Įkraunama...
Įkraunama...

Darželio maistas

Mano dukryte pradejo lankyti darzeli, ir kazkodel prasidejo problemos su pilvu.
parasykite prasau i AZ, kaip Jusu vaikuciai priprato prie darzelio maisto ir ar gali buti kad cia nuo to maisto? ar gal kokia kita priezastis?
Atsakyti
Na žinoma iš pradžių visko buvo ax.gif ,na mums tai nieko blogo su pilvu nesidarė,bet turėjom kitą bėdą,kad išvis nevalgydavo doh.gif
Bet po trupučiuką ,priprato ir viskas buvo kuo puikiausiai thumbup.gif
Jokių problemų su virškinimu,o be to ir skanu jam būdavo rolleyes.gif
Atsakyti
na o mums tai kaip tik atvirksciai, darzelyje tai ji gerai valgo net ir pusrycius, o namie su valgymu turim problema (mazokai valgo). na tikriausiai darzelyje su kompanija smagiau valgosi lotuliukas.gif o virskinimo problemu del darzelio maisto tai tikrai neturejom essen.gif
Atsakyti
ir mano dukryte darzelyje labai skaniai pavalgo, bet kazkodel jai po to ir pilva pucia ir kakoja nelabai...
nesuprantu del ko cia taip mum atsitiko...
Atsakyti
Darželyje sūnus gerai valgo, auklėtoja giria, kad pats valgo ir neleidžia padėti. Nors namie dar neretai tenka pagelbėti. Problemų su pilvuku neturėjo.
Na o jūsų vaikas gal tiesiog jaudinasi , vis tiek daug pasikeitimų - nauji žmonės, naujas maistas... Mažiukams juk dažnai skrandukas sustreikuoja nuo streso.
Atsakyti
o mano sunus darzeli isvis nevalgo.. prabuna visa diena nieko burnoj neturejes.. verysad.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif . Mano dukrytė darželį lanko 5 mėn. ir per tą laiką nebuvo jokių problemų su maistu. Jai neduoda tik pieno produktų,nes yra alergiška ( paprašiau,kad neduotu). Vieną kartą vėmė nuo mandarino,nesuvirškino verysad.gif .
Atsakyti
Maniškiui darželio maistas iš karto patiko
Ir dabar jam darželyje daug skaniau negu namie [tik zrazų bei cepelinų nenori]
Namie žuvies neįkiši, o darželyje - skanu
Tik nesotu, nes grįžęs pirmiausia į šaldytuvą lenda
Atsakyti
Dukryte si rugseji pradejo lankyti darzeli, ir pirmus3 men jame nevalgydavo doh.gif .tai maista nunesdavau is namu, sausainiuku, jogurto ar pan. ir 12val ja pasiimdavau, namie valgydavo gerai thumbup.gif , o dabar jau ir darzelyje neblogai valgo essen.gif turbut apsiprato ir prie maisto pokyciu priprato thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE((ieva) @ 2008 01 31, 13:45)
o mano sunus darzeli isvis nevalgo.. prabuna visa diena nieko burnoj neturejes..  verysad.gif

Tai kuo jis gyvas? blink.gif
QUOTE(dira @ 2008 02 04, 18:27)
... Tik nesotu, nes grįžęs pirmiausia į šaldytuvą lenda

drinks_cheers.gif manasis i saldytuva grizes namo nelenda, uztad niekada neatsisako tuojau pat po grizimo is darzelio pagaminto maisto ir visuomet gardziai suvalgo mesos ir darzoviu troskinio, makaronu indeli su svieziom salotom, grudu koses ir pan.
Darzelio maistas problemu nekelia thumbup.gif Ypac patinka ivairios sriubos, isskyrus saldzia doh.gif
Atsakyti
,,prikeliam" temukę. Dukra darželyje valgo, tai ką ir valgo namie ax.gif , ypač sriubas, išskyrus šaltibarsčius. sunkiau su 2 patiekalu, nes mamytė namie kotletukus skaniau gamina biggrin.gif jokių problemų su košėmis, varškėtukais, miltiniais, pieniškom sriubom. geria viską išskyrus kisielių, na labiau jis man primena žėlė doh.gif Auklėtoja nuima nuo kaulo vištieną, tada suvalgo beveik viską. iš mišrainių ten valgo tik morkų, arba agurką . manyčiau gan normaliai, namie kartais nori valgyt kartais ne (po darželio) ax.gif
Atsakyti
Maisto kokybe darzelyje tikrai gera, nes meniu sudarineja seseles! Del maisto darzelyje tikrai negali streikuoti vaikuciui virskinimas schmoll.gif(isskyrus tuos atvejus,kai vaikutis netoleruoja vieno ar kito produkto)
Dazniausiai tik pradeje lankyti darzeli vaikai nevalgo del streso (nauja vieta,nauji nepazistami zmones, nera mamos ir pan.) bet ilgainiui viskas susitvarko mirksiukas.gif Aisku, jeigu vaikas nevalgiukas, nereikia noreti, kad darzeli nustebintu dideliu apetitu bigsmile.gif Jeigu vaikas valgo namie ivairu maista (o ne tik picas, makaronus ir blynus) darzelyje del to neturetu kilti problemu 4u.gif
Atsakyti