Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbinių džiovinimo mašina

g.gif Noriu nusipirkti tokį gerą daiktą, kaip džiovyklę, bet iškilo klausimas - ar geriau pataupyti vietą (kurios nedaug yra, ypač vonioj) ir pirkti combo - skalbiankę kartu su džiovykle (tokį agregatą 2 in 1), ar gal geriau pirkti atskirus daiktus? Gal čia panašiai kaip šampūnas su balzamu 2 viename? Geriau atskirai, nei viskas iš karto, nes kiekvienas turi atlikti savo funkciją atskirai? g.gif
Pardavėjai ne ką pataria, sako "ir tas ir anas gerai"... Teko naudotis atskirai džiovinimo mašina, nu bet thumbup.gif daiktas, bet skalbyklės su džiovykle naudoti neteko... tai net nžn, ką daryti dabar su tom mašinom. g.gif
Gal kas turi patirties ir gali pasidalinti įspūdžiais? 4u.gif
Patarkite, papeikite, pagirkite - laukiu visokių atsiliepimų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frosted_berry: 29 kovo 2005 - 22:29
Jei turi vietos - pirk TIK atskirus daiktus. Mano sesuo taip pat sprende sita dilema.Tai info susirinko uztektinai.
Pirma - daiktai tikrai ilgiau ir patikimiau tarnaus jei kiekvienas atliks savo funkcija.
Antra - jei esi naudojusi dziovykle, tai turbut pastebejai, kad yra filtras, kuriame susirenka dulkes, pukai ir kt. Ta filtra reik laiks nuo laiko isvalyti, nes ten po kokio 1-2men. (priklausomai kaip daznai naudosi) susidaro tarsi veltinis. "2 viename", tokio dalyko neturi, vadinasi nukentes tavo drabuziu svarumas. O ir masinai ner labai sveika, nes dalis dulkiu liks masinoje.
Trecia - dziovinant atskiroje dziovykleje rubai zymiai maziau susiglamzys. Kai kuriu net nereikes lyginti. Svarbiausia - vos pasibaigus dziovinimui susilankstyti ar pakabinti skalbius, o ne laikyti juos masinoje. "2 viename" - tu negausi tokio efekto. Skalbiniai bus zymiai daugiau susiglamze.
Ketvirta - dziovykleje tu gali dziovinti praktiskai visa kieki kuri skalbei, o "2 viename" max 2.5kg.
Dar yra kazkas susije su vandens sanaudomis, tik va dabar nebeprisimenu kaip ten yra. Bet kazkaip "2 viename" skalbykle daugiau vandens naudoja.
Beje dziovykle galima deti ant skalbimo masinos (jei aisku ismatavimai atitinka) - tai tikrai patogu. O dziovykle tai thumbup.gif daiktas. Mano frotiniai ranksluosciai gerokai prastesciau atrodo, nei sesukes verysad.gif Jos minksti, o mano kieti, nors ir minkstiklius naudoju. Ech.... Po virtuves remonto ir as taupysiu pinigelius dziovyklei smile.gif
Atsakyti
Aciu uz patarima, Ieva-pieva!!!
Jo, tikrai, kazkaip apie filtra as nepagalvojau, juk ten po keliu dziovinimu jau susirenka nemazai dulkiu ir pan... Del kiekio tai as zinau, jau viena radau, kur ir skalbia 5kg, ir dziovina tiek pat. Bet ten firma kazkokia nezinoma, tai net nezinau, labai abejoju, ar ja pirkt. unsure.gif
Mes jau irgi svarstem galimybe pastatyti dziovykle ant skalbimo masinos, bet kad
doh.gif vonia pas mus super maza, tai ten galima skalbianke statyti prie gyvetuko, ir tada dziovykle netelpa schmoll.gif Teks, matyt, ja virtuveje deti... blush2.gif

O gal zinai, kokios geresnes - kur kondensata renka, ar atskirai su ventiliacija? g.gif
Atsakyti
O gal zinai, kokios geresnes - kur kondensata renka, ar atskirai su ventiliacija? g.gif
[/quote]

