laišku, kurį biushalterė nuslėpė ir tik man pareikalavus atidavė direktoriui- žinojau, kad jei pranešiu žodžiu, apsimes, kad nieko nežino ir atleis mane frusty.gif

vienu žodžiu, visaip mane norėjo išnaudot, pažemint, nesvarbu, kad jau pilvo nepanešiau....nepasidaviau, užtat nuolat psichologiškai spaudė...

nesuprato manęs, paradoksas, bet dirikas pats labai laukia vaikų, bet jo žmona persileido...o po manęs atėjusi darbuotoja išėjo po mėnesio, po jos atjo kita, kuri pastojo ir vėl įstatė jiems ragus...

idiotai verysad.gif

ne tik, kad nepalaikau ryšių, bet išvis net gatvėje nesisveikinsiu tikriausiai cool.gif
Papildyta:
QUOTE(beni @ 2008 01 12, 17:06)
mano kolektyvas tai vos pasivargino paskambint gimus sunui, o dabar tai, jei ko nors reikia is manes, tai tada ir pasuka, o daugiau, tai jokiu ziniu schmoll.gif

man irgi paskambina administratorė, kai pletkų turi, o šiaip niekada neskambina, nors kai dirbom su kitais darbuotojais, apart diriko ir biushalterės neblogai sutariau rolleyes.gif

šiais metais (esu grįžusi pusei etato) per Kalėdas vaikas sirgo nebuvau baliuje, tai man skirtą dovaną pasidalijo dvi a la bendradarbės lotuliukas.gif manė, kad nesužinosiu, bet pletkų telefonas veikia lotuliukas.gif thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
nelabai yra, ir man del to nelabai smagu.
Atsakyti
Aš tai bendrauju su kei kuriomis kolegemis per Skype. Kartais užvažiuoju, jei pro šali važiuoju - kokios kavkos atsigerti. Užtat žinau visas naujoves smile.gif .
Per šventes pasveikina, per Kalėdas gavome dovanu - ir aš ir sunelis. Kviečia į susibūrimus - nors dar nei viename ne buvau. Bet paaug vaikelis ir aišku jei dar kvies tai mielai dalyvausiu.
Atsakyti
O mano kolektyvas nuostabus.
Net atejo mane pasveikinti i gimdymo namus.
Paskui kai vaikui buvo menuo susikooperavo ir aplanke mus jau namuose.
Ir iki siol bendraujame per skyp'a.
Vis sako, kad pasiilgo manes biggrin.gif .
Man taip pat labai ju truksta.
Atsakyti
QUOTE(RVJ @ 2008 01 09, 14:20)
Pasidalinkime patirtimi, kaip sekasi bendrauti su  bendradarbiais, esant vaiko priežiūros ir auginimo atostogose. Ar palaikote ryšį ir kaip?  Kaip neatitrūkstate nuo savo profesinės veiklos? Ar neesate pamiršta savo kolegų, ar pakviečia jus į kolegų susibūrimus, šventinius renginius, sveikinimus, ar jus pasveikina švenčių proga ir t.t.? Ar mama privalo būti mama visas 24 val. per parą, pamirštant savo profesinę, darbinę veiklą ir kolegas? Ar yra svarbus ryšys su bendradarbiais ir domėjimasis savo profesine veikla? Koks yra darbdavio, kolegų požiūris į mamytę, esančią vaiko priežiūros ir auginimo atostogose?

Jokio rysio nera tarp bendradarbiu ir vadovo. Isejau atostogu nestumo ir pasibaige bendravimas! Net, kai pagimdziau neatvyko ne i palankynas, ne paskambino pasveikinti! Ai beje vadovas visus reikalus tik sms tvarko su kolegom. Tai ne sms negavau, netgi per skype nesugebejo pasveikinti!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo atigila: 13 vasario 2008 - 11:11
QUOTE(Cesi @ 2008 02 13, 12:07)
Aš tai bendrauju su kei kuriomis kolegemis per Skype. Kartais užvažiuoju, jei pro šali važiuoju - kokios kavkos atsigerti. Užtat žinau visas naujoves  smile.gif .
Per šventes pasveikina, per Kalėdas gavome dovanu - ir aš ir sunelis. Kviečia į susibūrimus - nors dar nei viename ne buvau. Bet paaug vaikelis ir aišku jei dar kvies tai mielai dalyvausiu.



QUOTE(egzotika @ 2008 02 13, 12:07)
O mano kolektyvas nuostabus.
Net atejo mane pasveikinti i gimdymo namus.
Paskui kai vaikui buvo menuo susikooperavo ir aplanke mus jau namuose.
Ir iki siol bendraujame per skyp'a.
Vis sako, kad pasiilgo manes  biggrin.gif .
Man taip pat labai ju truksta.



smagu kad dar yra tokie kolektyvai,bet gal del to, pas mane to nera, nes kolektyvas mazas ir visi labai uzsieme.
Atsakyti
Sulaukiau kolektyvo skambučio Valentino dienos proga. Likau labai, labai ir labai nustebinta, tai vienas didžiausių siurprizų. O man tai labai svarbu, nes visokiausių minčių ir svarstymų būna... Padėkojau už iniciatyvą, labai vykusią ir tikusią, ir tiesiog, pačiu laiku. Tai pats nuostabiausias ir geriausias poelgis, koks galėjo būti tuo metu.
"Žmogaus prigimties esmė - dešimtys tūkstančių paprasčiausių gerų poelgių, kuriais nusakoma kiekviena mūsų diena." /Stivenas Džei Guldas/
Ir kitomis progomis nebūnu užmiršta, vadovas net man į GN paskambino ir pasveikino su vaikučio gimimu. Su bendradarbėmis irgi yra ryšys el. paštu, telefonu, pakviečia ir į šventinius kolektyvo bei kitus renginius, gaunu švietėjiškos informacijos ir paštu, o kai apsilankau darbe, tai vis kokią nors lauktuvę gaunu.
Atsakyti