Įkraunama...
Įkraunama...

Ar vyras yra nuo kažko prikausomas?

Apklausa: Mano vyras sako, kad nuo kažko visi vyrai yra priklausomi, tad pasidarė įdomu ar tai tiesa. Tad atsakykite sąžiningai be ko Jūsų vyrai negali? (97 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Stengiausi išvardinti viską ką žinau , jai kažko nepaminėjau būtinai parašykite savo komentaruose ax.gif
Atsakyti
Suku galvą nuo ko mano vyras galėtų būti priklausomas, bet nieko nesugalvoju ax.gif Jis negeria, nerūko ir t.t. Turi tam tikrų pomėgių, bet priklausomybe jų nepavadinčiau.
Na, o aš jau darausi priklausoma nuo SM forumo. Vis traukia čia įkišti nosį bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miglužė @ 2008 01 16, 12:19)
Suku galvą nuo ko mano vyras galėtų būti priklausomas, bet nieko nesugalvoju  ax.gif Jis negeria, nerūko ir t.t. Turi tam tikrų pomėgių, bet priklausomybe jų nepavadinčiau.
Na, o aš jau darausi priklausoma nuo SM forumo. Vis traukia čia įkišti nosį  bigsmile.gif

Pasisekė, bet gal jis darbocholikas (gaila nepaminėjau apklausoje) o ką jis veikia laisvalaikiu g.gif ?
Atsakyti
Mano MB tai nuo sporto priklausomas. Turetu laiko tai turbut kiekviena diena sportuotu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mutantė @ 2008 01 16, 13:34)
Pasisekė, bet gal jis darbocholikas (gaila nepaminėjau apklausoje) o ką jis veikia laisvalaikiu g.gif ?

Na, ir ne darboholikas smile.gif Vieno pastavaus užsiėmimo laisvalaikiu neturi, kartais abu kur nors einam pasilinksminti, kartais su draugais. Mėgsta krepšinį pažaisti, biliardą. Kartais tiesiog teliką žiūri, kartais prie kompo sėdi. Žodžiu, kas dieną vis kitaip. Tikrai neturi tokio dalyko, dėl kurio galvą būtų pametęs
Atsakyti
QUOTE(Miglužė @ 2008 01 16, 15:04)
Na, ir ne darboholikas  smile.gif Vieno pastavaus užsiėmimo laisvalaikiu neturi, kartais abu kur nors einam pasilinksminti, kartais su draugais. Mėgsta krepšinį pažaisti, biliardą. Kartais tiesiog teliką žiūri, kartais prie kompo sėdi. Žodžiu, kas dieną vis kitaip. Tikrai neturi tokio dalyko, dėl kurio galvą būtų pametęs

Pasisekė, o manasis tai be kompo negali doh.gif ir kai priekaištauju sako visi nuo kažko priklausomi doh.gif
Atsakyti
Maniskis negali atsispirti knygoms apie fotograzija ir siaip gyvunija doh.gif Ir dar visokioms foto "smulkmenoms" (objektyvai, ekranai, laikmenos, etc.). Taigi priklausomas biggrin.gif
Atsakyti
Maniskio kartais negalima nuplesti nuo TV bigsmile.gif
Ai va, dar ir be sokolado jis negali gyventi. Jei tai galima priskirti prie priklausomybes biggrin.gif
Atsakyti
O siaube, doh.gif mano vyro turi 3 cia paminetas priklausomybes blink.gif ,ir dar pora cia neparasytu.Jetau,su kuo as gyvenu doh.gif
Atsakyti
MB priklausomas nuo kompiuterio doh.gif gryzta tik is darbo ir jau prie kompo,o jei dar papriestarausi tai tiek dar supyksta kad jis negali laisvo laiku kazka veikt,si priklausomybe buvo pamyneta,bet man dar neduoda balsuot verysad.gif
Atsakyti
aha manishkis taip pat ishprotejes del kompo... neduok pavalgyt, duok i monitoriu pavepsot :DDD
Atsakyti
QUOTE(andromed111 @ 2008 01 16, 22:59)
Maniskio kartais negalima nuplesti nuo TV bigsmile.gif
Ai va, dar ir be sokolado jis negali gyventi. Jei tai galima priskirti prie priklausomybes biggrin.gif

Vyrai kažko labai mėgsta šokoladą, maniškis sako pietums šokoladą suvalgai ir užtenka doh.gif man tai juokingas maistas lotuliukas.gif
Atsakyti