Įkraunama...
Įkraunama...

Ypatingas pasiūlymas

Mamytės, būsimos mamytės, kaip jums ši idėja, jei būtų renkami mėnesio nariai, su kuriais vėliau galbūt gali būti skelbiamas interviu, arba jie kaip nors apdovanojami. Mėnesio nario rinkimai yra vykdomi kai kuriuose užsienio forumuose. Mėnesio nariu paprastai gali tapti aktyviausias zmogus, arba daugiausia patarimų davęs, ar siaip kuo nors labai nusipelnęs, pavyzdžiui, pasiūęs kokią genialią idėją, ar pagimdžiusi kokė trejetuką, ketvertuką...Man atrodo, būtų įdomu, tik sunku tam, kas vykdytų kažkokią apskaitą. Galbūt nariai galėtų siūlyti kandidatus...
Atsakyti
Hm. Nemanau, kad tai gerai. Vienos juk lankosi savo amžiaus skyreliuose, kitos tik paplepėjimuose, trečios - mamų užsienyje skyreliuose... Kaip rasti tą formulę, kuria remiantis būtų galima išrinkti "patį pačiausią"?
Atsakyti
QUOTE(matroskinas @ 2005 03 27, 08:57)
Hm. Nemanau, kad tai gerai. Vienos juk lankosi savo amžiaus skyreliuose, kitos tik paplepėjimuose, trečios - mamų užsienyje skyreliuose... Kaip rasti tą formulę, kuria remiantis būtų galima išrinkti "patį pačiausią"?

Rinkti (jei toks poreikis jau yra tongue.gif ) skyrelio "patį pačiausią" mirksiukas.gif . Tik kokia tikimybė, jog kiekviena menesį žvaigždute nebus tas pats žmogus? Na gal keisis kokie 5-10 žmogučių... Tuomet reiktų kokį apribojimą dėl pakartotino (greito) laimėjimo uždėti šio forumo žvaigždutėms (Smurka, Noa, Rasma...)

Na tas inteviu tai visai idomi ideja ax.gif , jei kas kart bus išrinktas vis kitas žmogutis. Galbūt reiktų, duodant balsą už ką nors, paargumentuoti kodel jis duodamas būtent šiam žmogui.
Atsakyti
O kaip balsuoti g.gif ? Aš pavyzdžiui daug klausinėju ir man visada atsako, padeda patarimais 4u.gif . Ir tikrai ne vienas žmogus smile.gif . Tai ką juos į eilę kokią rikiuoti g.gif ? O jei aš norėčiau prabalsuoti už kelis? unsure.gif
Atsakyti
Visai įdomu, dar ir klausimus patys sugalvotume. Bet ir šiaip forume galima paklausti kas įdomu apie tą žmogų g.gif Vistiek įdomu, aš už thumbup.gif
Atsakyti
Viai nebloga idja, tik manau sunkiai įvygdoma g.gif
Atsakyti
Išties įdomu, pagalvosime kaip tai galima būtų įgyvendinti. mirksiukas.gif
Jei kas turi idėjų, rašykite drinks_cheers.gif
Atsakyti
As manau kad tai sunkiai ivykdoma g.gif Jei viena mama sedi bendraamziuose, kalba, diskutuoja, patarineja, kita - kertele sielai, tai kaip irrinkti? Is kiekvieno skyrelio po patiiii paciausiaaaa?
Atsakyti
ax.gif As tai sutinku, visai idomu, tik reiketu, gal vertinti pgal kriterijus - pvz. geriausi pasiulymai, blogas patarimas, cia kaip pvz.

Ka manot wub.gif
Atsakyti
QUOTE(smurfe @ 2005 04 01, 10:59)
ax.gif As tai sutinku, visai idomu, tik reiketu, gal vertinti pgal kriterijus - pvz. geriausi pasiulymai, blogas patarimas, cia kaip pvz.

Ka manot wub.gif

Galima, kad kiekviena pasiulytu jai patikusi nari i kazkoki atskira puslapi, ir parasytu, kodel;tada galima skirstyt pagal kriterijus, kaip Smurfe rase, pvz. + uz aktyvuma, uz greiciausia tobulejima, uz gerus patarimus, uz naudingiausia informacija. O kai visos surasys, kurios nori iki tam tikro nustatyto termino pabaigos, kazkas is puslapio priziuretoju isrinktu viena, Jo manymu, verciausia; kazkas butu atsakingas uz interviu, kuri galetu net el.pastu @paimti@. thumbup.gif
Atsakyti

А мне кажется на все призы нужны деньги blush2.gif , может тогда хоть по литу надо бы скидываться или кто сколько сможет ax.gif
Atsakyti
idomus pasiulymas , tik sunkiai igyvendinamas g.gif . Jei rinkt tai reiketu kiekvieno skyrelio pacia pacia, nes viso forumo tai tb neimanoma g.gif
Atsakyti