Įkraunama...
Įkraunama...

Oxox drabužėliai vaikams

Ar yra pirkusiu drabuzeliu vaikams is www.oxox.lt.
Sitoje parduotuveje prekiaujama lietuviskais trikotaziniais drabuzeliais.

Pasidalinkite ispudziais 4u.gif
Kainos atrodo nesikandzioja, modeliai originalus.
Ar patiko kokybe?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Čita: 15 sausio 2008 - 10:49
QUOTE(Čita @ 2008 01 15, 15:01)
Ne gi nei viena dar neisbande g.gif

Reikia gi populiarinti lietuviska produkcija biggrin.gif


Būtų geras daiktas, tai nereiktų ir populiarint tongue.gif
Šiaip nepatiko man niekas, nieko neišsirinkau. Pasirinkimas mažas, modeliai labai vienodi, spalvos šiaip sau...
Atsakyti
QUOTE(Kristtute @ 2008 01 15, 19:17)
Būtų geras daiktas, tai nereiktų ir populiarint  tongue.gif
Šiaip nepatiko man niekas, nieko neišsirinkau. Pasirinkimas mažas, modeliai labai vienodi, spalvos šiaip sau...


O tu cia internete ziurejai, ar parduotuveje buvai?
Nes man paciai tai patinka, vaikams daug nupirkau. Stilinga ir nesaldu, kaip kad uzsienietiskose pardese...

Na bet kievienam pagal skoni biggrin.gif
Atsakyti
populiarinam lietuviska preke biggrin.gif
turim bliuskyte su leginsais, ciotkas trikotazas, standus, tamprus
mums patiko wub.gif
http://www.oxox.lt/c...a...00&fileout=
o bliuskytes jau neradau kuria pirkom...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnele: 16 sausio 2008 - 13:22
QUOTE(Kristtute @ 2008 01 15, 20:17)
Būtų geras daiktas, tai nereiktų ir populiarint  tongue.gif
Šiaip nepatiko man niekas, nieko neišsirinkau. Pasirinkimas mažas, modeliai labai vienodi, spalvos šiaip sau...

O jau tos KAUKUOLĖS doh.gif Kažkas baisaus, daugiau nieko. Nenoriu, kad mano dvimetis nešiotų tokias baisybes... Ką ten dvimetis, mačiau ir šliaužtai su kaukuolėm... wacko.gif Fu.
Va jums ir "rinkis prekę lietuvišką" verysad.gif Nėra ten į ką žiūrėt.
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2008 01 17, 15:09)
Nėra ten į ką žiūrėt.

drinks_cheers.gif pritariu pilnai smile.gif uzmeciau aki - nykus rubeliai, nykios spalvos, mazas pasirinkimas... jei reiktu rinktis tik preke lietuviska, turbut mano vaikas nuogas vaiksciotu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pukė: 17 sausio 2008 - 15:31
Turim vieną smėlinuką - patinka ir medžiagytė ir pasiuvimas thumbup.gif
Be priekaištų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pukė @ 2008 01 17, 15:30)
drinks_cheers.gif pritariu pilnai smile.gif uzmeciau aki - nykus rubeliai, nykios spalvos, mazas pasirinkimas... jei reiktu rinktis tik preke lietuviska, turbut mano vaikas nuogas vaiksciotu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



As vat niekaip nesuprantu ka reiskia nykus rubeliai, nykios spalvos. Ar kad blizguciu nera..? g.gif
Su blizguciais pilna visur, barbisku rubeliu irgi.
As pavyzdziui noriu, kad mano vaikas butu "kietas".
O tos kaukoles labai mielai atrodo lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Čita @ 2008 01 18, 17:28)
As vat niekaip nesuprantu ka reiskia nykus rubeliai, nykios spalvos. Ar kad blizguciu nera..? g.gif
Su blizguciais pilna visur, barbisku rubeliu irgi.
As pavyzdziui noriu, kad mano vaikas butu "kietas".
O tos kaukoles labai mielai atrodo lotuliukas.gif
user posted image

mergaite grazi thumbup.gif
na bet mamyte nepykit, man nekiltu ranka tokiai mazai mergaitei rengti rubeliu su kaukuolem
tokiom mazom pupom yra tokiu grozybiu wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kristupukas2004 @ 2008 01 18, 17:10)
mergaite grazi thumbup.gif
na bet mamyte nepykit,  man nekiltu ranka tokiai mazai mergaitei rengti rubeliu su kaukuolem
tokiom mazom pupom yra tokiu grozybiu wub.gif  wub.gif

Pritariu. O "kietai" galima ir be kaukuolių atrodyti. Na, blizgučių ir aš nemegstu, tarp kitko. Kaukuolių-irgi ne lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Čita @ 2008 01 18, 15:28)
As vat niekaip nesuprantu ka reiskia nykus rubeliai, nykios spalvos. Ar kad blizguciu nera..? g.gif
Su blizguciais pilna visur, barbisku rubeliu irgi.
As pavyzdziui noriu, kad mano vaikas butu "kietas".
O tos kaukoles labai mielai atrodo lotuliukas.gif

megstu kokybe, visu pirma biggrin.gif blizguciai ir barbiski rubai man nepatinka, tokiu pilna musu kauno bazese, negaliu tokiu pakesti blush2.gif megstu grazias spalvas, ryskias mazai mergytei, spalvingas aplikacijas, linksmus uzrasus smile.gif be kaukoliu doh.gif manoji megsta kaciukus, suniukus, gelytes, saulutes ant savo rubeliu, vat jie tai man atrodo mielai smile.gif o kai paklaustu "kas cia" ant kaukoles, net netureciau ka atsakyt biggrin.gif

zodziu, reiktu keist asortimenta, daryt ivairesni, spalvingesni - gal tada pritrauktu pirkeju smile.gif

zodziu, esu mama, islepinta JAV, UK parduotuviu pasiula, kokybes ir kainos santykiu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pukė: 19 sausio 2008 - 00:20
kokybe gal ir gera bet spalvos tai vaikams manau netinkamos ,kainos paliginti aukstos ,o ir asortimentas mazas .lietuviska preke bet ne tas ko reikia daugumai pirkeju ,cia mano nuomone. g.gif
Atsakyti