Įkraunama...
Įkraunama...

pinigai pinigeliai

tai va siuo metu viskas brangsta,kiap,kiek kam ...isleidziat?matot man idomu ,nes matau visos turit daug atzaleliu,mano trys.kadangi sedziu namie su maziu ,nedirbu,vyras skiria/nezinau kaip kitaip parasyt/1200 menesiui,cia maistui,pampersam,namu ukiui ir t,t.jis moka paskola,darzeli,ir t,t.bet man kartais pritruksta.na vat nieko nesuprantu ar nemoku gyvent,ar kas cia yra.maista gaminu pati,perkam puskiaule kad but pigiau,tortais nesilepinam/na nebent issikepam su dukrom/.va drauge sako neskaiciuoja ir galvos nesuka ir gerai jai.o ar jus skaiciuojate?vakar prikepiau kibinu paskaiciavau kad pigu 25 vnt. apie 10 lt.
Atsakyti
QUOTE(mamy5 @ 2008 01 11, 16:17)
tai va siuo metu viskas brangsta,kiap,kiek kam ...isleidziat?matot man idomu ,nes matau visos turit daug atzaleliu,mano trys.kadangi sedziu namie su maziu ,nedirbu,vyras skiria/nezinau kaip kitaip parasyt/1200 menesiui,cia maistui,pampersam,namu ukiui ir t,t.jis moka paskola,darzeli,ir t,t.bet man kartais pritruksta.na vat nieko nesuprantu ar nemoku gyvent,ar kas cia yra.maista gaminu pati,perkam puskiaule kad but pigiau,tortais nesilepinam/na nebent issikepam su dukrom/.va drauge sako neskaiciuoja ir galvos nesuka ir gerai jai.o ar jus skaiciuojate?vakar prikepiau kibinu paskaiciavau kad pigu 25 vnt. apie 10 lt.

Na mes tiktai maistui per men. isleidziam apie 1300-1400 lt. (iskaitant vaiku pietus mokykloje, apie 200 lt.). Specialiai pora men. skaiciavom visas islaidas. Ir kiti pazistami sake kad isleidzia panasiai.
Atsakyti
na kaip matau neidomi jum mano tema blush2.gif o zinot man idomu nes,gyvenam penkiese neskaitant ziurkeno 33 kvadratu namuke/pemem paskola ir toks teisejo/norim sutaupyt statybom didesniam,gyvenom metus airijoj rezultatas sunutis,ir dar 5 metai tupiu namie su vaikuciais/tai ne problema,tai dziaugsmiukas,kai neserga/noriu bendraut!!!!!!interneta tik neseniai ivede,o kaip pastebejau nelabai norit priimt naujokus,ar as nemoku
prisijungt prie jusu.ATSIPRASAU nuotaika s....kaukiu nepykit kad issiliejau visi trys vaikuciai men. namuos serga viens po kito,paveike galu gale mane ta trintis ir rutina
Atsakyti
labutis 4u.gif
na, as ne daugiavaike mamyte - vis del to dar tik pirmo laukiuos, bet problema ir man panasi - nemoku gyventi doh.gif na, tiesiog sumokam mokescius, dar koki baldeli nusiperkam, nes neseniai isikelem i buta, leliukui daikteliu, kredito imoka, maistui ir menesio gale balansas - 0. o tikrai nepramogaujam ir restoranuose nevalgom.. ax.gif
gyvenu uzsienyje, na, bet tu gyvenusi uzsienyje irgi manau, zinai, kaip buna su tais pinigais mirksiukas.gif
aisku, Lietuvoje sunkiau sutaupyti lita ir islaikyti seima...
sveikateles tavo maziukam, sveika prisijungus i mamus buri 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viduciux @ 2008 01 12, 02:08)
labutis  4u.gif
na, as ne daugiavaike mamyte - vis del to dar tik pirmo laukiuos, bet problema ir man panasi - nemoku gyventi  doh.gif na, tiesiog sumokam mokescius, dar koki baldeli nusiperkam, nes neseniai isikelem i buta, leliukui daikteliu, kredito imoka, maistui ir menesio gale balansas - 0. o tikrai nepramogaujam ir restoranuose nevalgom..  ax.gif
gyvenu uzsienyje, na, bet tu gyvenusi uzsienyje irgi manau, zinai, kaip buna su tais pinigais  mirksiukas.gif
aisku, Lietuvoje sunkiau sutaupyti lita ir islaikyti seima...
sveikateles tavo maziukam, sveika prisijungus i mamus buri  4u.gif

