Įkraunama...
Įkraunama...

Paraudęs pilvukas

pastebejau kad mano pilvelio oda paraudusi blink.gif , lyg butu kokia elergija ar kazkas tokio g.gif , gal kam taip buvo? ar reiktu skubiai kreiptis i gydytoja?
Atsakyti
mano irgi tas pats pastebejau kazkui pries menesi, tai istisai vaikstau paraudus smile.gif kadangi gine nieko nesake tai as nekreipiu demesio rolleyes.gif
Atsakyti
o gal cia taip del to, kad oda tempiasi g.gif Nes jei butu alergija, tai turbut niestejimas nesmoniskas prisdetu g.gif
Atsakyti
nu paniezti man ji..bet del to kad oda tempias visom manau niezti kazkiek g.gif dar krema nauja nusipirkau, gal nuo jo..bet siaip oda nuo jo superine pasidare, bet kad paraudo tai man nepatinka.
Atsakyti
Paraudęs jis turbūt nuo kraujagyslių. Jos išsiplečia labai, juk tos kur pilvu vaikšto ir kraujuko daugiau pumpuoja ir leliuka viskuom aprūpina, tai ir spalvytę duoda. Mano toks irgi paraudęs švelniai, tai tikrai nieko blogo. Jei oda šviesesnė, tai ir paraudimas labiau matosi. Siūlau neprisigalvot ligų 4u.gif
Atsakyti
gelbekit! kaip niezti pilva nebezinau ka daryt unsure.gif dirgina oda rubai, bet kas..
gal kam buvo taip? kieno klausiu tai sako kad oda tempias del to niezti
Atsakyti
QUOTE(jauna nestuke @ 2008 01 15, 18:11)
gelbekit! kaip niezti pilva nebezinau ka daryt  unsure.gif  dirgina oda rubai, bet kas..
gal kam buvo taip? kieno klausiu tai sako kad oda tempias del to niezti


Taip ir yra. Tepkis drekinamuoju kremuku. As tepiau pregnacare nuo striju. Ypac niezejo kazkur 20-25 savaitem... nuo tempimosi cia ax.gif
Atsakyti
Man irgi niezti pilvuza ir paraudes, bet as nekreipiu demesio, nes zinau, kad tiesiog tempia oda mirksiukas.gif nepergyvenk mirksiukas.gif
Atsakyti
O va aš vakar pastebėjau, kad mano pilvukas irgi raudonas, bet ne tolygiai, o tokiais rausvais mažais tankiais taškučiais visas išmėtytas verysad.gif . Pagalvojua, kad gal kokia alergija, o gal netinka aliejukas, kuriuo drėkinu odą. Bet jis kūdikiams skirtas, tai nejaugi galėtų kažką blogo padaryti. Kol kas niežulio ar skausmo nejaučiu. Net nežinau, ką daryti verysad.gif .
Papildyta:
Mano pilviukas irgi raudonas, bet ne tolygiai, o tokiais mažais rausvais tankiais taškučiais išbertas. Neniešti, neperšti, bet kažko vis tiek neramu. Gal kažkokia alergija ar aliejukas netinka, kur odą drėkinu. Bet jis naujagimiams skirtas, nemanau, kad turėtų kenkti. Kaip Jūs manote?
Papildyta:
Oi, kažkaip netyčia dukart tą patį įdėjau biggrin.gif .
Atsakyti
man netiko skalbimo milteliai, ar tiesiog blogai isskalavo skalbimo masina, nes greitai praejo, kai perskalavau visus apatinius drabuzius
Atsakyti
Man irgi taip buvo,kad pasitepiau vaikisku aliejuku ir pilva isbere...teko kreitpis i odos gydytoj,ji pasake kad tai alergija smile.gif
Atsakyti
Kokios firmos ir kokiu aliejuku tepei? O kaip gydei tą alergiją, ką darei? Ar ji labai pavojinga?
Atsakyti