Įkraunama...
Įkraunama...

Ultragarsas

labas mamytes smile.gif noreciau paklausti kas yra ultragaras ?ar ji pasidarius galima nustatyti ar gims sveikas vaikelis? g.gif g.gif kadangi vyro seimoje yra neigali teta vyro sesuo patare pasidaryti ultragarsa sake visos seimos moterys daresi bet nesupratau kam jis skyrtas ir ka ji padarius galima suzinoti.labai iskart aciu smile.gif smile.gif ax.gif
Atsakyti
Sveikutė 4u.gif
Ultragarso aparatas skirtas labai daug kam.... bet jei tave domina būtent ar galima juo nustatyti vaikelio pasigimimus, tai TAIP. Apie 12sav. yra matuojama leliuko sprando raukšlė, kurios dydis pasako apie Dauno sindromo riziką. Vėliau apie 18sav ir vėliau yra daromas ultragarsas, kurio metu išmatuojamos vaikelio galūnės, galvytė, apžiūrima ar išsivystę visi vidaus organai, žiūrima kraujotaka ir t.t. Tada gydytojas geriausiai gali atsakyti ar vaikelis yra sveikas (aikšu matomi tik akivaizdūs "defektai").
Atsakyti
man jau 14 sav ir jokio ultragarso tirymo nedare o kaip jis daromas gal dare o as nezinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(robertukas @ 2008 01 18, 07:29)
man jau  14 sav ir jokio ultragarso tirymo nedare o kaip jis daromas gal dare o as nezinau g.gif


Ultragarso aparatas tai toks televizorius su daug mygtuku. Tau ant pilvuka uztepa tokio permatomo tepalo ir vedzioja su aparatu, o daktrare ekrane mato tavo leliuka smile.gif su tuo aparatu lygiai taip pat galima apziureti ivaisrius organus ir kuno dalis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(robertukas @ 2008 01 18, 06:29)
man jau  14 sav ir jokio ultragarso tirymo nedare o kaip jis daromas gal dare o as nezinau g.gif

man tai keista, kodel tu gydytojai nesakei, kad gimineje yra apsigimimu g.gif Paprastai jau statant i nestumo iskaita gydytojai pildydami dokumenta klausia ar nera gimineje apsigimimu. Na, kaip bebutu, butinai tai pasakyk dabar, tai dar gausi siuntima pas genetikus, kur profesionaliau tave apziures wink.gif
Atsakyti
mano daktare kaluse ar nera apsigimymo pasakaiu kad yr ji viska uzrase bet jokiu tirymu nesiunte darytis todel man ir neramu verysad.gif
o jai as pati nuvazuociau i vilniu ar kauna ten kur daro tirimus idomu ar mane primtu ar reikia siuntymo?? g.gif g.gif
Atsakyti
As manau, kad tau reiketu siuntimo pas genetikus. Paprsyk savo daktares tokio siuntimo, o genetikai tai tikrai gali pasakyti del pavelidimu pasigimimu. SEKMES
Atsakyti
QUOTE(robertukas @ 2008 01 18, 12:49)
mano daktare kaluse ar nera apsigimymo pasakaiu kad yr ji viska uzrase bet jokiu tirymu nesiunte darytis todel man ir neramu  verysad.gif
o jai as pati nuvazuociau i vilniu ar kauna ten kur daro tirimus idomu ar mane primtu ar reikia siuntymo?? g.gif  g.gif

butinai vaziuok pati pati ir privaciai pasitikrink kol laikas.as taip pat ispoto ejau man vis atrode ,kad kazkas negerai,atsiraminau tik kai gydytoja apziurejo ultragarsu. smile.gif
Atsakyti
ultragarsas daug ka gali,bet ir genetinei tyrimai yra super,kai yra gimineje apsigimimu.viena pazystama nesenei pagimde,o is jos vyro puses yra daug apsigimimu,tai suzinojo kad laukesi,be jokio siuntimo,tiesiog mokejo pinigus ir daresi tyrimus,kad butu tikri,jog viskas gerai.jie jau turi palaidoje dukra ka tik gimuse del apsigimimu,tad dabar labai atsargus.ir aciu dievui viskas dabar gerai.tad ir tau linkeciau pasidaryti tyrimukus visus.ir laukau spygas,kad viskas butu gerai jums...
ir tiesa,pvz man ultragarsa dare kas menesi,ziurejo kaip vystosi,auga ir pn.tik ant galo eme daryti kas antra,kai mate kad viskas ciki.tad nesuprantu kodel nedaro ultragarso tyrimo kai pirma karta ateini ir patvirtina kad laukiesi.juk pacia pradze ir yra svarbu sekti
Atsakyti
echoskopas ir ultra grasa yra taspats dalykas ar ne?jai taip tai man tada dare ir sake kad gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijos mama @ 2008 02 07, 14:18)
ir tiesa,pvz man ultragarsa dare kas menesi,ziurejo kaip vystosi,auga ir pn.tik ant galo eme daryti kas antra,kai mate kad viskas ciki.tad nesuprantu kodel nedaro ultragarso tyrimo kai pirma karta ateini ir patvirtina kad laukiesi.juk pacia pradze ir yra svarbu sekti

kiek man sakė daktarai, tai kas mėnesį jie negali daryti echoskopijos oficialiai. Yra nustatytas nėščiosios stebėjimo grafikas, ir jo laikydamiesi, jie daro tuos echo. Gal 11-12 sav, po to apie 20, gal 26 ir kažkur virš 30 kai būna. Jei sumokėsi į kišenę, tai gal padarytų ir dažniau, bet tada vistiek nerašo į kortelę, nes juk viską įstaigai turi apmokėti ligonių kasos. O jos ims ir paklaus - kodėl pažeidei tą "grafiką"?

QUOTE(robertukas @ 2008 02 08, 12:29)
echoskopas ir ultra grasa yra taspats dalykas ar ne?jai taip tai man tada dare ir sake kad gerai 4u.gif

tas pats
Papildyta:
dar čia buvo klausimas temoj: ar galima nustatyti, ar sveikas vaikelis.
Tai ko gero, nereiktų pasitikėti vien tik ultragarso tyrimu. Jeigu suklysta dėl vaiko lyties, tai dėl ko nors kito, žymiai svarbesnio, tikrai gali suklysti dar labiau...
Atsakyti
Sveikos, nestukes smile.gif siandien buvau ultragarso tyrime ir sunerimau g.gif mums dabar yra 33 - 34 savaiteles ir pasake, kad kol kas vaikelio galvyte yra gerokai didesne uz kuneli schmoll.gif norejau pasiklausti gal kas zino ar reiketu man cia dabar jau naktimis nemiegoti? Ar susivienodins?
Atsakyti