labukas visom kas skaitys,zinai vaiduciux manau kad man teen buvo lengviau,kazkodel susitaupydavo,tik buvo kitu minusu pvz.maistas, bet ten ir darbelio turejau,cia nerasi tokio,kartais noriu varyt teen,bet brangutis visom keturiom pries, frusty.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mamy5 @ 2008 01 12, 10:49)
labukas visom kas skaitys,zinai vaiduciux manau kad man teen buvo lengviau,kazkodel susitaupydavo,tik buvo kitu minusu pvz.maistas, bet ten ir darbelio turejau,cia nerasi tokio,kartais noriu varyt teen,bet brangutis  visom keturiom pries, frusty.gif  schmoll.gif

na, maistas ne koks, del to sutinku su tavim ir sutaupyt imanoma, tik va, mes kai kraustemes i kita buta, tai teko truputi pinigeliu isleisti is santaupu, paskiau ir vykom atostogaut i LT, dabar islaidos leliukui ir kazkaip nebeiseina to balanso i pliusa ivaryt... blush2.gif na, bet kaip as sakau - svarbu stogas virs galvos, vejas neuzpucia, i gatve nereikia eit, nes atvyke pradejom nuo nulio, dabar jau turim buta, aisku, jis ne nuosavas, nuomojames, bet ne privaciai, taigi, niekas neisvarys, gyvensi, kol noresi, o jau beveik 2 metukai cia, Lietuvoj tikrai negaletume sau to leisti...
o ka tu dirbai airijoj? as tai iki leliuko dirbau viesbutyje, kambarine, kai suzinojau, kad laukiuos, tame paciame viesbutyje i restorana perejau, o dabar esu dekretinese... nestuke.gif
na, galbut taviskis galvoja, kad duoda pinigeliu viskam ir tu viskam uztenki, jis sumoka saskaitas ir gyvenimas grazus... gal tu jam papasakok, kiek maistas parduotuvej kainuoja, kiek pampersai ir vis po truputi snekink, gal dar apsigalvos.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viduciux: 12 sausio 2008 - 15:10
QUOTE(viduciux @ 2008 01 12, 17:06)
na, maistas ne koks, del to sutinku su tavim ir sutaupyt imanoma, tik va, mes kai kraustemes i kita buta, tai teko truputi pinigeliu isleisti is santaupu, paskiau ir vykom atostogaut i LT, dabar islaidos leliukui ir kazkaip nebeiseina to balanso i pliusa ivaryt...  blush2.gif na, bet kaip as sakau - svarbu stogas virs galvos, vejas neuzpucia, i gatve nereikia eit, nes atvyke pradejom nuo nulio, dabar jau turim buta, aisku, jis ne nuosavas, nuomojames, bet ne privaciai, taigi, niekas neisvarys, gyvensi, kol noresi, o jau beveik 2 metukai cia, Lietuvoj tikrai negaletume sau to leisti...
o ka tu dirbai airijoj? as tai iki leliuko dirbau viesbutyje, kambarine, kai suzinojau, kad laukiuos, tame paciame viesbutyje i restorana perejau, o dabar esu dekretinese...  nestuke.gif
na, galbut taviskis galvoja, kad duoda pinigeliu viskam ir tu viskam uztenki, jis sumoka saskaitas ir gyvenimas grazus... gal tu jam papasakok, kiek maistas parduotuvej kainuoja, kiek pampersai ir vis po truputi snekink, gal dar apsigalvos..  ax.gif

