Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias vaiko žaislas

Koki zaisla labiausiai myli Jusu vaikas? Maniskis tai niekaip negali atsidziaugti pliusinia lelyte, kuria nupirkau Toys market parduotuveje. Nakti, be jos uz uzmigti negali, ryte prabunda ir vel stveriasi zaisliuko.
Atsakyti
Na, o maniškėms laaaabai patinka Barbie:vyresnėlė seka visas naujienas ir madas(to gero turi apie 20, neskaitant visų namų, karietų, laivų ir t.t.), kas atsiliepia tėvelio kišenei, o mažoji irgi neatsilieka, nors jai viskas tinka kas groja ir yra nauja. smile.gif
Atsakyti
mano dukra isikibusi meskiuka, o stai sunus eina miegoti su keturiais: katyte, teletabiu, meskuciu ir karvute... Ir niekaip negali palikti ne vieno is ju... idarzeli irgi butinai turi nusinesti visus 4 smile.gif
Atsakyti
O mano sunus eina miegoti su masinyte. Su visokiais minkstais meskiukais, zuikiukais, peliukais miegoti galiu as pati, nes vaikas ju nei i rankas neima. O pats mylimiausias zaislas yra policijos masina su elektriniu pakraunamu motoru. Tik kai jis su ta masina, sirena isijunges, pradeda po visus kanbarius vazinetis, tai mums su teciu - nors is namu bek... Susikalbeti neimanoma, televizoriaus nesigirdi, glavos nuo triuksmo plysta. Mums teveliams - tai labiausiai nekenciamas zaislas. Labai laukiam kada pakankamai atsils. Tada mesim ta masina lauk - tegu sunus po kiema vazineja.
Atsakyti
Mano sūnelis labai mėgsta "Kinder" žaisliukus visokius kareivukus, žmogeliukus ir ginklus. Vieno pačio mėgstamiausio nėra, kasdien vis kitą nešiojasi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerli: 03 balandžio 2005 - 09:17
maniškis viena vakarą gali nusitempti į lovą visą savo žaislų dėžę, o kitą-nieko jam nebereikia blink.gif
Atsakyti
Pastaruoju metu mano dukrytė nešiojasi teletabį, net į darželį nešasi, bet tai ne pastovus jos žaislas...Ji perijodiškai juos maino, tai galiu teigti, kad megiamus turi kelis pliušinius žaisliukus 4u.gif
Atsakyti
NA O MANO SUNUS,TAI MASINU FANAS,BET MYLIMIAUSIAS ZAISLAS
PLIUSINE VARLYTE SU JA IR MIEGOTI,IR VALGYTI,IG I DARZELI NESAS,VIENU ZODZIU JO DRAUGE thumbup.gif TIESA NET NEDAVE MAN JOS ISPLAUTI doh.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BITUTE 27: 13 balandžio 2005 - 21:09
Mano trimeciui dabar lektuvu bumas- isrikiuoja visa tunta ir skraido per dienu dienas. Lektuviuka nesasi ir i lova miegot.. Zaislas numeris du yra kastonai. Dar rudeni prisirinkom puse kibiro, isdziovinom ir visa ziema prazaide su jais - stato kelius, garazus, vaziuoja su masinom pro juos. Ne dienos be ju nepabuna 4u.gif
Atsakyti
Mano vyresnysis paskutiniu metu neina miegoti be savo minkštos baltos katytės ir į darželį ją nešasi. Dieną tai žaidžia įvairiausiais žaislais, kaladėlėm, mašinom, bet miegui - tik katytė. Anksčiau favoritai pas jį pastoviai mainydavosi, o dabar va jau koks pusmetis kitų nebereikia. Ir vardą katytei davė - Marmė (čia Biseto pasakų prisiskaitęs biggrin.gif ) Pasakoja man įvairiausias istorijas apie tą savo katytę kaip apie gyvą tikrą žvėriuką. Kartais pagalvoju, gal jam reikia kokio tikro gyvūnėlio? g.gif

O mažoji į lovą prisikrauna kalną žaislų, kalną knygų ir kai jos tik nosis kyšo iš tos krūvos, tada jau gali miegoti biggrin.gif Kai užmiega, prarenkam tuos lobius, kad naktį neužsigautų į ką nors, bet iš ryto vos pabudus vėl kaip voverė į urvelį viską susitempia smile.gif .
Atsakyti
mano mazoji eina miegot su soske,tai jai geriausia,nereikia zaislu,o didysis tai turi megstama delfina,be jo niekur.o su tuo delfinu tai buvo istorija,as ji nusipirkau sau blush2.gif kad po galva pasidet,o jis paeme ir ateme is manes rolleyes.gif
Atsakyti
Mašinėlės - mėgstamiausias žaislas biggrin.gif ir dar muilo burbulai thumbup.gif
Atsakyti