Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip palikti žmogų?

sveikos 4u.gif

nusprendžiau parašyti čia, nors ir žinau kad viskas skambės labai vienpusiškai... Esam kartu penkerius metus. Kartu dar negyvenam. Jis už mane jaunesnis 2 metais. Visada kiek prisimenu kalbėdavom apie vestuves, vis - kai turėsim darbus bus ir vestuvės... Na draugystėje buvo įvairių dalykų, bet viską nugalėdavo mūsų noras būti kartu... Praėjo tie penkeri metai, baigiau mokslus, jis dar ne, bet abu jau dirbame. Turime net du gyvenamuosius plotus. Tai regis imk ir kraustykis ir gyvenk ilgai ir laimingai? Bet kažkodėl to neįvyko.. Aš pradėjau jausti kad čia kažkas ne taip, pradėjau užuominomis jį skatinti, bent jau išklausti, kodėl mes nieko nebeplanuojam į ateitį... Na jis kaip visada - tai vėliau ir t.t. Žodžiu gavosi taip, kad aš laukiau laukiau kol jis pasipirš, nesulaukiau. Tiesiog susitaikiau su ta mintimi, kad gal dar ne laikas, na ir gyvenau sau toliau nežiūrėdama į ateitį. Staiga vieną dieną jis pasiperša. Gražiai ,su žiedeliu, maloniais žodeliais... Aš apsidžiaugiu, paklausiu jo o kada planuojame vestuves? (regis logiška, kad bent apytiksliai numatyti reikėtų) o jis pasako - pakalbėsim apie tai rytoj... Atėjo rytojus, porytojus... Nieko. Tada aš gražiai subtiliai pradėjau kalbą, suplanavom vestuves daryti už pusmečio. Bet planavime pasirodo dalyvavau tik aš... Aš dieną nustatyti turėjau, bažnyčią išrinkti, jis niekad nepradėdavo kalbos apie tai... Aš jau spėjau pranešti savo giminėms, mamai, tėvui, draugams, kad vat tą ir tą dieną bus vestuvės mano, o jis... Jis po dviejų mėnesių nuo planavimo pradžios dar net savo mamai nebuvo pasakęs... Visad teisinosi kad nėra kaip pasakyti, nėra progos... Na ir vieną dieną, kai proga tikrai buvo, jis vėlgi nepasakė. Tada mano kantrybė trūko ir aš jį pasisodinus išklausinėjau kame bėdos... Pasirodo jis BIJOJO man pasakyti, kad jis dar nenori tuoktis, kad nori tik tada, kada baigs mokslus (aukštoji mokykla, liko dar 1,5 metų)... visą tą laiką aš planavau, ieškojau, pasakojau visiems, jis pritarė, o pasirodo..jis bijo man pasakyti kad dar tuoktis nenori... tarsi aš imsiu ir nukąsiu jam galvą ar kokią kitą kūno vietą... pasakiau jam kad kaip jis galėjo taip, matė kaip aš džiaugiuosi, kaip aš to laukiu, planuoju, kaip man tai svarbu, o jis atsakė kad kadangi matė kaip man tai svarbu užtai ir nedrįso pasakyti... žodžiu o kad giminėms pasakiau viską, tai tik pati kalta, pati prisikalbėjau... Tai štai dabar aš mėginu jį palikti. Man užtenka visko, daug dalykų gyvenime buvo dėl kurių man žiauriai skaudu, bet šis buvo viršūnė. O jis be manęs negali, prisiekinėja kad viskas bus gerai, kad jis stengsis ir panašiai, rašo man ir sako gražiausius dalykus... Jau ir siūlo tuoktis šią vasarą, bet aš jokiu gyvu nei už ką nesituoksiu šią vasarą, aš su juo nebenoriu nieko iš viso.. Negaliu į jį žiūrėti, myliu jį, bet nebegaliu būti su juo... Norėjau pasiguosti, išgirsti nuomonių iš šono, nors ir taip aišku viskas...
Atsakyti
Na jei viskas aisku, tai ka cia begali pagelbeti patarimai... 4u.gif

yra tokiu, kurios pasiryziusios laukti ir laukti, kol jis "uzsinores tuoktis", yra tokiu, kurios nenori laukti ir arba "privercia" arba skiriasi arba atsiduria prie tu, kurios vis laukia laukia..

mano manymu, is visu ilgu draugysciu nieko gero neiseina.. padraugavus kazkuri tai laika arba surisi savo gyvenima, arba keliauji toliau vienas.. kam aplamai reikalingas toks vyras, kuris bijo pasakyti savo nuomone? kas aplamai pas jus per santykiai? susidaro ispudis, kad kiekvienas gyvenat sau, kas uzsisvajojes vestuvems ruosiasi, kas uodega pabrukse bijo apie tai kalbeti..

tiesiog, nemanau, kad toks vyras gyvenime, ka nors gero atnestu..