Dziugu, kad padejau 4u.gif
Tas, kur su ventiliacija - greiciau išdžiovina. Bet jeigu maža patalpa - stipriai aprasos durys. Nebent jas laikysi atviras.
O tas kur renka kondensata - ilgiau dziovina, bet skalbiniai minkstesni.
Beje mano sesuo dziovintuva pastate i tamsu kambari tongue.gif Jei toki turi-gal statyk ten?
Tai kaip sakant - susidek pliusiukus ir minusus ir PIRK biggrin.gif
Atsakyti
rolleyes.gif Kad tureciau tamsuju kambari - tai as ten ir skalbianke kaip nors ikisciau!!! rolleyes.gif Tik kad pas mus svetaine-virtuve (sujungta) + miegamasis + nediduke vonia + tulikas (is viso XXS dyzdio)... Tai praktiskai dziovykle arba i vonia (nu gal kaip nors) arba i virtuve ax.gif
Nu jei su kondensatu gerai dziovina, tai nieko tokio, kad ilgai, tiesiog galvojau, gal kokybe blogesne... blush2.gif
Dabar zinosiu. Maciau tokiu dziovyklu visai mazyciu, tai gal ties tokia ir apsistosim biggrin.gif
Atsakyti
Na, as tai, taupydama vieta, pasirinkau 2in1 ax.gif Kol kas nesiskundziu, nusipirkau Hoover Nextra 6+4, t.y. 6kg skalbti ir 4kg dziovinti smile.gif Nors, gerai pagalvojus, gal galejau sutalpinti ir dziovykle atskirai g.gif Na, bet nesinorejo labai uzkisti daiktais vonios, o galimybe dziovinti skalbinius norejosi tureti doh.gif
Atsakyti
as- tik uz 2 atskiras. Musu 2 in 1 nusibaige per 6 metus (meistrai pakomentavo,- 'ko jus norit?- cia gi 2 in 1"). Ir dziovinima itin retai naudojom. Jau nekalbant apie tai,kad sandarinimo gumas teko keisti, nes karstas oras jas kazkaip labai greit 'suplesho". O ir dziovinimo kokybe skirtinga, kai masinos 2...
Atsakyti
Mes jau kokie 8 metai turim Whirpool 2 in 1.Labai patenkinta.
Atsakyti
Mes turim AEG skalbyklę su džiovykla. Naudojam visus tuos 5 metus vos ne kasdien, tiek skalbyklę, tiek džiovyklą. Kol kas patenkinta smile.gif
Atsakyti
Vira, Aifa, o kiek skalbiniu galima dziovinti 2 in 1? Ten kazkiek isimti reikia, ar ne? g.gif As tik 1 maciau, kur skalbi 5, ir dziovini 5kg... Visi kiti 5x2.5.
O gumos nesigadina?

As dar galvoju, jei as nusipirksiu mazesne dziovykle, gal mano rubai labiau susiglamde bus, nes ten vietos labai mazai jose buna, toks mazas tas bugnas... g.gif
O kur jus radot AEG su dziovinumu? as nemaciau kazkaip...
Vienzo, as dar esu pamastymu-pasirinkimu stadijoje doh.gif
Atsakyti
Aš irgi tik už atskirą džiovyklą.Tuo labiau dabar parduotuvėse(bent jau Topo Centre),parduoda džiovyklas kartu su visa įranga,kad galėtum ant skalbiankės statyti.Ten ir gumos prisitvirtina.
Mano džiovykla su ventiliacija.Iš visų skalbinių,tai tik džinsus lyginti reikia.Ir tai storesnius,plonesnius išpūčia,jie nesusiglamžo.Draugė turi 2in1,tai negali sau atleisti,kad nepaklausė ir nusipirko.Aš drabužius lyginu 1-2 kartus į mėnesį,o jinai,vargšė,po kiekvieno skalbimo.
Jei tik leidžia sąlygos ir kišenė,tai tik atskirai pirkti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted_berry @ 2005 04 04, 12:41)
Vira, Aifa, o kiek skalbiniu galima dziovinti 2 in 1? Ten kazkiek isimti reikia, ar ne?  g.gif As tik 1 maciau, kur skalbi 5, ir dziovini 5kg... Visi kiti 5x2.5.
O gumos nesigadina?

As dar galvoju, jei as nusipirksiu mazesne dziovykle, gal mano rubai labiau susiglamde bus, nes ten vietos labai mazai jose buna, toks mazas tas bugnas...  g.gif
O kur jus radot AEG su dziovinumu? as nemaciau kazkaip...
Vienzo, as dar esu pamastymu-pasirinkimu stadijoje doh.gif


Nu nepasakysiu, reikia paskaityti aprašymą. Man tai nėra aktualu. Mes pirkom dėl patalynės džiovinimo - tai vieną komplektą (paklodė, pagalvės užvalkalas, antklodės užvalkalas) džiovina be problemų.

Pirkom vadinamą "dizaino broką", o tiksliau mūsų variantas buvo be pakuotės iš kažkokios tai parodos. Radom Kaune sandėliuose prie baldų. Paieškojus AEG puslapiuose radau, kad musu turimas variantas yra gaminamas tik Anglijos rinkai (įdomu, ko tie anglai tokie išskirtiniai g.gif ), tai tokią kažin ar Lietuvoje parduotuvėse rasite. Kai rinkausi senukuos klausiau, kodėl AEG su džiovyklėm neveža. Sakė, kad nėra paklausos, tokios kaip mūsų pagal parametrus, bet vokietijos rinkai (ten skaičiukai skiriasi, o kas dar skirtingo nesugebėjau rasti) kaina tuo metu būtų buvusi virš 6000Lt.
Atsakyti