Įkraunama...
Įkraunama...

Ar dalinatės miegamuoju keturiese?

sveikutes
tarp maniskiu bus 3.4 metai skirtumas. Vyresnioji labai laukia leliuko. nors nelabai supranta, kad su juo is karto negales zaisti ar lakstyti kieme. labai pergyvenu del miego, nes dabar miegam trise vienam kambary, nakty dukryte ilipa i teveliu lova ir tai jau tapo bene tradicija blink.gif O ka daryti, kai atsivezim i namus ketvirta asmeni blink.gif ar miegamuoju dalintis keturiese?, o jei mergaite atskirciau... t.y. miegotu atskirame kambaryje....ar nebutu jai baisi trauma? g.gif gal reiketu perkelti i atskira kambary pries gimstant leliukui (liko tik 2,5men)
gal kas puikiai issprende sia problemele?
Padekite mamytes smile.gif
Atsakyti
Kai laukiausi trecio, mes kaip tik isikelem i kita, erdvesni buta ir vyresnėlis pats panoro miegoti kitam kambary smile.gif Aisku, paskui persigalvojo, ax.gif bet as tuo pasinaudojau ir atgal i miegama nebeileidau, o uz keliu sav ir broli ten atkeliau - dviese smagiau. o iki tol tai keturiese miegodavom, tik berniukai i musu lova nelindo, nebent kai serga. Uztat dabar, jau dideli vyrai vis prasosi kartu miegoti biggrin.gif
Zinoma, mano situacija kitokia. O tu jei nori dukryte perkelti i atsira kambarį, turėtum jai tai viliojančiai pateikti. galbūt nupirkti nauja lova (jei dar neturi smile.gif ), ar kazkaip idomiai ta kambarį išdekoruoti, kad jai jis būtų jaukus ir patrauklus. Aisku, tai geriau padaryti iki leliuko gimimo, kitaip gali ta perkėlimą suvokti kaip "tremtį", kad jos vietą mažėlis užėmė.
Atsakyti
Dukrytei kambariuka darom beveik nuo jos prasidejimo smile.gif visa siena esu isdekoravus savo pacios piesiniais. Zaislai, drabuziu spinta taip pat "jos" kambary smile.gif masciau apie dviaukste lova... bet kai pagalvoju, kad vyresnelei miegas nakti bus ne koks g.gif , o ir pati pavargsiu belakstydama blink.gif
O apie nauja lova smile.gif tai as jai uzsiminiau smile.gif mergaite labai tuo susidomejo bigsmile.gif gal reikia pabandyti? blush2.gif
Atsakyti
Aš irgi pritarčiau nuomonei, kad vyresnėlę reikia iškeldinti gerokai iki naujagimio parsivežimo, arba teks laukti, kol abu kartu galėsit iškraustyti ax.gif .
Atsakyti
kol turejom viena vaia dalinomes miegamuoju tryse, taciau kai gime antras vaikas mano vyresnelis kas pusvalandi naktim keldavosi tai jo nutarem nekraustyti i vaiku kambari, nes pavargciau belakstydama....... tai pradejom keturiese dalintis, kadangi maziukas naktim bludija tai ir po siai dienai dar visi kartu ilsimes, tik zinoma ju lovos prie musu didziules lovos krastu, kai abu vaikai naktim nebesikels tada abu kartu issikels i savo kambari, as pvz nematau cia jokios bedos, man netgi jaukiau kai vaikai salia smile.gif
Atsakyti
O mes miegamuoju kurį laiką (apie 10 mėn.) ir penkiese dalinomės ax.gif . Nemačiau didesnės problemos, nes vaikai miegojo savo lovytėse, tik tiek, kad prie mažųjų naktimis tekdavo keltis. Sprendimą, kada išsikraustyti į atskirą miegamąjį, leidome priimti patiems vaikams. Vyresnėlio prieš bet kokias rimtesnes permainas šeimoje ar bute klausdavome, gal jis norėtų miegoti atskirai. Tas noras pas jį atėjo tik atšventus 5-ąjį gimtadienį. Vidurinėlis išėjo paskui brolį, o mažiuką mes patys pabandėme pas broliukus migdyti, nes 2-jų kambarių bute mudviem su vyru nelabai kur būtų pavakaroti. Dabar jau vaikinai nė prigulti jų kambaryje neleidžia - varo "pas tėvelį į lovą" biggrin.gif .
Atsakyti
aciu mergaites uz savo nuomone biggrin.gif
tarp manes ir sesers yra 2.5 metu skirtumas. Mano mama taip pat dalinosi miegamaji keturiese: vyresnioji lovyteje, o as- mazoji gulejau vezimeli. Matot, musu miegamasis nera didelis ir antrai lovytei nera vietos, nebent drabuziu spinta kraustytumem lauk doh.gif, o kur? Mama, mane ramina: gims leliukas ir savaime issispres problema smile.gif oi... nezinau... negi pradeti kraustytis kai neturi kur apsisukt?
pavargau mastyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukas696 @ 2008 01 18, 12:26)
Mama, mane ramina: gims leliukas ir savaime issispres problema smile.gif

