Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

Kalbame apie kremines pudrytes toliau 4u.gif

7-a tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bitute32: 20 sausio 2008 - 10:27
Apvalute, jau nebedirbam kartu su ja, tai tikrai nebepaklausiu pudros numeriuko ax.gif
Atsakyti
Bitute32 norėčiau daugiau info apie Isadora velvet touch pudrytę? 4u.gif Perskaičiau senoje temelėje, kad pirkai ne per seniausiai bigsmile.gif Į isadoros dekoratyvinę jau seniai dairausi, tai būtų įdomu: kokiai odai, kažin ši pudra, ar mišriai tiktų, nes buvau susidariusi tokią nuomonę, kad sausai arba normaliai ji tik? g.gif Kokia tavo pačios oda? 4u.gif Ir kaip maskuoja ji? 4u.gif
Atsakyti
Sios pudros eksperte tai F_A, taciau, man ji patiko. Oda mano misri, bet ziema ji nori produktu skirtu sausai odai, tai ta pudryte pats tas, maskuoja ji ne ypatingai, na tokia lengvute labai, gal nelabai esu igudus ja tepti, nes iki siol nesu naudijusi niekada jokiu krem pudryciu, dabar naudoju, tai kol kas labai palyginti neturiu ka, na dar Dior labai patiki Icone. Taciua dabar jau turiu ir mineraline pudra, Bare Escentuals, siandien pirma diena pameginau, Internete pirkau, tai nebenoriu krem pudryciu doh.gif bet reikes sunaudoti ax.gif
Atsakyti
O kaip ta Dior Icone pudryte? Kazkaip vilioja, bet per mazai atsiliepimu kurie padetu apsispresti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Morepink @ 2008 01 21, 00:38)
O kaip ta Dior Icone pudryte? Kazkaip vilioja, bet per mazai atsiliepimu kurie padetu apsispresti 4u.gif

Kiek zmoniu tiek nuomoniu - man Dior Icone visiskai nepatiko schmoll.gif Jokio skaistumo, veidas kaip negyvas blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ESLAUDA: 21 sausio 2008 - 00:23
Pasiskaiciau pagyrimu, MAC STUDIO FIX krem pudrai, tai savaitgali isigyjau. Tikrai, labai gerai maskuoja, veidas neatrodo, kaip su kauke. Kvapas tikrai keistas unsure.gif , bet greutai isnykstantis. Kaskas minejo, kad nepatogi naudoti, nera pompos. Bet, pasirodo, ja reikia nusipirkti atskirai biggrin.gif . Popos kainyte 3.5euro. Ir nepatogumo, kaip nebuta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vooo @ 2008 01 21, 11:27)
Pasiskaiciau pagyrimu, MAC STUDIO FIX krem pudrai, tai savaitgali isigyjau. Tikrai, labai gerai maskuoja, veidas neatrodo, kaip su kauke. Kvapas tikrai keistas  unsure.gif  , bet greutai isnykstantis. Kaskas minejo, kad nepatogi naudoti, nera pompos. Bet, pasirodo, ja reikia nusipirkti atskirai  biggrin.gif  .  Popos kainyte 3.5euro. Ir nepatogumo, kaip nebuta  ax.gif


NA va smile.gif o tai man konsultantė nieko nesakė apie pompą lotuliukas.gif Bet tikrai krempudra gera.
Va vis rezgu mintį pabandyt tas mineralines.
Bitute, kokią tiksliai turi ir ką ji gero daro, kuo ypatinga?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jadzka: 21 sausio 2008 - 10:34
čia bus biškutį poster_offtopic.gif bet gal kas matėt kur nors tų pompų pudroms? Nu labai labai reikėtų tokio dalyko
Atsakyti
QUOTE(Morepink @ 2008 01 20, 23:38)
O kaip ta Dior Icone pudryte? Kazkaip vilioja, bet per mazai atsiliepimu kurie padetu apsispresti 4u.gif

na taip, jei nori, kad veidas spindėtų, netiks schmoll.gif Ji padaro veidą matinį, maskuoja. Man šiaip visai patiko thumbup.gif Bet jei Tavo oda į sausumą - schmoll.gif
Papildyta:

Morepnik, čia apie bespalvę Icone:

QUOTE(Bitute32 @ 2008 01 03, 16:05)
Na va parskridau  bigsmile.gif  Taip, as naudojau bespalve, kadangi nesu
pareiginga krem pudru naudotoja tai nelabai ir apie makiazo pagrinda ismanau, bet
manau ji tikrai gali tarnauti kaip makiazo pagrindas, taip graziai islygina odele, netgi vakare nusivalius ir kelias dienas nenaudojant oda lygi it aksomas, na man rodos ji
dar gydomaji poveiki turi, maciau cinko joje yra, na bet jausmas uztepus nerealus  thumbup.gif nemeginau kitokios, bet Kristuteje apziurejau pacia sviesiausia su atspalviu Ivory rodos na 020 numeris, tai labai graziai naturaliai dengiasi irgi, sakiau kai pabaigsiu dabar turima Normaderm pudrike kur Paryziuje nukoviau tai pirksiu ta su spalvike Dior Icone  bigsmile.gif ir labai lengvai tolygiai dengiasi beje Dior Icone  wub.gif


Atsakyti
Dekui 4u.gif
Greiciausiai netiks, nes mano oda sausoka o taip norejau ta balta isigyt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Morepink @ 2008 01 21, 11:34)
Dekui 4u.gif
Greiciausiai netiks, nes mano oda sausoka o taip norejau ta balta isigyt unsure.gif

na ta bespalvė gal ir tiktų mastau.gif išbandyk Kristianoj ax.gif
Atsakyti