jeigu skiriates, tai as linkus buciau tik sveikinti ax.gif gal, kai pabusit atskirai, zmogus pergalvos savo jausmus, kiek esat jam brangi ir reikalinga..
Atsakyti
Ačiū Astute kad nepatingėjai perskaityti viso šito mano rašinio ir atsakei 4u.gif Santykiai rodėsi kad pas mus geri yra iki šių visų įvykių.. Ilgoms draugystėms aš taip pat nepritariu, bet kol draugavome iš tiesų nebuvo kaip gyventi kartu, aš viena dirbau, o iš tų pinigų gyventi nebūtų išėję...
Dabar aš galvoju, galbūt aš jam kaip laiko praleidimo variantas, daug draugų jis neturi, gyvena vienas, visą laisvalaikį leidžiame kartu... Na jei jau nenori tuoktis, kodėl jis man piršosi? Žinoma šį klausimą reikia jam užduoti, aš tą ne kartą padariau, jis sako jog myli ir nori su manim gyventi... bet... na kažkokia nesamonė... esam labai jauni, jam 22 man 24 gal ir tai lemia šitą nesusitupėjusį požiūrį...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beviltiška: 20 sausio 2008 - 17:45
nemanau, kad jis nesusitupejes, dirba-mokosi, nera koks veltedis islaikytinis.. amzius taip pat ne rodiklis.. mes su vyru susituokem budami 22 metu..

tiesiog, gal jis jus ir myli, bet neisivaizduoja kaip savo zmonos su kuria galetu pragyventi iki zilos senatves..
4u.gif
Atsakyti
gal jis dar neišsilakstęs? jei jam 22, draugaujat 5 metus, tai jau nuo tada, kai jam buvo 17. tai gal jam dar yra abejonių, ar tikrai tu esi TA.
Papildyta:
QUOTE(Astutė @ 2008 01 20, 17:59)
tiesiog, gal jis jus ir myli, bet neisivaizduoja kaip savo zmonos su kuria galetu pragyventi iki zilos senatves..  4u.gif

tokiu atveju išeitis vis tiek ta pati - skirtis.
Atsakyti
Astute, prašau į mane kreiptis "tu" smile.gif

Baltija, galvojau apie tai. Bet niekada nemačiau jokių ženklų, kad jį trauktų kitos moterys, jis niekad neužsiiminėja micais ir pažinčių portalais, mokosi tarp merginų, vaikinų visame kurse 4, o visos kitos merginos... Visada pasakoja kaip diena praėjo, niekad nepastebėjau kad jį domintų kita... O gal aš per daug nepastabi.. gal iš tiesų jam nėra poreikio lakstyti, tačiau gal jaučiasi kažką prarasiantis, jei susituoks, bet kodėl negali normaliai pasikalbėti, pasakyti visko.. Kas per "bijau" gali būti.. Sunku suprasti, ypač kai visad agalvojau, kad jį labai gerai pažįstu. Na atitrūksiu šiek tiek nuo pc, atvažiuoja jis, kažką gal išsiaiškinsim, nes kaip kvaileliai šiandien visą dieną per sms pykomės...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beviltiška: 20 sausio 2008 - 18:09
QUOTE(Baltija @ 2008 01 20, 18:05)
gal jis dar neišsilakstęs? jei jam 22, draugaujat 5 metus, tai jau nuo tada, kai jam buvo 17. tai gal jam dar yra abejonių, ar tikrai tu esi TA.
Papildyta:

tokiu atveju išeitis vis tiek ta pati - skirtis.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif 22 vyrui, tai dar vaikas ax.gif
Atsakyti
linkiu sekmes, tikiuosi, kad po sio vakaro, bus viskas aiskiau ir lengviau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(lotute @ 2008 01 20, 18:11)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif 22 vyrui, tai dar vaikas  ax.gif


tai mes su vyru vaikai? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astutė: 20 sausio 2008 - 18:13
QUOTE(Astutė @ 2008 01 20, 18:12)
linkiu sekmes, tikiuosi, kad po sio vakaro, bus viskas aiskiau ir lengviau  4u.gif
Papildyta:
tai mes su vyru vaikai?  blink.gif

nezinau ar jus vaikai ar ne, bet jau is beviltiskos pasakojimo galima spresti kad vaikinas nera pasiruoses vedyboms, tik jausdamas merginos spaudima pasipirso mirksiukas.gif
Nesupyk, 22 metu visai kitaip ziuri i santuoka nei 30 m mirksiukas.gif tai yra mano nuomone ir visai nebutina jos cituoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lotute: 20 sausio 2008 - 18:22
taigi aiskiai vaikinas pasake, kad nores tuoktis, kai pabaigs mokslus, tai kas tau neaisku? palauk 4u.gif pradekit kartu gyventi galu gale..
Atsakyti
QUOTE(Gege @ 2008 01 20, 18:50)
taigi aiskiai vaikinas pasake, kad nores tuoktis, kai pabaigs mokslus, tai kas tau neaisku? palauk  4u.gif  pradekit kartu gyventi galu gale..


o kas pasikeis nuo to laukimo? jis kai susituoks mokytis negales..? g.gif cia tik atmaskes ir vsio bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gege @ 2008 01 20, 19:50)
taigi aiskiai vaikinas pasake, kad nores tuoktis, kai pabaigs mokslus, tai kas tau neaisku? palauk  4u.gif  pradekit kartu gyventi galu gale..

O tai jis negalėjo to pasakyti iš karto po piršlybų? Kodėl tą pasakė tik tada kai aš jau beveik suknelę išsirinkau, pranešiau giminėms, nustatėm datą ir taip toliau....

Laukti nebėra ko. Palikau jį, užtenka to tampymosi. Nežinau kas bus toliau...
Atsakyti