Būna ir taip 4u.gif .
Atsakyti
mes miegam visi keturi vienam kambary, mažoji lovytėj, o vyresnysis vidury...
Žinau, kad ne pats geriausias variantas blush2.gif , bet niekaip nepribręstam prie šios problemos sprendimo. Pastatyti lovą sūnui nėra vietos, o ištremti į kitą kambarį neišeina (labai jis jautriai miega)
Atsakyti
Mes irgi ilgai keturiese miegojom,vaikai į savo kambarį išėjo miegoti kai vyresniam buvo 7 blush2.gif ,o mažesniam 4 metai.Nematau nieko bloga tame,kad vaikai kartu miega.Mūsų mažiausias dabar iš viso su mumis lovoje miega,ir jam šalia ramiau ir man nereikia lipti iš lovos,soskę įkišti,apkloti thumbup.gif Iš patirties žinau,ateis laikas ir miegos atskirai biggrin.gif
Tiesa kai parsivežėm savo antrą sūnų namo,tai kurį laiką aš su mažuoju miegojau vienam kambaryje, o tėvelis su didžkiu kitam smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
siandien savo mažąją1,3 iškėliau su lovyte pas brolį 3,9 į kambarį ax.gif sedejom su vyru kambaryje ir speliojom kuo viskas baigsis. Paprastai budavo taip: mazoji pas mus miegamajame uzmiega pati viena savo lovytej, bet patriuksmauja; tuo metu guldom sunu, tai jam pasaka paskaityti, tai gerti atnesti, tai vienas bijo ir tt. sukames abu su vyru intensyviai kokia valanda kol vaikus uzmigdom blink.gif Na o dabar, kazkaip keista, vaiku kambaryje ramu- pasijuoke abu, pakalbejo sava kalba ir 4u.gif MIEGA. Kaip gera, ne vienas nenuskriaustas, abu kartu wub.gif Tik vat idomu kaip nakti bus, tikiuosi vienas kito prasibudimu negirdes smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lygė @ 2008 01 20, 21:23)
Sveikos,
  Na o dabar, kazkaip keista, vaiku kambaryje ramu- pasijuoke abu, pakalbejo sava kalba ir  4u.gif  MIEGA. Kaip gera, ne vienas nenuskriaustas, abu kartu  wub.gif  Tik vat idomu kaip nakti bus, tikiuosi vienas kito prasibudimu negirdes  smile.gif  mirksiukas.gif

dziaugiuos uz jus ir tikiuosi jog naktele praeis kuo puikiausiai 4u.gif , o juk ne viskas is karto gali pavykti, reikia laiko

siaip nesuprantu to miego visiems vienoje lovoje schmoll.gif juk tai ir nehigieniska blush2.gif o juk kartais noris teveliams paisdykauti smileysex.gif
psichologai sako, jog tevams patogu kai vaikas salia, o vaikai uzauga su savisaugos trukumu, jiems noris buti priklausomais. nesupykit mamos, bet nesuprantu jusu, kurios vienoje lovoje miega su vaiku iki 5-7 metu g.gif
Atsakyti