Įkraunama...
Įkraunama...

Benexere kosmetika

sveikos mergaites, gal kuri naudojate italiska Benexere kosmetika? Kur perkate?
Atsakyti
QUOTE(DODA @ 2008 01 13, 12:29)
Neteko apie tokią girdėt  mastau.gif



Aciu:( Ieskosiu. Milane dariausi procedura, labai mano jautriam veideliui ji tiko, dar meginuku dave. Gal kazkas kazkur perka?
Atsakyti
QUOTE(dim @ 2008 01 13, 22:06)
Aciu:( Ieskosiu. Milane dariausi procedura, labai mano jautriam veideliui ji tiko, dar meginuku dave. Gal kazkas kazkur perka?




o as girdejau. Sese gyvena Italijoje ir labai gyre, tai viena stipriausiu italisku kosmetiku, kiek zinau lietuvoje jos tikrai nera verysad.gif
Atsakyti
naudoju sios firmos akiu makiazo valikli!!! Supper!!! esu labai patenkinta... biggrin.gif Sia kosmetika perku lietuvoje pas savo kosmetologe.
Atsakyti
taigi yra pirkti sios kosmetikos kaune high care centre.
Atsakyti
Naudoju sia kosmetika masazams. Esu patenkinta smile.gif
Atsakyti
as siandien pasiemiau krema sios firmos:)tai prie topolio kur yra soliariumas is kosmetologes isigijau. ji sake kad tik neseniai si kosmetika lietuvoje pasirode:)sake labai gera.tai ziuresiu kaip jausiuos su tuo kremuku
Atsakyti
As naudoju Benexere veido prausikli, dienini ir naktini kremus, skysta hialurona, paakiu kremuka, stangrinanti kuno krema, tonika. Na visom sitom priemones esu labai, labai patenkinta thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pempe @ 2008 05 01, 20:27)
As naudoju Benexere veido prausikli, dienini ir naktini kremus, skysta hialurona, paakiu kremuka, stangrinanti kuno krema, tonika. Na visom sitom priemones esu labai, labai  patenkinta thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif




Mergytes, atradau stangrinanti kuno krema, 15C thumbup.gif Tikrai rekomenduoju thumbup.gif
Atsakyti
sveikos,
as ir naudoju benexere kosmetika: dienini ir naktini veido kremus, prausikli veidui, tonika ir pieneli, bei kaukes. Ateity ruosiuosi dar isigyti sios firmos produktu. Man labai patinka ir tinka. As perku Kaune BLC isikurusiame grozio centre.
Rekomenduoju
Sekmes
Atsakyti
QUOTE(ICJ @ 2008 07 31, 17:17)
sveikos,
as ir naudoju benexere kosmetika: dienini ir naktini veido kremus, prausikli veidui, tonika ir pieneli, bei kaukes. Ateity ruosiuosi dar isigyti sios firmos produktu. Man labai patinka ir tinka. As perku Kaune BLC isikurusiame grozio centre.
Rekomenduoju
Sekmes



o kokias kaukes isbandei?
As noreciau viska ten isbandyti, man tas kvapas thumbup.gif
bet gal gali patarti kokia kauke tau labiausiai patiko.
Atsakyti
QUOTE(ditax @ 2008 08 01, 19:35)
o kokias kaukes isbandei?
As noreciau viska ten isbandyti, man tas kvapas  thumbup.gif
bet gal gali patarti kokia kauke tau labiausiai patiko.


isbadziau drekinancia ir valanciaja kaukes. O da buna svelni, gaivi, bet man labiau drekinanti patiko - graziau oda atrodo, bent jau man....
Atsakyti