Įkraunama...
Įkraunama...

Žiedai-žiedeliai :)

Sveiki,

lyg ir visas temas peržiūrėjau ir žiedų neradau. Gal pabandom pasidaryti? bigsmile.gif
user posted image
O čia schemelė kaip jį pasidaryti user posted image
O štai čia mano darytas, pirmas... ax.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(miegutis @ 2008 01 20, 23:02)
o kodėl dvi temos? g.gif

Vakar labai blogai inetas veikė unsure.gif ir kažkodėl išsaugojo dvi, nors turėtu būti tik ši.
Papildyta:
http://bicer.ru/imag...004_1newbig.jpg
http://bicer.ru/imag...4_1s1newbig.jpg

ČIA galima rasti daugiau žiedų iš karoliukų.


 ! 
Per didelė nuotrauka. Iškraipo visą forumą!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ambrozija: 11 vasario 2008 - 16:00
Sveikutes 4u.gif
ir as esu ziedeli sumeistravus, toki visai paprasta, cia net schemutes nededu, nes turbut ir taip aisku 4u.gif
Labai gerai, kad tokia temele atsirado, senai norejau tokios temos, gal atsiras kas daro sudetingesnius ziedelius, butu smagu ismokt drinks_cheers.gif
Aciu agatha uz temele thumbup.gif tik tavo ziedelio daryto nematau verysad.gif

O cia maniskis, darytas is skaidriu ir vaivorykstes atspalviu swarovskiu,(tik foto ta vaivorykstes spalva, kaip pieno atrodo verysad.gif lotuliukas.gif ), bei zalio stiklo karoliuku:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gooda: 21 sausio 2008 - 12:55
QUOTE(gooda @ 2008 01 21, 13:50)
Sveikutes  4u.gif
ir as esu ziedeli sumeistravus, toki visai paprasta, cia net schemutes nededu, nes turbut ir taip aisku  4u.gif
Labai gerai, kad tokia temele atsirado, senai norejau tokios temos, gal atsiras kas daro sudetingesnius ziedelius, butu smagu ismokt  drinks_cheers.gif
Aciu agatha uz temele  thumbup.gif tik tavo ziedelio daryto nematau  verysad.gif

O cia maniskis, darytas is skaidriu ir vaivorykstes atspalviu swarovskiu,(tik foto ta vaivorykstes spalva, kaip pieno atrodo  verysad.gif  lotuliukas.gif ), bei zalio stiklo karoliuku:

Gooda labai gražus žiedelis wub.gif
O kodėl manojo nerodo, nežinau... man kažkas su nuotraukų įkelimu neaiškaus darosi g.gif doh.gif Bandau dar kartelį user posted image
user posted image
Atsakyti
keletas žiedų mirksiukas.gif
user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image
Papildyta:
user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image
Atsakyti
Gražių žiedelių prikūrėte wub.gif thumbup.gif
Įdedu keletą shemučių kaip verti iš karoliukų žiedukus smile.gif
user posted image
user posted image user posted image
Atsakyti
Beje, ar matet Vilniuj parduotuvej ''viskas jūsų rankdarbiams'' yra žiedų ''pagrindai'' po 3.5Lt ant kurių galima vertis karoliukus, bisieri... Tik ten jau turbut enlabai ko imantraus su jais pavyks padaryt... g.gif
Ar kas darėt žiedus su jais?
Atsakyti
matyt apie tokį pagrindą žiedeliui šnekėjai kur su kilpelėmis? smile.gif
man gavosi toks žiedas, visai patinka ir ant rankos idomiai žiūrisi bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
o va toks yra mano žiedelis ax.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Kokie gražūs Jūsų muscata ir Ika* žiedeliai. O čia dar vienas mano bandymas, žiedelis vadinasi "velikolepnyj kupol"
user posted image
Atsakyti
pora žiedelių ax.gif
user posted image
smile.gif mano mėgstamiausias
user posted image
Atsakyti
QUOTE(miegutis @ 2008 07 08, 14:07)
pora žiedelių ax.gif
user posted image
smile.gif mano mėgstamiausias
user posted image

super žiedeliai, net seiles ištįso...

Beje, merginos, o žiedelius kur iš rutuliuku darot, ant ko veriat? gumeles ar valo? 4u.gif
Atsakyti