is kur zinai kad ireland buvau lotuliukas.gif valiau mokyklele,vaikus pietuku guldydavau apie 4 val. pati lekiau pestute i darbeli vyras apie 5 gryzdavo tai po to sekmingai manes atvaziuodavo pimt,mes gyvenom jei tikslei pamenu kaip rasyt celbridge,o taves ar netraukia i tevyne,nebaisu gimdyt ten?as pabijojau.tik va sopingu pasiilgstu ypac blancike patiko,kiek rubu vaikam ir kainos nekanda.uh.o cia bijai vaziuot i parduotuve,visko yra visko nori viskas brangu,laukiu vasaros nes netoli namu toks geras turgelis devetas buna,tai ir perku vaikam ir sau
Atsakyti
Kažin, ar ši tema gali būti labai populiari, nes kas labai nori savo pajamas viešinti?
Aš nesiskundžiu- ir pavalgę visi, ir apsirengę, ir šiltai gyvenam.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 01 12, 18:56)
Kažin, ar ši tema gali būti labai populiari, nes kas labai nori savo pajamas viešinti?
Aš nesiskundžiu- ir pavalgę visi, ir apsirengę, ir šiltai gyvenam.

na man neidomu kiek turit pinigu ir kiek isleidiat skaiciais,nebutina visko supras paraidziui,man idomu gal zinot taupyt kaip juos,o siaip kaip suprantu si smelio deze ne man,renku zaislus ir kraustaus,atleiskit jei ka ne taip rasiau.
Atsakyti
biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 01 12, 15:56)
Kažin, ar ši tema gali būti labai populiari, nes kas labai nori savo pajamas viešinti?
Aš nesiskundžiu- ir pavalgę visi, ir apsirengę, ir šiltai gyvenam.

tu pajamu neviesink, tiesiog padek zmogui, kaip ta biudzeta isdalinti, kad menesio pabaigoje nereiketu baltus centus skaiciuot mirksiukas.gif
na, pavyzdziui, koki procenta skiri maistui, kiek apsirengimui, ir t.t. ir pan, ar maista gamini kiekviena diena, gal kartais darai koki patiekala, kuri galima 2 dienas valgyt? manau, tokie patarimai ir pasidalijimas patirtimi zmogui padetu, tad bukim draugiskos, aisku, as nelabai galiu ka patarti, nes dar tik pirmos atzaleles laukiuos.... blush2.gif
mamy5, nebijau cia gimdyt, kol kas nestumo prieziura esu patenkinta, tad tikekimes, kad ir gimdymas gerai praeis thumbup.gif o kad buvai IE, buvai uzsiminus antroj ar trecioj zinutej, tai del sunelio grizot i LT?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif ,
aš netyčia užsukau į šią temelę ir norėjau padrąsinti mamytę, kad nereaguotų taip jautriai ir nesineštų žaislų į kitą smėliadėžę biggrin.gif .
Kalbant į temą, tai žmogus jau toks padaras, kad ir kiek turėtų, vis tiek negana g.gif . Aš sprendžiu pagal save. Dabar auginu dukrelę, bet iš sodros gaunu žymiai daugiau negu uždirba vyras. Beje, mes pinigų su vyru nededam į vieną krūvą-pati suprantu, kad blogai, bet..........kol galiu patenkinti savo ir vaikų poreikius, per daug nepergyvenu. Tiesa ta, kad susitaupyt neišeina visai blush2.gif O maistą ir pati gaminu, ir nusiperkam pusgaminių, nes kartais ''užknisa juodai'' tas stovėjimas prie puodų...žinoma, pačiai gaminant visuomet išeina taupiau.Taip kad čia, tikriausiai, nei viena nepasakys tos stebuklingos formulės wub.gif
Atsakyti