Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalai

Senoji tema

Toliau dalinamės įspūdžiais...
Atsakyti
4u.gif Kylame 4u.gif
Atsakyti
O kam reikalinga antra tokia pati tema? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(centifolija @ 2008 01 21, 11:33)
O kam reikalinga antra tokia pati tema?  doh.gif

Galima ir trinti - aš to paties klausiu, nes šita jau buvo anksčiau užvesta, bet čia konkuruoti nereikia. Tik atidumo smile.gif
Atsakyti
Tema, kurią atidariau ankstenė už šią, pagal laiką matosi mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu tiksliai! Gi sausio 21 d. yra anksčiau už sausio 19 d. lotuliukas.gif lotuliukas.gif

FREDUCI, o kam taip anksti atidarei naują temą? Juk senoji tik šiandien baigėsi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(centifolija @ 2008 01 21, 13:00)
Nu tiksliai! Gi sausio 21 d. yra anksčiau už sausio 19 d.  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

FREDUCI, o kam taip anksti atidarei naują temą? Juk senoji tik šiandien baigėsi?  g.gif

Buvom 50 psl tongue.gif Užvedžiau, o dabar čia „offtopinam“ doh.gif blush2.gif
Daugiau taip nedarysiu schmoll.gif
Atsakyti
Laikas jau gal prie temos sugrįžt? Tai va - nusipirkau, žinote, ambros kvepalus. Lyyyygis, skaitosis lotuliukas.gif Na, ne dėl lygio, o kad patiko, nors ir saldoki - Yves Rocher Voile d'Ambre. Ieškau natų aprašymo - smalsu, kokia ten ambra ir šiaip kas dar. O pasirodo, ambros ten iš viso nėra doh.gif Išnaršiau galybę šaltinių ir sužinojau tiek:
green mandarin, cardamom;
incense, myrrh, opoponax,
patchouli, australian sandalwood, vanilla.
Va ir ambra lotuliukas.gif Bet jie man patinka, nors ambros ir nerasta. Kita vertus, vis tiek būtų sintetinė (natūrali jau beveik nenaudojama, o ir kaina tada iškiltų iki debesų), tai joks ne stebuklas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(biologė @ 2008 01 21, 13:36)
Laikas jau gal prie temos sugrįžt? Tai va - nusipirkau, žinote, ambros kvepalus. Lyyyygis, skaitosis lotuliukas.gif  Na, ne dėl lygio, o kad patiko, nors ir saldoki - Yves Rocher Voile d'Ambre. Ieškau natų aprašymo - smalsu, kokia ten ambra ir šiaip kas dar. O pasirodo, ambros ten iš viso nėra doh.gif  Išnaršiau galybę šaltinių ir sužinojau tiek:
green mandarin, cardamom;
incense, myrrh, opoponax,
patchouli, australian sandalwood, vanilla.
Va ir ambra lotuliukas.gif  Bet jie man patinka, nors ambros ir nerasta. Kita vertus, vis tiek būtų sintetinė (natūrali jau beveik nenaudojama, o ir kaina tada iškiltų iki debesų), tai joks ne stebuklas ax.gif

Bet matau mira ieina! bigsmile.gif man miros kvapo kvepalai patinka blush2.gif yra vieni is L'erboralio, tai biski baznytinem apeigom is pradziu nesa, o po to labai idomus kvapas lieka, toks su niekuo nesupainiojamas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(biologė @ 2008 01 21, 13:36)
Yves Rocher Voile d'Ambre. Ieškau natų aprašymo - smalsu, kokia ten ambra ir šiaip kas dar. O pasirodo, ambros ten iš viso nėra doh.gif  Išnaršiau galybę šaltinių ir sužinojau tiek:
green mandarin, cardamom;
incense, myrrh, opoponax,
patchouli, australian sandalwood, vanilla.
Va ir ambra lotuliukas.gif  Bet jie man patinka, nors ambros ir nerasta. Kita vertus, vis tiek būtų sintetinė (natūrali jau beveik nenaudojama, o ir kaina tada iškiltų iki debesų), tai joks ne stebuklas ax.gif

user posted image
Įdomu, kad pats YR puslapis nepateikia išsamesnio aprašymo g.gif Iš vokiško psl. :„dar prabangesni už auksą“,„medžio - rytietiškas“,„ambros magija“ ir pan.

Na, man jie kažkuo į Gucci edp panašūs g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FREDUCI: 21 sausio 2008 - 13:48


Reikes kada uzsukti i YR ju kvepalu pauostyt, nes jau nepirma karta skaitau neblogus atsiliepimus, bet kazkaip seniai ish vis buvau nuejus iki tos vietos Kaune, vis kazkur aplink sukuosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(FREDUCI @ 2008 01 21, 13:46)
user posted image
Įdomu, kad pats YR puslapis nepateikia išsamesnio aprašymo g.gif Iš vokiško psl. :„dar prabangesni už auksą“,„medžio - rytietiškas“,„ambros magija“ ir pan.

Na, man jie kažkuo į Gucci edp panašūs g.gif

Va čia truputį aprašyti:
http://boisdejasmin....me_news_be.html
Yra nuoroda į prancūzišką aprašymą, bet man tai nepadės blush2.gif
Gucci kažkada tik pauosčiau, bet kiek prisimenu, tai irgi sodrūs rytietiški...
Papildyta:
QUOTE(F_A @ 2008 01 21, 13:37)
Bet matau mira ieina! bigsmile.gif man miros kvapo kvepalai patinka blush2.gif yra vieni is L'erboralio, tai biski baznytinem apeigom is pradziu nesa, o po to labai idomus kvapas lieka, toks su niekuo nesupainiojamas ax.gif

Tai pauostyk, kvapas tikrai įdomus. Man kiek saldokas, bet geras, toks sodrus šiltas medžio - dervų komplektas, ir laikosi gerai.
Atsakyti