Įkraunama...
Įkraunama...

Kur laikote kosmetikos priemones?

Kiek girdejau, kad vonioje laikyti negalima, nes dregme ir siluma, priemones gali greiciau sugesti, bet juk vonioj patogiausia.Kur jus laikote savo kosmetikos priemones? 4u.gif
Atsakyti
vonioj, saldytuve, koridoriuje, savo kambary biggrin.gif
Atsakyti
Dekoratyvine kosmetika ir nagu lakus laikau koridoriuje prie veidrodzio, o visokias kuno prieziuros priemones (kremus, pienelius ir t.t.) - vonioje.
Atsakyti
vonioj rolleyes.gif . Tik lakai kambary stalčiuj.
Aišku, patogiausia vonioj, nes ten dažausi smile.gif. O daugiau kitur šiuo metu namie nėra kito kabančio veidrodžio rolleyes.gif , bet man ir nereikia...
Atsakyti
Veido valiklius, kremus, tušą vonioj, lūpdažius du rankinuke ax.gif
O kremus kūnui ir kojoms kašiuke prie lovos blush2.gif
Atsakyti
Gero kremo vonioje niekad nelaikau- ten tik šampūnai, veido prausikliai, šveitikliai, visokie akių makiažo skysčiai ir pan. Šiap pas mane visur visko galima rast-ir koridoriuj, ir virtuvėj, ir kambary. Migruoja iš vienos vietos į kitą. Labai patogu veidą valytis, teptis kremu žiūrint televizorių, o po to viską palikt šalia lovos.
Atsakyti
Hm, kur gi aš laikau?Vienąkart savo lūpdažį net vyro kišenėj radau.Mano namuose vyksta masinė kosmetikos migracija. mirksiukas.gif
Atsakyti
Žinau ir aš, kad negalima laikyti vonioje kremu, pienelių ir t.t., bet mano priemonės visur, tiek vonioj, tiek pas mane kambarį, tiek koridoriuj, na virtuvėj tai nėra biggrin.gif
Atsakyti
As pagrinde laikau vonioj spintelei. Tik nagu lakus laikau kompiuterio kambari nes kartais pavizdziu is interneto pasiziureti reikia tai prie to pacio ir nusilakuoju. rolleyes.gif
Atsakyti
Vonioje, spintelėje viskas..
O kaip ta drėgmė paveiks produktą, jei jias sandariai uždarytas..na nebent šiluma, bet pas mus vonioje šilumos tiek, kiek kambariuose, ne pirtis gi... g.gif O gal ir paveikia g.gif
Bet aš naudoju kremus dažniausiai su dozatoriumi, o jei be jo, tai su mentele, ne pirštais krapštau, minimalus produkto gadinimas ax.gif Kūno kremų nieks nespėja paveikt, gana greit sunaudoju ax.gif
Atsakyti
Kai kuriuos kosmetikos produktus laikau vonioj, o kitus, ypač dekoratyvinę kosmetiką laikau spintoj, atskirą lentyna tam esu paskirusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2005 03 29, 15:26)
Kai kuriuos kosmetikos produktus laikau vonioj, o kitus, ypač dekoratyvinę kosmetiką laikau spintoj, atskirą lentyna tam esu paskirusi smile.gif


Aš irgi spintoj turiu lentyną kosmetikai, ir komodoj vietelė yra palikta mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 29 kovo 2005 - 14:57