Įkraunama...
Įkraunama...

Akivaizdūs rezultatai. Kada pagaliau?

Apklausa: Akivaizdūs rezultatai lankantis treniruoklių salėje. Kada pagaliau? (126 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Kada stipriai pagerėjo figūra? Taip, kad visi matytų wub.gif
Pati lankau dvi savaites, dar nieko akivaizdaus nematau. Na gal rankų raumenukai paryškėjo, bet čia "nesiskaito" ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puccha: 16 sausio 2008 - 21:15
as ir dvi savaites bigsmile.gif bet dar nieko. tik mane didele beda istiko. Per treniruotes as atiduodu visas jegas,labai stengiuosi, tai parejus namo nevaldau alkio jausmo! kaip zveris koks prie mesos prilimpu. nieko kito nenoriu tik mesos! kosmaras kazkoks. tai kokie ten rezultatai bus unsure.gif nezinau kaip valdytis. vaisiu nenoriu , lenvo maisto nenoriu. MESOS!!!
Atsakyti
Na tai valgyk mesa, juk tu iseikvoji daugiau energijos - tau jos reikia, nes kitaip nepasportuosi! Tiesiog nusistatyk dienos norma kiek gali suvalgyti, pasikonsultuok su treneriu mirksiukas.gif
Atsakyti
Po trijų mėnesių pamačiau akivaizdžius rezultatus, po pusmečio teko vienu - dviem dydžiais siaurint kelnes ir sijonus, po metų - dalį išmest, nebetiko ir striukės...
O numečiau tik 5 kg, kaip ir planavau.
Atsakyti

Šiaip manau rezultatų, ( jei svoriui mesti) idealu pasiekti derinant ir mitybą; nepritariu - jei norisi mėsos, tai ją ir kimšti. Mėsą valgyti galima ir naudinga, bet reikia pasirinkti ir laiką, ir kokią mėsą ir su kuo ją valgyti.

Man kažkaip nelabai yra ko numesti, tai pageidaujamų rezultatų nelabai tikiuosi greitai ax.gif iki vasaros bent jau tikiuosi kažko pasieksiu biggrin.gif
Atsakyti
man atrodo jei nesuvalgusiu to mesos gabaliuko - is bado numirsiu... blink.gif blink.gif blink.gif doh.gif doh.gif bet zadu valdyts... tik siandien vel nepasiseke... velnias
Atsakyti
QUOTE(TamsiMergaite @ 2008 01 19, 01:00)
man atrodo jei nesuvalgusiu to mesos gabaliuko - is bado numirsiu...  blink.gif  blink.gif  blink.gif  doh.gif  doh.gif  bet zadu valdyts... tik siandien vel nepasiseke... velnias

Tai pasiruošk sveikai bent jau tą mėsos gabaliuką 4u.gif ir suvalgyk skaniai. mirksiukas.gif
Atsakyti
na, o kiek kartų per savaitę sportuojate? smile.gif
Atsakyti
Po vidutinio intensyvumo aerobikos treniruotės dar 3h dega riebalai, t.y. o po itin intensyvios 70min treniruotės- net 15h 4u.gif . Taigi pagalvokim- ar neperniek visas triūsas sporto salėje, jeigu iškart po to prisivalgome riebalų?
Aš treniruotes baigiu 19-20h, valgiui iki miego laiko nebeužtenka, todėl išgeriu 2-3 puodukus žalios arbatos. Sunku tik pradžioje, paskui tai tampa įpročiu.
Žymius figūros pokyčius pajaučiau po 8-9mėn treniruočių, nes reikėjo daug kg numesti blush2.gif .
Atsakyti
Norint nesulėtinti medžiagų apykaitos, reikėtų maitintis ne rečiau kaip kas 3-4 val. ne mažiau kaip 5-6 kartus per dieną. Tai kaip ten tada su tuo triūsu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bezdžionė @ 2008 01 22, 11:29)
Norint nesulėtinti medžiagų apykaitos, reikėtų maitintis ne rečiau kaip kas 3-4 val. ne mažiau kaip 5-6 kartus per dieną. Tai kaip ten tada su tuo triūsu? g.gif

Prieš ir po treniruotės galima suvalgyti bananą essen.gif .
Atsakyti
QUOTE(Soul @ 2008 01 22, 13:19)
Prieš ir po treniruotės galima suvalgyti bananą  essen.gif .

Jooo... Įdomi mintis g.gif O tai kada pavalgyti?
Atsakyti